FIFA 18

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 00:08

Gramy z kumplem we fife 17 od kilku dni. On wybrał Bayern, ja Juve.
Podnieśli punkty Igłajnowi do 91 a Dybali do 86, BBC każdy po 88, Buffon 90, także Juventus jest naprawdę mocny, o wiele mocniejszy niż we fifie 16

Na stronie EA pojawiła się również lista nowych legend, a w niej Del Piero z notą 90, najwyższą na owej liście

https://www.easports.com/fifa/news/2016 ... ew-legends


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 16:50

juveman7 pisze:Gramy z kumplem we fife 17 od kilku dni. On wybrał Bayern, ja Juve.
Podnieśli punkty Igłajnowi do 91 a Dybali do 86, BBC każdy po 88, Buffon 90, także Juventus jest naprawdę mocny, o wiele mocniejszy niż we fifie 16

Na stronie EA pojawiła się również lista nowych legend, a w niej Del Piero z notą 90, najwyższą na owej liście

https://www.easports.com/fifa/news/2016 ... ew-legends
to są noty za ostatni ligowy mecz z każdym kolejnym noty będą inne, + - od standardowej


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 18:01

juveman7 pisze:Gramy z kumplem we fife 17 od kilku dni. On wybrał Bayern, ja Juve.
Podnieśli punkty Igłajnowi do 91 a Dybali do 86, BBC każdy po 88, Buffon 90, także Juventus jest naprawdę mocny, o wiele mocniejszy niż we fifie 16
Igła ma 91 bo jest "w formie", normalnie ma 88 ;) Juve rzeczywiście jest mocne, w fifie 16 w sezonach grałem Bayernerm, bo Juventusem się nie dało grać, a w tej fifie Juventusem gra mi się dużo lepiej niż Bayernem i w dodatku są to okazałe wyniki 4,5,6 : 0 :D Gram 4-3-1-2 z Cuadrado na trequ i bardzo dobrze tam gra Juan :D
AdiJuve pisze:
jarmel pisze:Nie wiem jak jest w tej, ale w poprzednich trzeba było wpisać osobny kod w originie który odblokowywał dodatki z preorderu.
Tylko skąd wziąć ten osobny kod;/?
Ja kupiłem w media expert i oni mi wysłali ten kod na email, BYŁ W SPAMIE. Trzeba go wpisać na originie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 października 2016, 19:41

AdiJuve pisze:
jarmel pisze:Nie wiem jak jest w tej, ale w poprzednich trzeba było wpisać osobny kod w originie który odblokowywał dodatki z preorderu.
Tylko skąd wziąć ten osobny kod;/?
Sorry że tak długo. Też raz nie miałem w opakowaniu i napisałem maila do sklepu (kupowałem przez internet), po chwili wysłali mi kod.


#AllegriOut
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 00:01

Swider10 pisze:
juveman7 pisze:Gramy z kumplem we fife 17 od kilku dni. On wybrał Bayern, ja Juve.
Podnieśli punkty Igłajnowi do 91 a Dybali do 86, BBC każdy po 88, Buffon 90, także Juventus jest naprawdę mocny, o wiele mocniejszy niż we fifie 16

Na stronie EA pojawiła się również lista nowych legend, a w niej Del Piero z notą 90, najwyższą na owej liście

https://www.easports.com/fifa/news/2016 ... ew-legends
to są noty za ostatni ligowy mecz z każdym kolejnym noty będą inne, + - od standardowej
dziękuje
Wojtek pisze: :D Gram 4-3-1-2 z Cuadrado na trequ i bardzo dobrze tam gra Juan :D
proszę rozpisz swój skład, jak to wygląda na papierze :prochno:
grając często z moim kumplem szlag mnie trafia.
Remisuje wygrane mecz. Lepsze posiadanie piłki, lepsze statystyki, 20 celnych strzałow do Jego 1, i remis 1 do 1 :prochno:
zwykle mnie kontruje i Mu wychodzi
jak ustawiasz Juve, aby było szczelne na kontry i świetne na grę kombinacyjną, dominację w środku pola

to że się pobijemy z kumplem przy kompie jest pewne, pytanie tylko kiedy


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 14:38

Wojtek pisze: :D Gram 4-3-1-2 z Cuadrado na trequ i bardzo dobrze tam gra Juan :D
proszę rozpisz swój skład, jak to wygląda na papierze :prochno:[/quote]

Obrazek

Tak to wygląda. Co do wytycznych to Dybali i Igle daję "trzymaj się środka" i "graj na szpicy", Cuadrado "zostawaj z przodu" i "w pole karne przy centrach", a Khedirze "zostawaj z tyłu". I gra mi się wybornie, spróbuj :P


