Czy chciałbys umiescić ta gre w download JP

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Czy chciałbys umiescić ta gre w download JP

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2004, 19:57

A ja się bawiłem z pliczkami tej gry i mówie wam że można zamienić muzykę w grze wystarczy tylko wywalić ten plik który jest w folderze music i skopiować jakąś swoją mp3 i nazwać ją w tym folderze menu :D :P i jest wasza ulubiona piosenka w grze :D


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2004, 22:27

Ulisses pisze:
vojtek pisze:A mnie sie nie podoba ta gra.Straszna cienizna,co wy w niej widzicie???
No pewnie, że jak sie gra w FIFE 2004 (tak na marginesie to chała :D ) to ta sie wydaje cienka... Dla nas jednak liczy sie grywalnośc, a jest ona bardzo duża. Jednak jak widać zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka :D <== typowy Polak. Oczywiście szanuję Twoje zdanie :)
Masz rację lepiej pograć w starą dobrą niż nową niedopracowaną :Djaką jest fifa 2004 :D z a tej gry jest niezła zabawa 8)


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2004, 22:45

Nie wiem jak innym ale ja nie moge uruchomic gry! chetnie bym pogral, ale nie moge, bo wyskajuje lomunikat typu: Pilk YODA_SOCCER_068.EXE jest połaczony z brakujacym eksporterem DDRAW.DLL: DirecDrawCreateEx. !
Jak ktos wie o co chodzi to niech napisze, bardzo o to prosze, lub prosze o przysłanie na luk_gum@poczta.onet.pl dobrze dzialajacej gry.
Z gory dziekuje.
pozdrawiam


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2004, 23:20

iero10 pisze:Nie wiem jak innym ale ja nie moge uruchomic gry! chetnie bym pogral, ale nie moge, bo wyskajuje lomunikat typu: Pilk YODA_SOCCER_068.EXE jest połaczony z brakujacym eksporterem DDRAW.DLL: DirecDrawCreateEx. !
Jak ktos wie o co chodzi to niech napisze, bardzo o to prosze, lub prosze o przysłanie na luk_gum@poczta.onet.pl dobrze dzialajacej gry.
Z gory dziekuje.
pozdrawiam
To wygląda na brak zainstalowanego DirectX. Wprawdzie ciężko mi jest wyobrazić sobie jakiegokolwiek Windowsa bez tych bibliotek, no ale skoro tak, to ściągnij i zainstaluj:

http://download.microsoft.com/download/ ... redist.exe


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2004, 00:15

Gra mi sie bardzo podoba.Ale niestey składy nie są dokładne, chociaż to już było wiadomo po pierwszym poście, ale żeby składy były takie że w Chelsea występuje dalej Zola?? bez przesady, gierka troche przestażała, ale to nie to sie tu liczy.Bardzo spodobała mi sie możliwość strzelania z połowy boiska.Wygrywam mecze po 20-30 -0 :lol: :lol:


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2004, 16:07

ja mam prooblem taki ze ona mi sie niechce uruchomić jakiego programu uzywacie zeby ją uruchomić bo bym chciał bardzo zagrać w nią ale ona niechce u mnie sie uruchomić. Jak bedziecie umieli pomoc to bedzie :D a jak nie to trudno :cry:


Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2004, 18:51

super gra, nawet fajna grafika :-D ale super grywalnosc. Na początku nie wiedzialem o co chodzi, jak sie cokolwiek robi ale teraz to juz spoko


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