Precz z ROT***.COM i OG****.COM !!!!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Czy jestescie za tym aby zlikwidowano rozne strony z obrzydlistwami??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:50

Chcialem przeprowadzic ankiete o tym czy strony z przemoca powinny byc zlikwidowane. wyrazajcie swoje opinie

_____________________________________________________________
Forza Milan Forza Barca Forza Zagębie Lubin
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2004, 17:25 przez Gieri, łącznie zmieniany 2 razy.


Szyman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2004
Posty: 13
Rejestracja: 07 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 15:58

Jak ktos nie chce to na to niech nie wchodzi. Mi tam one wcale nie przeszkadzaja :twisted:


FORZA JUVE
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:38

Nigdy na te strony nie wchodziłem, ale z ciekawości owiedziłem jedną :? i cóż mogę napisać...zebarło mi się na wymioty :shock:...boże... te strony prowadzą świry :shock:, dla mnie jest to chore, nie wiem, może kogoś obraziłem, może kogoś to kręci...mnie nie.Jednak są ludzie, którzy to popierają :shock:.Jestem z tym by takie strony zostały zlikwidowane, sądzę, że psują one ludzi.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:47

Racja !
Te strony to totalna głupota. Przykładem jest umieszczanie na nich filmów z egzekucjami zakładników w Iraku ! Żadnego szacunku dla życia czlowieka i poszanowaniu jego śmierci ;( :evil:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 16:58

W ten sposob studia na Akademii Medycznej z praktykami w prosektorium tez psuja ludzi. Ja wszedlem tam z ciekawosci, coz jesli kogos to kreci to wchodzi jesli nie to nie wchodzi wogole albo wchodzi raz i juz wiecej nie wchodzi. Niektorym po prostu sie takie cos podoba, sadze ze kilka zdjec jest ostrzezeniem dla kierowcow-"zawodowcow" i pokazane sa rzeczy ktore ludzie z glupoty robia. moja odpowiedz brzmiala "nie" w ankiecie, dlatego ze jesli wchodzisz na taka strone to wiesz co eobisz i nikt Cie nie zmusza do tego.
pozdro


bleblok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2003
Posty: 56
Rejestracja: 22 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:08

Jestem za zostawieniem tych stron, ale jak ktos na chama 'wrabia' ludzi tak ze wchodza na te strony to jest nie w porzadku i denerwuje mnie. Jak ktos lubi niech sobie oglada jego wybor i jego wolnosc. A pozatym w jaki sposob chcecie zlikwidowac te strony? Skasuje sie te i ukarze autorow to powstana nastepne itd. W interenecie nawet jakby ktos chcial nie jest w stanie niczego zakazac. A jak chcecie zeby te strony przestaly istniec to nie mowcie poprostu o nich nie odwiedzajcie nie krytykujcie, zachowujcie sie jakby nie istnialy, bo inczej tylko je reklamujecie. Przez ten temat napewno znajda sie osoby ktore o tym nie slyszaly i wejda na te strony, czyli np. kolejne 100 odwiedzin ktore zobacza autorzy strony, jakby liczba osob wlanczajacych te strone malala to bylaby szansa ze autorzy zrezygnuja. A i jeszcze pomyslalbym o skasowaniu tematu albo przynajmniej z jego nazwy usucia adresow i zakazania ludziom wypowiadajacym sie podawania tych adresow, bo nieletni tez przegladaja to forum.

edit
Tak troche teraz pomyslalem i jednak naprawde usunce adres z nazwy tematu. Chyba nie ma tego zabronionego w regulaminie (a moze zapomnialem...), ale w wiekszosci regulaminow na roznych forach jest zabronione podawanie takich adresow wiec i w tym powinno byc o tym...
Ostatnio zmieniony 02 sierpnia 2004, 17:31 przez bleblok, łącznie zmieniany 1 raz.


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:11

Ja tez jestem za likwidacją takich stron!! Aż wymiotowac sie chce!! W sumie tylko wlasciciel takiej strony moze ją zlikwidowac! Ja byłem na tej stronie tylko raz i juz wiecej nie wchodze i radze reszcie tez nie wchodze! Obrzydlistwo! Ale co my możemy zrobić? Internet nie ma właściciela i moze usunac tą strone tylko admin lub ten kto prowadzi Hosting nad tą stroną, ale taka firma pewnie tego nie zrobi bo te strony mają duża oglądalnośc i jest to opłacalne :( :evil: :evil:


Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:27

zgodnie z sugestia blebloka usunelem adresy stron i prosze o nie podawanie linkow do tych stron


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2004, 17:47

Żeby się wypowiedzieć na temat tych konkretnych stron musiałbym zobaczyć taką stronę jednak, adresy zostały "zacenzurowane", ale jakiekolwiek te strony by nie były przecież nikt nas do ich oglądania nie zmusza


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
ODPOWIEDZ