CM <- TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
stasik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 6
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2005, 17:43

JAKIE ZNACIE MŁODE TALENTY?
Moje propozycje to (np. 10 mln. to cena jaka za niego zapłaciłem (w Euro)):
Bramkarze:
- Stekelenburg(Ajax)
- Lustavka (wyszukiwarka nie znajdzie, ale gra w Szachtarze)

Obrońcy:
- De Jong (Ajax)9 mln
-Givet (Monaco)12 mln
-Woodgate (galaretos)---

POMOCNICY:
- Sneijder (Ajax)10,5 mln
- Kapo (JUVE) 17 mln
- Robben (Chelsea) DAŁEM ZA NIEGO TYLKO 25 mln idąc Juve :)

NAPASTNICY:
Tevez (Boca-chyba) 12 mln
Cavenaghi (nie pamietam) 10 mln


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 10:45

Mama mija zielona pietruszka :angry: czy u was w FM też napastnicy marnują 10 sytuacji sam na sam ? albo strzał z 3 metrów leci ponad bramką ?! Jakies patche trza instalowac ? czy co bo już nie wyrabiam :evil:

A napastnicy mają wykończenie akcji 19 i 20 :angry: Brami zdobywam po rzutach rożnych albo wolnych albo golach samobójczych :angry: :evil:


Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 12:08

paku pisze:Mama mija zielona pietruszka :angry: czy u was w FM też napastnicy marnują 10 sytuacji sam na sam ? albo strzał z 3 metrów leci ponad bramką ?! Jakies patche trza instalowac ? czy co bo już nie wyrabiam :evil:

A napastnicy mają wykończenie akcji 19 i 20 :angry: Brami zdobywam po rzutach rożnych albo wolnych albo golach samobójczych :angry: :evil:
To nie jestem sam :wink: U mnie nawet Zlatan ma wykańcznie akcju na 17, a przecież na początku miał ledwo ponad 10. Kompletnie tej gry nie rozumiem :roll: Gram bez żadnych patchów, bo tak mi się śpieszyło kiedy ją dostałem że od razu zaczęłem grać :smile: Czasem zdarza się tak że wygrywam z Interem 5:0 a czasem strasznie męcze się z Ternaną (awansowała (!)), która strzela mi dwie bramki, w drugiej połowie wpuszczam Miccoliego i Robinho i wygrywam 4:2. Pociąć się można. Jeśli ktoś miałby jakiegoś patcha to niech zapoda linka. Będę wdzięczny 8)
pozdro


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 12:10

Wczoraj zainstalowałem CM5 i co widze?.Wspaniałe tło i i przyjemny dla oka widok.Pierwsze wrażenie?Opcji od groma.Zrobienie dobrego treningu to masakra.Naprawde.CM5 jeśli chodzi o możliwość szperania w opcjach bije wszystkich swoich cm'owych poprzedników.Dzisiaj się bardziej zagłębie w owej grze.Muszę przyznać, że zapowiada się bardzo interesująco i z pewnością lepiej niż FM 2005.

Posiadam rówież cracka do CM5, więc jeśli ktoś chce, to moge przesłać.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 12:40

Jeśli ustawię w opcjach menadżerskich, zęby trening prowadził mój asysstent, to ja juz nie musze sie martwic o układanie planu treningowego?????????? :? - bo właśnie się nad tym zastanawiałem..


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 13:13

gorczas pisze: a wyniki to już kompletne przegięcie (8 bramek na mecz to normalka ).
Chciałem zauważyć, że w FM'ie, również duże wyniki był normą, więc nie ma sensu wypominać bugów bramkowych w CM 5 przy porównaniu obu gier, gdyż i ta sprawa tyczy się FM'a.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 13:37

Jędruś pisze:
gorczas pisze: a wyniki to już kompletne przegięcie (8 bramek na mecz to normalka ).
Chciałem zauważyć, że w FM'ie, również duże wyniki był normą, więc nie ma sensu wypominać bugów bramkowych w CM 5 przy porównaniu obu gier, gdyż i ta sprawa tyczy się FM'a.
Nie wiem czy grałeś w zwykłego FM-a, ale ja gdy gram w FM-a 2005 z patchem 5.0.5 to w jednym sezonie zdarzył mi się jeden wysoki wynik (7-3 z Romą :twisted: ) pozostałe wyniki w większości nie przekraczały 5 bramek. Poza tym ja tak "najeżdżam" na CM 5, ponieważ wiązałem z nim wielkie nadzieje, a tu takie rozczarowanie (zapewne wyniknęło to z faktu bankructwa Eidosu). Może gdyby CM został wydany tak jak planowano, czyli w okolicach czerwca, to byłby on bardziej dopracowany i lepiej przetestowany, przed wypuszczeniem go na półki sklepowe. No coż trzeba będzie czekać na kolejne patche do CM-a i wtedy będzie można go porównywać do FM-a. Przynajmniej na razie według mnie jest 1-0 dla FM-a w starciu tych dwóch managerów.


