Starcraft!!!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 23:51

Czy jest na tym forum jakis fan Starcrafta? Ja jestem miłosnikiem tej kultowej gry, gram w nią z przerwami od paru dobrych lat. Jesli znajdą się takie osoby to piszcie jakimi rasami gracie, jakie stosujecie taktyki. Można się nawet pokusić o jakis sparing na "battle netie"...


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 00:18

Stary dobry starcraft. Nie grałem odkąd mam nowego kompa ( czyli ponad roczek) . Ale pamiętam , grałem naprawde dużo , a i przez sieć na battlu zdarzały się potyczki :D . Najprzyjemniejszą rasą jak dla mnie są oczywiście zergowie:). Najlepszy klimat przy nich jest:).

Taktyki?
Zergi - armia hydralisków , czyli typowy RUSH :D , ale tak robią prawie wszyscy. W ostateczności eskadra guardianów wspierana przez ... eee ( z dodatku do staracrafta , zapomnialem jak się nazywają)
Ludzie - Goliaty plus czołgi - taktyka ,,spalonej ziemi":) , czyli powolutku przesuwamy niszczycielską siłe. Albo eskadra battleship'ów
Protosi - dużo dragonów wspieranych przez templarów.

Jej , coś sie pamięta z tej gierki:). To były czasy:). Ale ja i tak wole ambitniejsze strategie ( jesli tak można nazwać starcrafta:)).


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 09:23

Yari pisze:Stary dobry starcraft. Nie grałem odkąd mam nowego kompa ( czyli ponad roczek) . Ale pamiętam , grałem naprawde dużo , a i przez sieć na battlu zdarzały się potyczki :D . Najprzyjemniejszą rasą jak dla mnie są oczywiście zergowie:). Najlepszy klimat przy nich jest:).

Taktyki?
Zergi - armia hydralisków , czyli typowy RUSH :D , ale tak robią prawie wszyscy. W ostateczności eskadra guardianów wspierana przez ... eee ( z dodatku do staracrafta , zapomnialem jak się nazywają)
Ludzie - Goliaty plus czołgi - taktyka ,,spalonej ziemi":) , czyli powolutku przesuwamy niszczycielską siłe. Albo eskadra battleship'ów
Protosi - dużo dragonów wspieranych przez templarów.
.
Też troche grałem -Bardzo fajna gierka - i tak najlepsi są Koreanczyce:P

co do taktyk wszystko zależy kim gra twój przeciwnik i w co idzie.
Ja zazwyczaej grałem protosami - moja ulubiona rasa.


Obrazek
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 20:00

Oskar8 pisze: Też troche grałem -Bardzo fajna gierka - i tak najlepsi są Koreanczyce:P
Masz racje, z nimi nie da się wygrać :)

Ja zawsze grałem zergami (Muty, Hydry, Lurki), ale teraz przerzuciłem się na protossów. Też są <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>- Psionic storm :!:
Ta gierka wyszła w 98 roku, a nadal gra w nią mnóstwo ludzi...


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 20:16

Ja mysle ze jestem jednym z wiekszych fanow StaregoCrafta na tym forum :)

A co do taktyk to patrz post Yariego....


DRAK TEMPLAR RULEZ
Ready for battle :D


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2004, 00:20

Shadow_Alex pisze:Ja mysle ze jestem jednym z wiekszych fanow StaregoCrafta na tym forum :)
Skoro jestes takim fanem Starcrafta, to może się zmierzymy na Battle netie? :) Miłoby zagrać w Stara z fanem Juve. Czekam na propozycje...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lipca 2004, 09:23

WladeK pisze:
Shadow_Alex pisze:Ja mysle ze jestem jednym z wiekszych fanow StaregoCrafta na tym forum :)
Skoro jestes takim fanem Starcrafta, to może się zmierzymy na Battle netie? :) Miłoby zagrać w Stara z fanem Juve. Czekam na propozycje...
Ja raczej nie zagram :) ostatnio grałem rok temu:DPozatym to nie mam w domu nawet tej grerki(no dobra to nie problem)

Pozatym to kto by chciał dostać po dupie od was:) - Ja NIE


Obrazek
ODPOWIEDZ