Help me!!!!!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 10:39

Mam problem a mianowicie gdy wpisuje adres strony internetowej to automatycznie przenosi mnie na strone www.nkvd.cc lub searchpage.cc.Nie wiem co mam z tym zrobic drazni mnie to bardzo a formata nie chce mi sie znow robic...


nie można tak tytułować tematów. Zapraszam do przeczytania regulamianu.
kouba


Alessandro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2003
Posty: 89
Rejestracja: 15 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 10:46

Musisz w Opcjach Internetowych zmienic strone startowa jesli o to chodzi. A jezeli to nie pomoze to poszukaj tego pliku ktory zmienia strone w katalogu Windows i usun go. Mam nadzieje ze to pomoze. Pozdro!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 11:17

steru pisze:Mam problem a mianowicie gdy wpisuje adres strony internetowej to automatycznie przenosi mnie na strone www.nkvd.cc lub searchpage.cc.Nie wiem co mam z tym zrobic drazni mnie to bardzo a formata nie chce mi sie znow robic...
Mialem ta sama sytuacje. Tak jak mowi Alessandro w katalogu Windows powinienes znalezc plik, za to odpowiedzialny. Problem w tym czy bedziesz go mogl usunac. U mnie mozna sie go bylo pozbyc, tylko przed uruchomieniem internet explorera. Ale, ze dzieki temu programowi int.explor. wlaczal sie od razu po uruchomieniu pulpitu, usunac normalna droga go nie moglem. Nie chcialem sie z tym chrzanic, wiec zrobilem formata.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 11:17

Alessandro pisze:Musisz w Opcjach Internetowych zmienic strone startowa jesli o to chodzi. A jezeli to nie pomoze to poszukaj tego pliku ktory zmienia strone w katalogu Windows i usun go. Mam nadzieje ze to pomoze. Pozdro!
Jak to pomoze (zmienic stronke startowa), to ja robie pielgrzymke na kolanach do Turynu :]


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 11:37

Jeśli to nie pomoże co koledzy podali :) to zainstlauj sobie programy ad-aware albo spybot i zrób skana. Na 99.99999999% pomoże. Ja się przynajmniej tkaimi syfami już nie martwie :D

To jest spybot:
http://www.nowe.pl/modules.php?op=modlo ... it&lid=526


A to ad-aware
http://www.nowe.pl/modules.php?op=modlo ... it&lid=163

Prawdopodobnie wystarczy jeden program ale ja mam na dysku oba :D . Świetnie się uzupełniają.

Acha , oba programy są PL.

PS: Ważne !! Klikać prawym przycxieksiem na linki i dać ,,zapisz jako..."


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 12:38

Yari pisze:Jeśli to nie pomoże co koledzy podali :) to zainstlauj sobie programy ad-aware albo spybot i zrób skana. Na 99.99999999% pomoże. Ja się przynajmniej tkaimi syfami już nie martwie :D

To jest spybot:
http://www.nowe.pl/modules.php?op=modload&name=Do wnloads&file=index&req=getit&lid=526


A to ad-aware
http://www.nowe.pl/modules.php?op=modlo ... it&lid=163

Prawdopodobnie wystarczy jeden program ale ja mam na dysku oba :D . Świetnie się uzupełniają.

Acha , oba programy są PL.

PS: Ważne !! Klikać prawym przycxieksiem na linki i dać ,,zapisz jako..."
Kkiedys miałem takie badziewie ze te programy nie pomagały. Dodatkowo miałem jeszcze inne dwa. Ulge przyniósł format kompa :D


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 13:37

Martinek_19 pisze: Kkiedys miałem takie badziewie ze te programy nie pomagały. Dodatkowo miałem jeszcze inne dwa. Ulge przyniósł format kompa :D
Te ,,badziewie " to pewnie był poprostu wirus , albo trojan z którymi te programy sobie nie radzą:), no a jesli nie to rzeczywiście musiałeś się wpakować w niezłe ,,łajno" :D ( pewnie stronki od lat 18 poszły w ruch wcześniej) :lol: :wink:


Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2004, 14:43

Yari pisze: Te ,,badziewie " to pewnie był poprostu wirus , albo trojan z którymi te programy sobie nie radzą:), no a jesli nie to rzeczywiście musiałeś się wpakować w niezłe ,,łajno" :D ( pewnie stronki od lat 18 poszły w ruch wcześniej) :lol: :wink:
Nie, była to stronka z reklamami która nie dało sie usunać, pochodząca z programu, który miał eliminowac takie "łajno". Zainstalowałem, program przeszukał kompa i okazało sie ze to demo (miało byc w pełnej wersji) Po dezinstalacji na dysku były pliki(searchpage), których nie mozna usunać w zaden sposób. To nie był trojan czy wirus bo z tym sobie radze :wink: Podałbym nazwe tego programu jako ostrzezenie, ale nie pamietam.
A tak na marginesie...jeszcze jedna mozliwosc. Takie cos takze instaluje sie nie w Windows ,jak mówili poprzednicy, tylko w program files. Tam znajdz katalog tego programu "odhacz go" (czyli we właściwościach odznacz opcje "archiwalne") i skasuj. Jak nie da sie to zrobic to zresetuj kompa i nic nie otwierając zrób to samo.. Powinno zadziałac.
Zmienianie stron startowych w opcjach nic nie da bo to własnie zamienia strone startową na inną. - jesli mówisz o stronach serchpage itp. :lol:
A w folderze Windows rzeczywiscie instaluja sie programiki ale ze stronek niekoniecznie dla dzieci ponizej 18 .... :wink:


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 lipca 2004, 22:17

NO YARI TEN AD-AWARE JEST POPROSTU :D the best mi wykrył 466 wirusow i teraz chodz jak nowy jak macie problem z kompem to sobie sciagniicie ten program a niepozalujecie POLECAM :D


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2004, 21:11

Poprostu zeskanuj dysk(tą partycje gdzie jest zainstalowany win) przez programik na tej stronce ------>www.bezpieczenstwo.onet.pl , to pewnie jest jakis trojan, lub nacisnij ALT+CTR+DELETE i znajdz: powinno pisac searchpage.cc. lub nkvd.cc wylacz je (opcja ''zakończ zadanie'') i nastepnie znajdz w kompie poprzez opcje ''WYSZUKAJ'' i usuń. :-D proste :-D


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2004, 00:24

Spoko programy Yariego mi bardzo pomogly juz mam luz i nie trzeba robic formataaa!!Yupiii dzieki za pomoc for all mozna zamknac temat :D :D :D


ODPOWIEDZ