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 13:59

gorczas pisze:Nie wiem czy grałeś w zwykłego FM-a, ale ja gdy gram w FM-a 2005 z patchem 5.0.5

I tu Cię mam :wink: .Z patchem to oczywiste, że takie bugi się nie będą zdarzać.Poczekaj gdy wyjdą patche do CM 5 inaczej będziesz śpiewał :wink: .Skończmy porównywanie obu gier bo nie ma sensu zaśmiecać forum.Jeżeli coś, to jest gg i pw.

Pozdrawiam.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2005, 23:02

Kolejny problem z seri FM ... :prochno:
Sciągłem patcha 5.0.2 klikam dwa razy zeby sie zainstalowal i co ?
I to ze wyskakuje ramka z napisem w srodku:
Unable to read current FM2005 instalation folder.
Error 0x00000002 - system nie odnalazł określonego pliku ... :smile:

Help ? :evil:


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2005, 11:13

Słuchajcie.. Czy ma ktoś z Was sprawnego cracka do CM-A ?? Jeśli tak to prosze o wysłanie mi go na adres wujtek@yahoo.com
Jest taka sprawa że ja ściągnąłem cracka z emuli i podczas grania pojawia mi sie błąd "Could not load tactic 4-4-2" i napisy w tym stylu.
Myslałem że jak ściągne następnego innego cracka to bedzie mi ta gra poprawnie działać.. ale niestety gdy zamieniłem plik *.exe na nowego cracka to gra w ogóle nie chodziła..

Prosze o pomoc.


MaX__

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 31 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2005, 20:45

FM5-Football menager 5....
W tym temacie mozecie wpisywac swoje poczyniania w menagerze... (piątece)
ja zaczne Smile
Wiec gram w fm5,nietypowym zespolem polskim jest nim drugoligowa korona kolporter kielce.Mam juz sezon 2008/2009 nie bede pisal wszystkich poczynan transferowych.. podam sklad z rezerwami
Co do korony drugoligowy klub z pudrzetem 575tys(euro)
Narazie w roku gry wyszedlem z drugiej ligi na pierwszym miejscu i zdobywajac puchar polski,(wygrywajac wszystkie mecze jakie byly mozliwe)
Nastepnie 3 razy wywalczylem pierwsze miejsce w lidze i 3 puchary polski...
3 razy wystepiowalem w lidze mistrzow,dwa razy wychodzac z grupy..

Oto Moj sklad
========Beben======
Dziewicki Jankowski Alvaro
Golos
M.Kaczmarek Ederson Rachwał Ł.Madej

K.Nowak K.Gregorek

Rezerowowi: W.Piatek,Choto,Batata,D.Łatka,P.Włodarczyk,Piotr Brożek,Maciej Iwanski

O pilkarzach
Beben-najlepszy bramkarz polskiej ligi,pozyskany z odry wodzilaw za 1,3mln euro.
Dziewicki-Pozyskany za friko,ostoja polskiej reprezentacji.
Jankowski-Pozyskany na zasadzie wymiany dalem za niego Nowackiego i Grzelaka,ale sie oplacilo wszystko czysci
Alvaro-mlody brazyklijczyk swietne strzaly z dystansu,dobry strzal glowa,czeste rajdy,w obronie bardzo dobry,(mlody carlos) jego zaleta jest z pewnoscia gra na srodki,lewej i prawej obronie Smile.
K.Golos-Pozyskany za 1mln euro+g.fonfara+k.pilarz(gk),w zasadzie najlepszy defensywny pomocnik jakiego mialem w calej karierze gry w fm(polska liga),fantastyczny strzal z dystansu(20),,drybling(20),odbior(20) mozna tych zalet wymieniac...jeszcze duzo,najwieksza wada niezaduza szybkosc tylko (12) Sad,chodz niepokazuje tego na boisku..
M.Kaczmarek-kupilem z kszo,w pierwszym roku gry za marne 40tys euro,najwiecej nagrod w druzynie i polskiej lidze...
co tydzien zostaje w pierwszej jedenasce tygodnia,raz wywalczyl tytul najlepsego zawodnika drugiej ligi,3 razy wywalczony tytul najlepszego pilkarza pierwszej polskiej ligi... najlepszy moj pilkarz..(polecam kazdemu)
Ederson-Debesciak ,nic wiecej u mnie kosztuje juz 10mn euro,a gra na poziomie reprezentacyjnym brazyli,wiecej atutow niz golos
Rachwal-W zasadzie gorszy technicznie od Bataty,gra w polskiej reprezentacji,no coz swietny pomocinik,nigdy nie zawodzi,.,.
Ł.Madej-najlepsze prostopadle i krzyzowe podania,a takze crossy,swietne dosrodkowania,najlepszy do kontratakow..
K.Nowak-najlepszy snajper polski.. zakupiony z motoru lublin za 20tys euro Razz,smieszy mnie ta suma(teraz kosztuje 6mln euro) najkwiecej bramek i tyle..(polecam kazdemu)
K.Gregorek-na poczatku gry slaby kupil go Liverpool (nie wiem dlaczego) po trzec latach przyszedl do mnie za friko,kompletnie inny zawodnik ten Liverpool mu pomogl ,bo jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Smile


