Licencja w grach pilkarskich

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Licencja w grach piłkarskich

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 16:50

Jestem ciekaw co myślicie na taki temat : "Jakie znaczenia ma licencja w grach piłkarskich" Głosujcie i komentujcie

Ja uważam że w grach piłkarskich fajnie jeżeli licencja jest ale jak jej nie ma to też nie ma jakieś tragedii Przykład FiFa 04 i Pes3 Fifa ma pełną licencję a Pes3 tylko cześciową (przynajmniej w wersji na PS2 , na kompa pewnie też tak jest ale łba se nie dam uciąć bo grałem tylko na PS2) a mimo to przyNajmniej dla mnie PES 3 jest dużo lepszy od FiFy 04 a Wam jak się wydaje jak duży wpływ na gre ma licencja

Komentujcie


P.S. No i bonusowe pytanko : Co myślicie o takim sposobie radzenia sobie z brakiem oficjalnej licencji : W grze SEGA Soccer (pewnie większość z Was o niej wogóle nie słyszała bo nie dość że była denna jak nie wiem co to jeszcze pojawiła się tylko na Dreamcast'a) tam z brakiem licencji porodzili sobie tak że przekręcili pisownie nazwisk tak że anglojęzyszny komentator mógł przeczytać je tak że brzmiały tak jak z oficjalną licencją


Juve e' mio
Io sono Juve
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 17:40

No masz racje takie wyjscie jak zrobili z grą SEGA Soccer chociaz wcale o niej nie słyszałem jest chyba najlepsze jesli sie nie ma licencji...ale w sumie to przydaje sie ona...wtedy sie czuje bardziej realistycznie jak sie czyta prawdziwe nazwiska...

P.S. masz błąd w sondzie..dwie takie same możliwości :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 18:03

Jeśli gra jest bardzo dobra to może się obejść bez licencji, ale chyba lepiej się gra jeśli słyszy się Del Piero a nie np Tel Jerro :wink:
Chociaż można się czasem uśmiać :D
Jeśli gra ma licencje to wiem że gram Juventusem i gra bardziej wciąga, a tak to się mogę zastanawiać czy to przypadkiem nie jest Siena lub Udinese :wink:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 18:28

Mi osobiscie bez rożnicy czy mam gre z licencją czy bez wazne żeby grać :wink: ale oczywiscie jest wielki plus w grach bez licencji tzn SĄ TAŃSZE 8)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Krupy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 20:05

ja jednak wolę gry z licencją bo przyjemniej się gra słysząc i czytając autentyczne nazwiska i nazwy klubów


ObrazekObrazekObrazekObrazek
Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 20:16

jestem za licencja. fajno jest jak slyszysz ze to nedved jest przy pilce.


ODPOWIEDZ