Gwint Online

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2016, 23:22

https://www.playgwent.com/pl

Ktoś zamierza grać w karciankę z Dzikiego Gonu, tym razem z żywymi przeciwnikami?

Dziś ruszyła zamknięta beta, dostałem zaproszenie, ale na razie tylko przeszedłem tutorial jak grać ( nic nowego się nie dowiedziałem, czego nie byłoby wiadomo z podstawki ).
Więcej wrażeń dopiero gdy się wgryzę.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 07:07

Całkiem fajnie się gra. Podstawowe zasady zostały te same, style ( taktyki ) talii raczej też, natomiast moce samych kart znacznie się różnią od podstawki.
Możemy wygrywać złoto, za które potem kupujemy beczki, a w nich cztery losowe karty + do wyboru jedna z trzech unikatowych. Beczki oczywiście można też kupić za gotówkę.
Dodatkowo jak levelujemy, to odkrywamy kolejne znaki zapytania, a pod nimi są różności od złota, przez fragmenty kart, po same karty ( jeszcze mi się nie trafiło tak ).
Z fragmentów kart można tworzyć karty ( mamy podgląd na wszystkie karty w grze ), ale te topowe zżerają aż po 800 fragmentów ( gdzie zazwyczaj dostajemy po 5-15 fragmentów po walce, bądź jak nam przeciwnik pogratuluje - pewnie na wyższych levelach będzie lepiej ). Karty możemy też niszczyć, za co zwracają nam się fragmenty ( za te liche karty raptem po 5, ale to zawsze coś ).
To na tyle, jeżeli chodzi o zasady.
Na razie gram tylko północą, bo inne talie miałbym zbyt słabe. Taktykę mam prostą, medycy w talii, dzięki czemu wracamy wyrzucone karty, w dodatku dwie karty rąbaczy z crinfrid, którzy ciągną z talii kartę, którą wskażemy na polu bitwy ( np. a jakże...medyków ). Dodatkowo Foltest ma specjalną umiejętność, dzięki której robimy dokładną kopię wskazanej karty ( więc często bufuje medykom punkty, kartami które oprócz ogólnych punktów do puli, mają moce drugorzędne +/- ileś tam punktów dla nas/wroga ). Do tego złoty Geralt jak się trafi, oczywiście pożoga itp. Ciężka jazda burej chorągwi ma 4 punkty, a po dwóch turach zmienia się w złotą ( dodatkowo dostaje wtedy 2 punkty ), czasem zdarza mi się takie kombo, gdzie mam Geralta i "burą" i wtedy mogę zagrać kartę Margarity ( 6 pkt ) dzięki której po zagraniu złotej karty, tworzy się karta adepta ( za dwa punkty ).


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 października 2016, 17:45

To jest coś w stylu Hearthstona?


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 07:20

Nie grałem w HS, ale raczej tak.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 05:46

O proszę, nawet się ktoś trafił kto gra w tą grę.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 15:46

Odświeżam, bo zainstalowałem i powoli zaczynam grać. Chętnie poduczę się od kogoś, kto już trochę w Gwina gra. Mój nick z GOGa: Kwikwi666.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2017, 02:46

Dodam cię do znajomych, więc możesz pytać o co chcesz, bo zjadłem już na tej grze zęby. Odpowiedzieć mogę w nocy czasu polskiego, bo mieszkam w Kanadzie, ew. w weekend w normalniejszych porach.
Pograć, to chyba nie pogramy, bo posiadam już pełną kolekcję kart, a co za tym idzie, głównie topowe talie, których używam w grach rankingowych. Od czasu do czasu jakieś memowe decki, ale one nadal są silne, z racji posiadanej kolekcji.


jovetic

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2020, 19:23

Czy ktoś jeszcze z tego korzysta?


ODPOWIEDZ