#JuvePoland

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 21:46

Otóż od dawna planowałem załorzyć # poświęcony Juve. Wreszcie się na tyle zmobilizowałem że się udało :] Narazie wersja testowa, tzn. jeśli się nie przyjmie to go usuwam. Jest jeden bot - ChanServ. Narazie jestem jedynym OP-em , ale mam nadzieję iż to się zmieni. Kanał zarejestrowany oczywiście w ircnecie.
Żeby się dostać potrzebny jest oczywiście klient irca.
Oto instrukcja jego konfiguracji (ver. 6.0.1):
Po pierwsze musisz dopisać do listy serwerów parę polskich, gdyż przez zagraniczne nie ma sensu się łączyć. Naciśnij drugą ikonę od lewej (General Options) i wybierz Connect. Tam dodaj serwery (Add) w okienku IRC server, takie jak :ircnet.pl ; wroclaw.ircnet.pl ; poznan.ircnet.pl czy
lublin.ircnet.pl . Używaj portów 6666 i 6667.
Następnie musisz wpisać swój nickname oraz alternatywny nickname. W polach e-mail i full name możesz wpisać cokolwiek. Następnie wyjdź z tego okienka i naciśnij 3 ikonkę od lewej ( Channels Folder ). Wpisz na pasku nazwę kanału, w tym wypadku #JuvePoland . Możesz go dodać do pamięci naciskając Add. Wejść na kanał możesz także wpisując w statusie na pasku : /join #Juvepoland .
To na tyle jeśli chodzi o połączenie i konfigurację.


Dziś już niestety długo nie posiedzę, ale jutro mam nadzieję że trochę osób się zjawi. IRC to naprawdę fajna sprawa.
Join to #Juvepoland


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 00:00

Niezly pomysl z tym IRCem, mam nadzieje ze sie sprawdzi :idea:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 00:05

tylko żeby znowu nie siadło. Ja już od dawna nie używałem irca na kompie , ale chyba sobie zassam i przypomne stare dobre czasy :wink:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 12:38

Nie wiem czy wiecie ale jest juz # juvepoland. Ktory z tego co sie orientuje siadl. Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby ten sie utrzymal. Tu macie link do niego http://lipaaa85.webpark.pl/index.html#


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 12:50

juveluck pisze:Nie wiem czy wiecie ale jest juz # juvepoland. Ktory z tego co sie orientuje siadl. Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby ten sie utrzymal. Tu macie link do niego http://lipaaa85.webpark.pl/index.html#
Nom...czesto tam bywalem. Lipa tez ;). Nawet @ tam mialem :D :-D :D :-D Ale nie wiedzialem ze siadl :?

IRQ to jest naprawde fajna sprawa, takze mozna to zrobic. Ale Lipa mowil ze juz kiedys probowal i nici z tego wyszly...no ale zobaczymy.


srali muszki będzie wiosna
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 18:45

Niestety Juveluck miał chyba rację, IRC jak narazie się nie przyjął wśród forumowiczów :/ Nie mam pojęcia czemu. Ale nie tracę tej iskierki która we mnie pozostała :)
JOIN TO #JUVE-POLAND !!!


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2003, 19:13

juveluck pisze:Nie wiem czy wiecie ale jest juz # juvepoland. Ktory z tego co sie orientuje siadl. Jakos nie chce mi sie wierzyc zeby ten sie utrzymal. Tu macie link do niego http://lipaaa85.webpark.pl/index.html#
A tam padł. Wcale nie padł. Wprost przeciwnie - żyje i ma się dobrze :D Zapraszam :!:


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2004, 23:28

Jesli ktos bedzie mial ochote to zarejestrowalem kanal ponownie, Rybeq pm zaraz Ci wysle. Wiec jak ktos ma ochote to niech wpada ja jestem w wiekszosc dnia na ircu i nie wylaczam kompa wiec pewnie bede na kanale, moze uda nam sie uzbierac troche ludzi, i sie jakos to rozwinie;P
Pozdr.

edit/sorka jak zwykle szybciej cos napisalem niz pomyslalem... juz lece na kanal:P zapomnijcie co pisalem wyzej:P sorka mody


MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2004, 13:03

przezciez my siedzimy na #juvepoland już ten kanał bardzo dlugo istnieje, jakby co to laczcie sie przez poznan.irc.pl 6667 nie wiem po co dwa kanaly juvepoland jak mozna do nas dolanczyc ;)


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2004, 13:09

Zgadza się, ten kanał jest już od dawna. Jedyne co można by zrobić, to przenieść na inny serwer, bo IRCNET jest chory, a najbardziej chorzy są tam ircopi. Proponuję właśnie PolNet.


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2004, 13:26

swiergot pisze:Zgadza się, ten kanał jest już od dawna. Jedyne co można by zrobić, to przenieść na inny serwer, bo IRCNET jest chory, a najbardziej chorzy są tam ircopi. Proponuję właśnie PolNet.
ale ircnet to chyba wlasnie polnet .
tak przynajmniej cyhodzi wpisujac adres www.ircnet.pl


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2004, 13:56

SPROSTOWANIE
Wlasnie siedze na kanale, w poprzednim moim poscie sie poprostu pomylilem, i wszedlem na polnet wpisalem juvepoland i jako ze nie bylo takiego kanalu (co nie dziwne) napisalem posta, dopiero po napisaniu posta skapowalem ze pomylilem servery i teraz siedze na IRCNECIE czyli servery z koncowka *.irc.pl. servy polnetu maja koncowke *.ircnet.pl - wiem wiem dziwne to wszystko;p dla mnie o wiele wygodniej by bylo siedziec na Polnecie, ale rozumeim ze tradycja ze juz dlugo jest ten kanal wiec luzik.
Pozdrawiam


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2004, 16:37

Rybeq pisze:
swiergot pisze:Zgadza się, ten kanał jest już od dawna. Jedyne co można by zrobić, to przenieść na inny serwer, bo IRCNET jest chory, a najbardziej chorzy są tam ircopi. Proponuję właśnie PolNet.
ale ircnet to chyba wlasnie polnet .
tak przynajmniej cyhodzi wpisujac adres www.ircnet.pl
Dokładnie. Mówię o przeniesieniu na PolNet starego kanału.


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 13:02

Witam,
Chcialbym zaprosic ludu aby wchodzili na kanal #juvepoland na ircnecie (servy np warszawa.irc.pl krakow.irc.pl itd). Mam nadzieje ze chociaz kilka osob bedzie zainteresowana tym. Pozatym jak widac nikt nie siedzi na "chacie" . Mysle ze przydaloby sie odbudowac kanal, siedzi tam kilku(nastu) bywalcow i milo by bylo aby rowniez inni kibice Juve wpadli pogadac, albo i na dluzej. Dlatego zwracam sie z prosba do Adminow, aby jakos zareklamowac ten kanal i pomoc w jego odnowie.
Pozdrawiam


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 13:12

Ja bywalem na kanale bardzo bardzo czesto. Ale to juz lata temu. Na forum nie bylem zarejstrowany a na kanale bylem ;) Ale wtedy IRC byl moim nalogiem, siedzialem po 8 godzin dziennie stukajac w klawiature, piszac o niczym. Wspaniale czasy OP na #juvepoland i #juventus .Wkoncu udalo sie z tego wyjsc. No, ale jak wroce z wakacji to wejde, zobacze czy sa nowe twarze i czy wkoncu jakies rozmowy sa tam prowadzone ;)


ODPOWIEDZ