CM <- TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:13

Czy udalo wam sie kiedys namowic zarząd klubu na dodatkowe fundusze lub rozbudowe stadiony. Jesli tak to w jaki sposób. Ja gram Juve i jeszcze nidgy mimo prósb nie udalo mi sie nic zdobyc.

Uwaga! Od tej chwili nie zakładamy już żadnych nowych tematów związanych z CM. Wszystkie sprawy dotyczące tej gry mają pojawiać się w tym temacie.

Admin


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:17

A możesz mi powiedzieć jak wogóle można rozmawiać z zarządem? bo ja się zastanawiałem a nigdy nie miałem pojęcia czy wogóle można


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:22

Nie wiem jak w CM 03/04 ale w CM 4 czesto ich o cos prosilem. Zawsze w drugim sezonie Juve, najpierw dostawalem 11 milionow, po czym prosilem zarzad o wiecej, a oni dawali mi 60 mln!!. Tyle ze potem przez to druzyna bankrutowala =P


srali muszki będzie wiosna
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:27

W opcjach trenerskich masz opcje Zaufanie jesli masz wersje PL lub jesli iiną to nie wiem jak to leci ale musisz poszukac tez w opcjach trenera okno gdzie pisza wymagania orza zaufanie zarzadu i kibicow. Jeśli znajdziesz to na dole jest taka zakladka i tam masz do wyboru chyba 5 opcji czyli popros o rozbudowe stadionu o fundusze i tkd. Zarzad od razu da ci odpowiedz(prawie zawsze negatywna :cry: )


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:30

RadeKas pisze:Nie wiem jak w CM 03/04 ale w CM 4 czesto ich o cos prosilem. Zawsze w drugim sezonie Juve, najpierw dostawalem 11 milionow, po czym prosilem zarzad o wiecej, a oni dawali mi 60 mln!!. Tyle ze potem przez to druzyna bankrutowala =P
No to zazdroszcze. Mi nic nie chcieli nigdy dac frajerzy :evil:


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 22:31

MoszeUsz pisze:W opcjach trenerskich masz opcje Zaufanie jesli masz wersje PL lub jesli iiną to nie wiem jak to leci ale musisz poszukac tez w opcjach trenera okno gdzie pisza wymagania orza zaufanie zarzadu i kibicow. Jeśli znajdziesz to na dole jest taka zakladka i tam masz do wyboru chyba 5 opcji czyli popros o rozbudowe stadionu o fundusze i tkd. Zarzad od razu da ci odpowiedz(prawie zawsze negatywna :cry: )
A gdzie są opcje trenerskie?? Znaczy w co trzeba pokolei wejść?? Qrde, gram tyle w CM'a, a zawsze mi brakowało takich rzeczy jak rozbudowa stadionu itp. qrde, a tu okazuje się że to jest :D.
Aha i nie wiesz czy można ściągnąć Polską wersję do CM 03/04??


Hehe, już nie potrzebne, znalazłem :D, mój kochany zarząd odrazu się zgodził na rozbudowę stadionu i zainwestowanie w młodych graczy :):D
nareszcie cos new w CM'a, dzięki MoszeUsz


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 23:09

Mi w Cm-ie niepotrzebna rozbudowa stadionu bo nigdy nie ma kompletu ( gram Juve), ale raz udało mi się namówić zarząd na dodanie mi więcej funduszy na transfery. Dostałem 2 mln USD więcej...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2004, 23:58

ja ani nie próbowałem po wcześniejszych doświadczeniach. W Cm (tym przed 4) jak dawałem na to zeby cos zrobili ze stadionem to mnie zawsze zwalniali :!:


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 12:12

[quote="Marcin-IRONEK"][quote="MoszeUsz"]W opcjach trenerskich masz opcje Zaufanie jesli masz wersje PL lub jesli iiną to nie wiem jak to leci ale musisz poszukac tez w opcjach trenera okno gdzie pisza wymagania orza zaufanie zarzadu i kibicow. Jeśli znajdziesz to na dole jest taka zakladka i tam masz do wyboru chyba 5 opcji czyli popros o rozbudowe stadionu o fundusze i tkd. Zarzad od razu da ci odpowiedz(prawie zawsze negatywna :cry: )[/quote]