Rezerwowych nie opisuje bo bylo by za duzo..
Chodz z nich Batata jest najlepszy Smile,z edersonem wystawieniu jest brazyliana,na poziomie champions legue..

Sorry,ze post dolaczony do cm5,chodz post napisany o fm5


FoRza JuVe !!
"NaDmiaR KłoPotóW SpaLaĆ JaK ZieLoNe Liście"
Juventus & Widzew Forever.
ObrazekJesteś moim wrogiem??
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 16:14

Jędruś pisze:
gorczas pisze:Nie wiem czy grałeś w zwykłego FM-a, ale ja gdy gram w FM-a 2005 z patchem 5.0.5

I tu Cię mam :wink: .Z patchem to oczywiste, że takie bugi się nie będą zdarzać.Poczekaj gdy wyjdą patche do CM 5 inaczej będziesz śpiewał :wink: .Skończmy porównywanie obu gier bo nie ma sensu zaśmiecać forum.Jeżeli coś, to jest gg i pw.

Pozdrawiam.
Pozwól, że ponowię naszą polemikę :wink: .
Powodem do tego jest wydanie kolejnego (drugiego) patcha do CM-a 5 :!:
Plik zajmuje ok. 40 MB i ma poprawić bardzo wiele elementów gry (także silnik meczowy :D ). Ja już zasysam pliczek i nie mogę doczekać się ponownego porównania spatchowanego FM-a i CM-a :smile: .

Plik można ściągnąć tu
Pełna lista zmian jest tu.

PozdrQ


KNW

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 4
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 16:28

CM 5 jest to najgorsza gra z seri CM'a !!!! Jestem wielkim fanem cm'a ale w t gre odechciaBo mi sie grac.W ciagu meczu pada czasami 5 rzutow karnych...wiele sytuacji "sam na sam " najlepsi pilkarze nie potrafia wykorzystac ( co jest nierealne). Do tego zawodnicy strzelaja jak "glupole" z kazdej pozycji, czasami z polowy boiska. GRA KOMPLETNIE ZWALONA !!!!! tylko sie smucic :(((((( kto sie zgodzi ?? :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 16:46

gorczas pisze:Pozwól, że ponowię naszą polemikę .
Powodem do tego jest wydanie kolejnego (drugiego) patcha do CM-a 5
Plik zajmuje ok. 40 MB i ma poprawić bardzo wiele elementów gry (także silnik meczowy ). Ja już zasysam pliczek i nie mogę doczekać się ponownego porównania spatchowanego FM-a i CM-a .

Plik można ściągnąć tu
Pełna lista zmian jest tu.

PozdrQ
Wiem wiem :wink: ...czytałem.Otóż.Zainstalowałem patcha 5.0.1, znalzłem cracka.Ok.Zainstalowałem patcha 5.0.2, cracka nie znalazłem :angry: :prochno: .Szukałem wszędzie.Cracka 5.0.2 chyba narazie nie ma :roll:.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2005, 23:04 przez Jędruś, łącznie zmieniany 1 raz.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2005, 16:56

KNW pisze:CM 5 jest to najgorsza gra z seri CM'a !!!! Jestem wielkim fanem cm'a ale w t gre odechciaBo mi sie grac.W ciagu meczu pada czasami 5 rzutow karnych...wiele sytuacji "sam na sam " najlepsi pilkarze nie potrafia wykorzystac ( co jest nierealne). Do tego zawodnicy strzelaja jak "glupole" z kazdej pozycji, czasami z polowy boiska. GRA KOMPLETNIE ZWALONA !!!!! tylko sie smucic :(((((( kto sie zgodzi ?? :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Kolego czy kolega patrzył o JEDEN post wyżej :?:
Nie wiem czy umiesz czytać, ale tam jest WYRAŹNIE napisane, że wyszła poprawka do CM-a. Nie wiem, może to tylko ja mam przywidzenia...

Ale co do CM-a 5 BEZ łatek to jest do gra niedokończona (musiała zostać wydana wcześniej z powodów finansowych) zatem nie ma co się dziwić brakiem grywalności


ODPOWIEDZ