Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2016, 06:01

Albo.Google albo czekasz.


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2016, 15:02

Grał już ktoś w betę FM 2017? Wszelkie wrażenia, zwłaszcza dotyczące składu Juve, mile widziane.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 listopada 2016, 23:25

Jak tam, jest grane?


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 listopada 2016, 23:41

Okręgówka jest :lol:


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2016, 11:06

Jest grane. Po roku przerwy wróciłem do FMa i póki co nie jestem zawiedziony, ale i zachwycony jakoś bardzo też nie jestem. Zacząłem tradycyjnie Juventusem. Piekielnie mocny Milan po 26. kolejce wciąż mocno się mnie trzyma. Do końca będzie trwała walka o majstra. Napoli zaś bez Higuaina błąka się na początku drugiej dziesiątki.

Gram od trzech dni także wciąż wszystko badam.


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2016, 15:03

Odpaliłem wreszcie nowego FM-a i muszę przyznać, że możliwość naprawienia tego naszego środka pola przed startem sezonu to wspaniała sprawa ;)

Ktoś gra dłużej i wie jak rozwija się Pjaca, Lirola, Kean czy Romagna i czy warto na nich stawiać?

Edit po 2. sezonach
- Pjaca przerobiony na cofniętego napastnika całkiem zacnie zastępuje Dybalę
- Lirola nadal na wypożyczeniu, za cienki na pierwszy skład w Juve
- Kean zapowiada się świetnie
- Romagna nie ten poziom
- Buffon zakończył sobie znienacka karierę po 1. sezonie (podobnie Barzagli) i musiałem kołować bramkarza na szybko. Do wyjęcia jest Oblak, ale zabrakło grosza i sprowadziłem Perina
- świetnie spisuje się Pjanić, który gra u mnie na trequ za duetem HD
- dwa wygrane Scudetto i dwa razy wydymany w LM przez Atletico ;]


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2016, 15:39

@Kicek7, jesli chodzi o wymienionych zawodników, to u mnie po 3 sezonie:
-Pjaca - początkowo nierówny, w 2 sezonie duet HD złapał zadyszke i to Marko ciągnął zespół do przodu, przez co konieczna była zmiana ustawienia na 4-3-3 i przekwalifikowanie Dybali na schodzącego napastnika. Po 3 sezonie i strzeleniu 2 bramek w finale LM z Arsenalem sprzedałem go do United za coś koło 50 mln
-Kean powoli wchodzi do składu za Higuaina, w 3 sezonie na wypożyczeniu w Palermo strzelił 17 bramek w lidze. Poza tym, świetnie gra też na lewym skrzydle, więc jest alternatywą dla Felipe Andersona, którego kupiłem w miejsce Pjacy za śmieszne 33mln. ; )
-Romagna sprzedałem do Bolonii zdaje się, solidny ligowiec, taki Astori.
-Lirola rozwinął się bardzo ładnie, w tej chwili walczy z Carvajalem o miejsce na prawej stronie.
-Buffon u mnie też zakończył kariere po 1 sezonie, ale to raczej ze względu na kontuzje (2 ostatnie miesiące sezonu miał w plecy). W jego miejsce tak jak u Ciebie Perin. ; )
-Pjanic u mnie również kapitalnie, gra po lewej stronie pomocy w 4-3-3. Trio Pjanic-Marchisio-Saul robi u mnie mega robote.
-No i słówko o Ruganim. Przebił Bonuca, jeśli chodzi o umiejętności, wysłał Chielliniego do innego klubu, Barzagliego na emeryture i Benatie na ławke. Kapitalnie sie rozwinął. A Giorgio to już w drugim fmie z rzędu robi takie babole, że wylatuje z klubu po najpóźniej 2 sezonie.

Znudziło mi sie wygrywanie Juventusem, więc niedawno zacząłem gre Parmą. Jestem w połowie 3 sezonu, doprowadziłem klub z Serie C do Serie A i póki co po 15 meczach zajmuje 9 miejsce. W ostatnim okienku 3/4 budżetu transferowego (3 mln xd) przeznaczyłem na Gagliardiniego, który grzał ławe w Atalancie, u mnie w drużynie wyrósł na mega kozaka. ; ) Skład z racji miernego budżetu oparłem na zawodnikach za darmo lub ściąganych okazyjnie za grosze, w tej chwili w podstawowym składzie mam 5 graczy którzy pamiętają jeszcze 3 lige. Z takich bardziej znanych nazwisk grają u mnie wspomniany Gagliardini, Lepiller i Alberto Masi.
Generalnie wrażenia niesamowite, gra wręcz uzależnia. Spora dynamika, sytuacja boiskowa potrafi w ciągu 5 minut obrócić się o 180*. I prowadząc słabszy klub, chyba nie da się osiągnąc korzystnego wyniku w meczu gdy nie reaguje się na boiskowe wydarzenia. ; )


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2017, 20:08

Niedawno miała miejsce premiera 18stki i zastanawiam się czy nie wrócić do tego pożeracza czasu. Przy okazji natknąłem się na ciekawy artykuł: http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... out-as-gay
Only newly generated, fictional players will be able to come out, to avoid legal issues with real-world players. If and when players do come out you will receive a news item in your inbox informing you. Your club will even receive a slight boost in revenue due to new attention from the LGBTQ community.
Sporo nowości :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 17:05

Manager na promocji w amazonie:

Sam skorzystałem :ok:

Co do gry to zanim doszło do meczu z Lazio to mi się dwa razy zawiesiło, wcale nie mam jakiegoś najgorszego komputera, ale wydaje mi się, że to przez to, że gram w okienku i robie dodatkowo wiele rzeczy, no ale sam nie wiem.

Grał ktoś w FM Touch ? Jest sens instalować?


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 12:37



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2021, 18:37

Marzenie: https://www.sport.pl/pilka/7,65084,2670 ... =SMT_Img_1

Trzeba było produkować się na innych forach :sad


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2021, 14:03

Nie wiedziałem, że powstał taki temat. Ktoś ciśnie w FM 21 ? Jakieś ciekawe taktyki ?


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
ODPOWIEDZ