[b][i]A gdzie są opcje trenerskie?? Znaczy w co trzeba pokolei wejść?? Qrde, gram tyle w CM'a, a zawsze mi brakowało takich rzeczy jak rozbudowa stadionu itp. qrde, a tu okazuje się że to jest :D.
Aha i nie wiesz czy można ściągnąć Polską wersję do CM 03/04??[/i][/b]

[b][i]Hehe, już nie potrzebne, znalazłem :D, mój kochany zarząd odrazu się zgodził na rozbudowę stadionu i zainwestowanie w młodych graczy :):D[/i][/b]
nareszcie cos new w CM'a, dzięki MoszeUsz[/quote]

opcje trenerskie to tam gdzie jest twoje imie i nazwisko


CrissCross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2004, 16:22

Gram w CMa od 1999 roku regularnie i jakoś niemal wogóle nie używałem tych opcji (a napewno nie w Juve). Aby rozbudować stadion to na trybuny w sezonie musi przychodzić 90% ludzi, tak przynajmniej słyszałem. Raz tylko chyba skorzystałem z tych opcji i poprosiłem zarząd Wisły Kraków aby ulepszyli ośrodek szkolenia młodzieży i zgodzili się. Natomiast zawsze z funduszami potrafiłem sobie poradzić.


CrissCross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2004, 14:23

No ale możemy byśmy przeprowadzili trochę bardziej konstruktywną i pomocną w grze dyskusję na przykład na temat taktyk albo treningów?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2004, 12:29

mam do was pytania o cm 03/04 czy na poczatku jak sie wybiera ligi to ile zaznaczacie samą włoską czy jeszczr hiszpanską francuską angielską polską niemiecką . bo tam sie wybiera do 6/7 lig i troche schodzi nawet na procku (p4 24000) w cm 4
powiedzcie mi czy wybieracie samą włoska czy jeszcze jakieś inne drużyny?????????


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2004, 16:45

Andrewtbg pisze:mam do was pytania o cm 03/04 czy na poczatku jak sie wybiera ligi to ile zaznaczacie samą włoską czy jeszczr hiszpanską francuską angielską polską niemiecką . bo tam sie wybiera do 6/7 lig i troche schodzi nawet na procku (p4 24000) w cm 4
powiedzcie mi czy wybieracie samą włoska czy jeszcze jakieś inne drużyny?????????
jak masz szybki komp to lepiej wybrać jak najwiecej, bo jest lepsza rywalizacja :D . Ja wybieram wszystkie najlepsze, troche to spowalnia gierke ale to nie szkodzi. Ale jak masz słaby komp to nie radze wybierać więcej niż jedną. Jak sie wybiera tylko jedna to te "inne" zespoły z innych lig grają tylko w pucharach, więć czasem jak ma sie napięty kalendarz (a ja właśnie tak mam, bo gram we wszystkim na maxa, nic nie odpuszczam) i niezbyt szeroką kadre, to potem zawodnicy są troche przemęczeni. I właśnie te "inne" zespoły są wypoczęte i zawsze kondycha na 100% jest u Nich. Więc lepiej wybrać te inne silniejsze ligi, żeby Ci zawodnicy z tamtych klubów też sie męczyli w weekend, w meczch ligowych :D
I jeszcze potem może w trakcie sezonu wygrać sobie drugą druzyne nie z tej ligi co gra pierwszy klub, tylko z tych innych, więc gra wtedy moze być ciekawsza, jak sie będzie grało dwoma zespołami w różnych ligach :wink:


dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2004, 21:37

ja w cm 02/03 chyba 10 razy poprosiłem o rozbudowę stadionu (grałem wisłą) szło mi bardzo dobrze więc działacze aż 3 razy rozbydowywali stadion ale jest to w ogóle nie konieczne gdyż na rozbudowanym stadionie do ponad 18 tys miejsc siedzących przychodziło maksimum 13 tys nawet na półfinały LM z arsenalem lub interem :evil:


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2004, 00:53

Uważajcie z tym proszeniem zarządu o rozbudowe stadionu lub dodatkowe fundusze! Jeśli nie idzie Ci najlepiej i grasz np. 2 sezon to jest duże prawdopodobieństwo że po takiej prośbie twój zarząd się lekko mówiąc zdenerwuje i będziesz o krok od pożegnania się z klubem.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
ODPOWIEDZ