FIFA 20

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 16:34

Mistrzowski komentarz :D Nie wiem co im strzeliło do głowy z tym PESem :whistle:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2019, 17:55

mateo369 pisze:Jako że mam dość spory dystans do siebie (w tym jako kibica), muszę przyznać, że niezły pocisk:

klik :-)

(dla niewtajemniczonych - a podejrzewam że tacy się znajdą - chodzi o komentarz)
Ciekawe, który kibic jest w stanie zdobyć Ligę Mistrzów poza grą, w realnym świecie :whistle:


Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2019, 14:46

Korzystając z okazji popularności tego wątku - chciałbym się zapytać czy ma ktoś dojścia (skąd pobrać) do FIFY 2003? Chciałbym popykać w tę starą, dobrą gierkę, a zamówiona omyłkowo listem ekonomicznym wersja za allegro póki co nie doszła. Ktoś, coś?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2019, 18:58

Na okładce edycji 'Standard' będzie widniał Hazard, w wersji 'Champions' van Dijk. Nie wiadomo jeszcze kogo zobaczmy na 'Ultimate'.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 21:45

Tak to chyba będzie wyglądać.

Obrazek


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 22:07

Graficy EA :ok: To logo jest lepsze niż 'JJ' Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 22:24

No tragedii niema i przed wszystkim zachowane wszystkie wartości czyli trzy gwiazdki, flaga Włoch i zebra ;)


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 23:43

jackop pisze:Na okładce edycji 'Standard' będzie widniał Hazard, w wersji 'Champions' van Dijk. Nie wiadomo jeszcze kogo zobaczmy na 'Ultimate'.
Zidane.

Dzisiaj pojawiło się trochę nowości związanych z nową FIFĄ między innymi poznaliśmy zmiany w trybie kariery. Zabawny fakt dotyczy Serie A, bowiem rozdzielne prawa do samej ligi i poszczególnych zespołów sprawia, że zagramy Piemonte Calcio w prawdziwej (logo, nazwa) Serie A. Najbardziej oczekiwanym trybem jest chyba Volta Football, który też zapowiada się bardzo fajnie i pomimo zakończenia drogi do sławy otrzymamy kolejną historię tym razem związaną z Volta Football! :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2019, 15:11

Było logo to teraz czas na stroje Piemonte...
Obrazek
Obrazek

Bramkarska niezły kicz. Te czarne z różowym też słabe, jedyne grywalne dla mnie to żółte z brawami Italii, są całkiem spoko ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2019, 20:09

Demo już do pobrania jakby ktoś chciał pograć. Co do zwykłych meczów to taka fifa 19 ze zmienionymi wolnymi i karnymi, nic specjalnego. Za to tryb Volta mega, świetnie się w to gra.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2019, 10:46

Kurde a mi nie podszedł. :((

Za to dobra wiadomość dla graczy Ultimate Team - w pierwszej setce mamy az 9 Juventinich:

2) Cristiano Ronaldo | Juventus: 93
14) Giorgio Chiellini | Juventus: 89
38) Paulo Dybala | Juventus: 88
58) Miralem Pjanic | Juventus: 86
64) Leonardo Bonucci | Juventus: 86
72) Wojciech Szczesny | Juventus: 86
81) Matthijs de Ligt | Juventus: 85
83) Alex Sandro | Juventus: 85
87) Blaise Matuidi | Juventus: 85

Jesteśmy w czołówce mimo wyraźnego focha EA: Real ma 12 graczy w setce, Barcelona 10, Manchester City 10, Bayern 8, PSG 8.

PS. Jak ktoś chętny do grania na PS4, to dodawać mnie śmiało (nick z PSN: Yanquez)


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 17:22

Pograłem chwilę w to Demo, ale zdecydowanie mnie nie porwało. Odgrzany kotlet z poprzedniczki z Voltą w którą najzwyczajniej w świecie bym nie grał, bo wolę prostą piłkę a nie miliony sztuczek itd.

W tym roku zdecydowałem się na PES2020, który według mnie kładzie FIFE na łopatki. Licencje? Już mam wgrane dodatki na swoje PS4 i śmigam normalnymi zespołami i normalnymi rozgrywkami. Czekać tylko na kolejne z jeszcze większym urozmaiceniem wprowadzanym do gry!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2019, 20:36

dr.DeV pisze:Pograłem chwilę w to Demo, ale zdecydowanie mnie nie porwało. Odgrzany kotlet z poprzedniczki z Voltą w którą najzwyczajniej w świecie bym nie grał, bo wolę prostą piłkę a nie miliony sztuczek itd.

W tym roku zdecydowałem się na PES2020, który według mnie kładzie FIFE na łopatki. Licencje? Już mam wgrane dodatki na swoje PS4 i śmigam normalnymi zespołami i normalnymi rozgrywkami. Czekać tylko na kolejne z jeszcze większym urozmaiceniem wprowadzanym do gry!
mordo daj cynk na priv jak wgrać ten dodatek.

Mimo iż ostatnie lata decydowałem się na fife, w tym roku wybrałem pesa i absolutnie nie narzekam. Volta tylko zniechęciła mnie do tej gry


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2019, 08:09

Lypsky pisze:
16 września 2019, 20:36
dr.DeV pisze:Pograłem chwilę w to Demo, ale zdecydowanie mnie nie porwało. Odgrzany kotlet z poprzedniczki z Voltą w którą najzwyczajniej w świecie bym nie grał, bo wolę prostą piłkę a nie miliony sztuczek itd.

W tym roku zdecydowałem się na PES2020, który według mnie kładzie FIFE na łopatki. Licencje? Już mam wgrane dodatki na swoje PS4 i śmigam normalnymi zespołami i normalnymi rozgrywkami. Czekać tylko na kolejne z jeszcze większym urozmaiceniem wprowadzanym do gry!
mordo daj cynk na priv jak wgrać ten dodatek.

Mimo iż ostatnie lata decydowałem się na fife, w tym roku wybrałem pesa i absolutnie nie narzekam. Volta tylko zniechęciła mnie do tej gry
Chyba podążę tą samą drogą. Czytam z recenzji, że PES 2020 jest bardzo udany, nie tylko pod kątem samej rozgrywki, ale i kwestii oprawy etc. Do tego scena moderska jest mocno rozwinięta, więc niedługo powinno się mieć pełne licencje/zawodników/rozgrywki.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 listopada 2019, 17:25

Piemonte Calcio mnie rozłożyło na łopatki :D Herb jest wspaniały, taki retro, w stylu naszych dawnych.

O samej grze się niestety nie wypowiem, bo w gry już dawno nie gram. W wolnym czasie wolę oglądać ładne dziewczyny w internecie i tym podobne rzeczy robić.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
ODPOWIEDZ