CM <- TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 04:19

KowalFromStolica pisze:
PABLO pisze:
KowalFromStolica pisze:Właśnie wyszedł ostatni Update Robsona do cm 03/04... jest w nim uwzględnione przejście Zlatana i Cannavaro... czekam teraz z utęsknieniem na FM2005 :-D
a dziala ten update na polish version ??tu jakies haslo jest i nazwa urzytkownika !! :( moze ktos porzyczyc ??
Uważam że grać w spolszczonego ceema to zbrodnia :? Przecież gra traci znaczną część swojego klimaciku piłkarskiego...
nie rozumiem cie. co w tym złego że ktoś gra z polskim językiem? klimat piłkarski oznacza granie w języku angielskim? bezsens
poza tym nie każdy kuma anglikański :roll:


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 06:47

Uważam że grać w spolszczonego ceema to zbrodnia Przecież gra traci znaczną część swojego klimaciku piłkarskiego... Najlepiej zrobisz jak zainstalujesz angielską wersję i wtedy będzie wszystko działać bez problemu
nie rozumiem Cie :lol: :lol: :lol: :lol: po jakiego **** lepiej grac w angielska wersje Cema? po co mam sie meczyc z tłumaczeniami kazdego słówka, jak W jezyku Polski gra jest Dla Polaka najlepsza??
Skoro jestem w Polsce to Chyba lepiej Gra w Polskim Języku, nie zaleznie czy gram w ajkeijs tam lidze. Bo jesli gram np. W lidze japonskiej to mam sobie sciagac patche z jezykim japosnkim??? to jest chore...


Żeby zarząd zgodził się na rozbudowę stadionu trzeba mieć dużo kasy (średnio rozbudowa kosztuje ok 80 mln zł) i odpowiednią reputację (dobry lub wyżej).Jeżeli mimo to zarząd się nie zgodzi można dać ultimatum (wcześniej lepiej zapisać) jeżeli mimo ultimatum zarząd się nie zgodzi wylatujemy ze stanoeiska (nasza reputacja spada) lub zostajemy na stanowisku bo "Zarządowi nie podoba się to, że stawiasz ultimatum, ale ze względu na Twoje zasługi dla klubu postanowiono że zachowasz swoje stanowisko".
nie chodzi tu o budżet, dla zarzadu ważne są takze wyniki, a bez nich nie ruszysz. Ja jak awansowałem do pierwszej ligi to od razu z koncem sezonu zarząd postanowil na rozbudowe stadionu:), W drugiej lidze mialem zawsze pelen stadion to tez wplywa na zarząd, który chce zgarnac jak najewiecej pieniedzy z dochódów pochadzących z biletów...


zack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2003
Posty: 22
Rejestracja: 23 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 11:29

Ma ktoś może z Was crack'a do CM01/02 v.3.9.60 tak żeby gra chodziła bez płyty? Szukałem trochę i jakoś nie mogę znaleźć, a jak już znalazłem to link był padnięty. Z góry dzięki za pomoc.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 18:10

A tego updatea Robsona (już 2.3 :D :D ) o gdzie trzeba wgrać?? To samo pytanie do patcha 4.1.5


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 19:56

ja często prosiłem o rozbudowę stadionu no i ogólnie rozszerzenie całej infrastruktury to za każdym razem dostawałem tą samą odpowiedź że zarząd uważa że obecna infrastruktura i stadion są wystarczające itp. a co ważniejsze sukcesy z klubem miałem więc to mnie dziwiło że nie chcą zainwestować. Potem przestaółem prosić bo to sensu nie miało. Może w nowych managerach będzie można dogadać się łatwiej z zarządem.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 20:05

gosciu pisze:ja często prosiłem o rozbudowę stadionu no i ogólnie rozszerzenie całej infrastruktury to za każdym razem dostawałem tą samą odpowiedź że zarząd uważa że obecna infrastruktura i stadion są wystarczające itp. a co ważniejsze sukcesy z klubem miałem więc to mnie dziwiło że nie chcą zainwestować. Potem przestaółem prosić bo to sensu nie miało. Może w nowych managerach będzie można dogadać się łatwiej z zarządem.
a jakim grasz klubem?? bo jeśli Juve to ja mam tak samo i rzoumiem decyzje zarządu, ponieważ stadion o pojemnosci 69 tys. nie wymaga przebudowy :wink:


