PES 2016

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 12:32

Był już temat o fifie to teraz czas na PES'a

Wczoraj była premiera gry. Przed premierą czytałem różne opinie i strasznie napaliłem się na tą grę, ponoć miała przebić fife. Nowe opcje jakie mieli wprowadzić zapowiadały się na prawdę ciekawie. Dzisiaj czytałem recenzję i ponoć wersja na PC jest strasznie niedopracowana w porównaniu do wersji na konsolę. W tej chwili gra mi się instaluje, zaraz sprawdzę co i jak.

A ktoś z was grał już w PES'a 2016 lub zamierza?


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 13:17

Ja grałem na PCcie, odpaliłem CL, logo CL,intro jest, a nie ma poprawnych grup LM i nie ma Arsenalu czy Chelsea tylko jest North London, wTF? Przecież zawsze tak było,że w LM te ekipy były licencjonowane). Nie ważne. A więc zagrałem 3 mecze Juve, składy z poprzedniego sezonu WTF, ale to już nie chodzi o te loga czy składy ale o samą grę, po trzecim meczu wyłączyłem PESa i wole popykać w FIFE 16 demo...

Tak jak mówisz, ponoć na PS4 wygląda to o niebo lepiej, ale kto tam wie. Ja nie mam konsoli tylko gram na PC więc wybór w moim przypadku jest oczywisty, FIFA 16 :)


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 15:03

Zaś wersja na PC ma taki plus, że za parę dni pojawią się się modyfikacje, aktualizacje itp. Ostatnio grałem w PES'a 2013 i nawet mi się podobał, ale ostatecznie wygrałem fife. teraz po zagraniu jednego meczu nie jestem jakoś zachwycony, ale grę ocenię jak będę miał jakąś konkretną aktualizację. I oczywiście na plus, że po uruchomieniu gry pojawiają się zawodnicy Juve na zmianę :cwaniak:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 00:13

Pes 2016 to mistrzostwo w temacie piłek kopanych. Ten feeling meczowy... akcje nie wchodzą gładko jak w pes 2015, trzeba sobie wypracować pozycję, czasem zagrać na ryzyko. W to trzeba zagrać, PES postawił bardzo na szachy w środku pola, trzeba uważnie zagrywać by nie stracić, każda piłka jest ważna, więc trzeba być skoncentrowanym cały mecz. Pamiętam jak w 2013 mogłem sobie zatrzymać akcję na 40 metrze i popatrzeć komu zagrać piłkę. A to było na poziomie superstar. Tutaj na pro muszę zagrać niemal od razu, bo jeśli będę zwlekać to stracę piłkę. Przeciwnicy nie odstawiają nogi.

Póki nie ma składów odpaliłem sobie Master League z Torino. Nawet jak nie masz topów, to każdy gracz dzięki indywidualnym predyspozycjom ci się przydaję, jeśli wiesz czego od niego chcesz. Takiego naszego ex-Juventiniego Quagliarellę podwiesiłem pod napastnikiem - po 6 meczach 5 goli i 5 asyst.

Kontynuacja płynnych formacji: jeśli tracisz piłkę, możesz kazać środkowemu pomocnikowi cofnąć się głębiej, napastnika ustawić by był gotowy na rozegranie akcji w przypadku kontry... oczywiście to przykład.


To najlepszy PES jaki widziałem od wieków. 2013 był bardzo dobry, 2015 był o wiele lepszy, a 2016 to mistrzostwo.

Ligi w Lidze Mistrzów samemu można ustawiać. Naturalnie licencji nie ma na nazwy i koszulki, ale mało kto sobie zdaje sprawę, że one są nieosiągalne bo EA ma je na wyłączność i nie odstąpi ich, chyba że za gruby hajs


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2015, 14:46

Panowie pytanie, bo pierwszy raz od lat gram w PES na PS4 a nie na PC. Zmieniłem specjalnie dla pada środowisko grania.

Na czym mi zależy, na jak najbardziej aktualnej grze, w sensie nazwy, herby, stroje, ale jest jeden problem, trzeba to wszystko osobiście grać.

Na necie pojawił się taki o to option file http://www.pes-patch.com/2015/11/pes-20 ... r-ps4.html

Z tym, że robiąc według instrukcji wywala mnie i informuje, że nie można nadpisać plików ponieważ należą do innego gracza. Jest na to jakiś sposób? Odłączyłem konsole od neta, problem dalej istnieje.
MCL pisze:To najlepszy PES jaki widziałem od wieków. 2013 był bardzo dobry, 2015 był o wiele lepszy, a 2016 to mistrzostwo.
A myślałem, że tylko ja tak mam :D. W 2013 pykałem bardzo długo, przyszła pora potem na 2015, to wow, ale byłem zajarany, a to przecież na PC, gdzie wszystko jest okrojone, i teraz 2016, mega jest, tylko tak jak wyżej te składy masakra. Oczywiście można to modyfikować, ale wszystko robiąc padem trwa wieki...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2015, 19:55

Przy okazji odświeżenia tematu: Poprawili coś z bramkarzami? Zagrałem parę meczów jakiś czas temu i w środku pola wyglądało to dużo lepiej niż w Fifie. Niestety, bramkarze wyglądali gorzej niż w soccer ze złotej czwórki i każdy strzał wchodził.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2015, 17:00

Bramkarze jakoś gorzej bronią, ale gram obecnie w regular, bo przerzuciłem się z PC, gdzie grałem tam na najwyższym poziomie i tam ciężko było strzelić, więc zostawię to do oceny jak przyzwyczaję się do sterowania :). Jeśli chodzi o radość z gry to jest niesamowita i atak Dybala - Morata, miód :).


ODPOWIEDZ