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 19:08

jarmel pisze:
AdiJuve pisze:
jarmel pisze:Nie wiem jak jest w tej, ale w poprzednich trzeba było wpisać osobny kod w originie który odblokowywał dodatki z preorderu.
Tylko skąd wziąć ten osobny kod;/?
Sorry że tak długo. Też raz nie miałem w opakowaniu i napisałem maila do sklepu (kupowałem przez internet), po chwili wysłali mi kod.
Znalazło się wysłali po tygodniu:)


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2016, 21:25

Wojtek pisze:
Wojtek pisze: :D Gram 4-3-1-2 z Cuadrado na trequ i bardzo dobrze tam gra Juan :D
proszę rozpisz swój skład, jak to wygląda na papierze :prochno:
Obrazek

Tak to wygląda. Co do wytycznych to Dybali i Igle daję "trzymaj się środka" i "graj na szpicy", Cuadrado "zostawaj z przodu" i "w pole karne przy centrach", a Khedirze "zostawaj z tyłu". I gra mi się wybornie, spróbuj :P[/quote]

Ciekawe. Zwykle Marchisio daję za napastnikami. Muszę tak spróbować. Dzięki
Poza tym obecny skill Pjanicia to 89! zaś Chiellini 91 !!!
nieźle


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2016, 21:50

http://www.juvemagazine.it/2016/11/08/v ... ante/23337

Meczyk Bonucci&Chiellini kontra Dybala&Barzagli, Andrea ustawił siebie na ataku :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2017, 06:09

Trailer z fify 18

Zapowiada się ciekawie, no i mam co chciałem czyli Dybala Mask :D


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2017, 09:45

Dla takich samych zapaleńców jak i ja poniżej filmik mówiący o tym, że Alex Hunter powróci do FIFA18, z traileru mozna wyczytać, że będzie możliwość zagranicznego transferu ;)



Kolejny filmik tym razem jedynie audio. Gość opowiada o swoich wrażeniach nt. FIFA18 - można się fajnie nakręcić na nową odsłonę EA! ;)



Wracając do waszych składów ja grałem 3-2-4-1

---------------- Higuain ----------------
A. Sandro - Pjaca - Dybala - Cuadrado
----------- Pjanic - Marchisio -----------
------- Chiellini - Bonucci - Alves ------
---------------- Buffon ------------------

Chłopaki nie do zajechania i na Online ustawienie miodzio :P


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 16:25

dr.DeV pisze:Dla takich samych zapaleńców jak i ja poniżej filmik mówiący o tym, że Alex Hunter powróci do FIFA18, z traileru mozna wyczytać, że będzie możliwość zagranicznego transferu ;)



Kolejny filmik tym razem jedynie audio. Gość opowiada o swoich wrażeniach nt. FIFA18 - można się fajnie nakręcić na nową odsłonę EA! ;)



Wracając do waszych składów ja grałem 3-2-4-1

---------------- Higuain ----------------
A. Sandro - Pjaca - Dybala - Cuadrado
----------- Pjanic - Marchisio -----------
------- Chiellini - Bonucci - Alves ------
---------------- Buffon ------------------

Chłopaki nie do zajechania i na Online ustawienie miodzio :P
łeeee ciekawe ustawienie
dr.dev a poszczególnym zawodnikom ustawiasz jakieś indywidualne ustawienia czy wszystko z automatu ?
muszę wypróbować grając z kumplem

odnośnie fify 18 nie wierzę w jakąś rewolucję
traktowałbym bym to raczej jako lift poprzedniej wersji

pamiętam czasy fify 2000, 2001, 2002,2003 wtedy te gry różniły się kolosalnie, teraz otrzymujemy odgrzany kotlet z nowymi ujęciami kamer, aktualizacją składów, inne rozegranie rogów czy wolnych
podejrzewam że wystarczy godzina fify 18 i już nam wejdzie w obieg, oklepiemy ją i niczym nas nie zaskoczy


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 00:55

Tu macie niemal wszystko na temat FIfy 18. 1h materiału, ale zapowiada się dużo zmian na plus.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 09:23

Dajcie już spokój z tą FIFĄ, jedyny jej plus to licencje. W każdym innym aspekcie PES bije ją na głowę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2017, 10:20

Już dawno przestałem grać w tego typu gry ale jeżeli chodzi o FIFĘ to 16 odsłona skutecznie mnie zniechęciła do tego badziewia. Też uważam, że PES jest zdecydowanie lepsze, nawet mój brat, który jest zapalonym graczem odpuścił już tę grę.


Obrazek
ODPOWIEDZ