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2004, 20:15

Ja mam takie pytanko. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy ktoś używa edytora w cm 03/04? Chodzi mi o edytor czasu rzeczywistego bo gram z kumplem po sieci i on hostuje (ja mam za cienkiego kompa) no i go ten... podejrzewam :) Więc jest taka możliwość? (oczywiście poza powiedzeniem mu że idę do klopa i szybkim pobiegnięciem do niego do domu żeby sprawdzić czy ma włączony edytor:) )
W 01/02 zawsze można było wziąść do siebie kopię sejwa a teraz... real time editor... kto to wogóle wymyślił... :evil:


Obrazek
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2004, 21:23

herr_braun pisze:A tego updatea Robsona (już 2.3 :D :D ) o gdzie trzeba wgrać?? To samo pytanie do patcha 4.1.5


Gdy uruchomisz plik z Patchem 4.1.5 i klikniesz udpade Patche powinien się zainstalować sam tam gdzie masz zainstalowaną grę więc nie powinieneś się martwić o patcha... Sprawa z updatem RR ma się inaczej.... Pliki które wypakujesz mósisz skopiować do folderu db który znajduję się w folderze data... Natomiast folder data znajduje się tak gdzie zainstalowałeś CeeMa :] (głównie: C:\Program Files\Eidos Interactive\Championship Manager 03-04\data\db)


★ ★ ★
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2004, 21:51

M,am pytanko bo jestem nie na czasie. Czy cm5 będzie na sezon 2004/2005 czy będzie tka jak cm 4 czyklio na sezon przed tym w którym wyszła gra .


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2004, 09:35

Cross pisze:M,am pytanko bo jestem nie na czasie. Czy cm5 będzie na sezon 2004/2005 czy będzie tka jak cm 4 czyklio na sezon przed tym w którym wyszła gra .

Jako że CM4 wyszedł w Lutym 2003 roku nie było możliwości żeby gra zaczynała się od sezonu 03/04 więc trzebabyło grać od sezonu 02/03... Teraz CM5 wychodzi bodajże w Październiku (jeszcze oficjalnych wiadomości nie ma ale ostatnio czytałem że ma wyjść 1 X) gra zaczynać się będzie od początku sezonu 04/05 Czyli obecnego...


★ ★ ★
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2004, 20:25

Ja mam takie pytanko. Czy zna ktoś strone o Cm-ie, na której moge znaleźć dobrych i nie drogich trenerów, scoutów, fizjoterapeutów :?: bo gram Wisłą Kraków i odeszło ode mnie połowe sztabu szkoleniowego, gdyż za mało kasy im dawałem i nie chcieli przedłużyć kontraktu :x jeżeli wy znacie jakiś dobrych polskich trenerów w CM-ie to prosze o nazwiska :wink:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2004, 21:22

booyak pisze:
Cross pisze:M,am pytanko bo jestem nie na czasie. Czy cm5 będzie na sezon 2004/2005 czy będzie tka jak cm 4 czyklio na sezon przed tym w którym wyszła gra .

Jako że CM4 wyszedł w Lutym 2003 roku nie było możliwości żeby gra zaczynała się od sezonu 03/04 więc trzebabyło grać od sezonu 02/03... Teraz CM5 wychodzi bodajże w Październiku (jeszcze oficjalnych wiadomości nie ma ale ostatnio czytałem że ma wyjść 1 X) gra zaczynać się będzie od początku sezonu 04/05 Czyli obecnego...
Jaki CM5, CM5 to już nie będzie ta gra :] czlowieku kontynuacją będzie FM 2005...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 11:31

Dla mnie cm5 bedzie duzo lepszy od fm 2005, gdyz mimo tego ze bedzie prawie 2 razy mniej lig, to bedzie chodzila duzo szybciej. nawet w demko fm 2005 nie bylo nic co mogloby mnie przyciagnac do tej gry :?. tylko najbardziej mnie wkurza wykonanie 2d pirch w obu grach. na screenach widac ze pilkarze beda takie byki dwa razy wieksze od tych z cma 03/04:evil:.
natomiast jesli chodzi o cma 03/04 to gralem kiedys Juve kilknascie sezonow, ale teraz gram z kumplem przez neta :-D ja Juve on Inter. ja narazie bylem lepszy bo wygralem serie a w pierwszym sezonie :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 19:37

ja zaliczam się do osób, które już nie kupią kolejnego menagera, tylko będą ściągać uaktualnienia i patche do cm 03/04. To już nie ten sam CM co kiedyś :cry: grałem w demko FM 2005i wiem, że chodź to narazie tylko beta demo, to i tak nie podoba mi się. Zobaczę, jak będzie wyglądał CM 5 ale chyba niespodzianki nie będzie. To już koniec wspaniałej serii o najlepszym menedżerze komputerowym...szkoda :cry:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 23:37

skąd masz demko?
podaj stronkę!!!


ODPOWIEDZ