Pillars of Eternity

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
czlowiek-nietoperz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2016
Posty: 7
Rejestracja: 23 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:40

Czy ktos z Was grał w tę grę? Warto kupić? Możecie polecić?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:59

Mogę polecić z czystym sercem. Dla fanów klasycznych RPG'ów pozycja obowiązkowa! Gra jest tak rewelacyjna, że na mojej subiektywnej liście z powodzeniem walczy z Baldur's Gate'm o miano najlepszego erpega ever.

Także nie ma się co zastanawiać. Kupować i wgłębiać się w rewelacyjnie skrojoną fabułę :)


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:53

Też polecam. Przeszedłem nie dawno i muszę powiedzieć, że naprawdę długo nie grałem w takiego dobrego rpg :ok: Co do fabuły to mi akurat nie podeszła, jak dla mnie strasznie na siłę, ale za to wszystko inne (szczególnie stary dobry mechanizm tworzenia postaci) super.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 19:08

Grałem, przeszedłem i od tamtej pory do niej nie wróciłem. Mimo to bawiłem się przy niej dobrze, na minus fabuła (jakoś nie potrafiła mnie porwać, przekombinowana moim zdaniem) i taki sobie świat, nie mówię że zły ale nie przekonał mnie do siebie. Na plus mechanika i grafika. I nade wszystko to że budzi wspomnienia :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 19:12

Myzarel pisze:na minus fabuła (jakoś nie potrafiła mnie porwać, przekombinowana moim zdaniem)
Nie 'przekombinowana', tylko niebanalna :) Ale wiadomo - to rzecz gustu. Bohater sięga wgłąb siebie - fajna rzecz, lepsza niż fabuła pod pretekstem ratowania świata. Zgadzam się natomiast, że wykreowany świat jest średni. Do delikatnych minusów zaliczyłbym również liczbę NPC oraz zbyt małą interakcję między nimi a główną postacią. Mimo wszystko gra zacna :)


Obrazek
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 15 lutego 2016, 01:11

Gra naprawdę świetna, a dla miłośników Baldura to pozycja OBOWIĄZKOWA. W starym dobrym stylu, bez efekciarskickej grafiki z mocnym akcentem postawionym na mechanikę, tworzenie postaci. Na minus być może za ograniczenie max level i chyba nie da się grać dalej po zakończeniu głównego wątku. Tak czy inaczej polecam.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2016, 17:48

A graliście w pierwszy lub drugi dodatek? Też trzymają poziom? Bo zastanawiam się nad nimi.


ODPOWIEDZ