Help

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2004, 18:59

mialem ten sam problem, ale po zainstalowaniu najnowszej wersji gg wszystko dziala do dzis sprawnie.

natomiast mialem na to jeden sposob - otoz musisz sobie zalozyc nowego uzytkownika (w gg, nie w windowsie :wink: ) a nastepnie uruchomic gg jako ten nowy uzytkownik, nastepnie wylaczyc gg i uruchomic z powrotem na swoim stalym numerze.

troche to skomplikowanie wytlumaczylem chyba, ale w kazdym badz razie chodzi o to zeby przy uruchomieniu gg zmieniac uruchamianego uzytkownika (np: masz zalozonych 2 uzytkownikow - x i y. Przy wlaczeniu gg standardowo na poczatku jest zaznaczony powiedzmy x i do wpisania haslo - jesli tak zrobisz bedzie blad. Dlatego musisz zmienic z "x" na "y" i wtedy powinien wystartowac. )


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 11:51

Ale ja nawet nie moge wejść w to okienko, bo jak nacisne ikone gg to już wyskakuje błąd.


Edgar Davids

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 110
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2004, 12:10

Maggie Del Piero pisze: Musisz poczekać, aż mu przejdzie :D z tego co wiem to poprostu wina GG i nie da sie przeskoczyć........ wiem że chyba nie pomogłam ale przynajmniej się nie będziesz głowił co zrobić;)
heh no ja mam ten sam problem :? i z własnego doświadczenia wiem, że mi to po pół roku nie przeszło 'samo' ;) mam swoje konto przeniesione do brata, którego to już od dawna denerwuje i grozi, że mnie wyrzuci :P ale póki co nadal tam jestem :P


Mio cuore sempre sara bianco-nero :*
ODPOWIEDZ