FIFA 18

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 21:39

AdiJuve pisze:
yanquez pisze:Barzagli już jest. Gdzieś na miejscach 100-81. Był pierwszego dnia.

OVR 85 z troszkę słabym PHY, Ale i tak lepiej niż Glik, któremu dali PAC 53 chyba...
Fakt umknęło mi, Glikowi pace mało ale strzały to lekki żarcik przy tak bramkostrzelnym graczu, Barza ma więcej a on strzela od wielkiego dzwonu.
Barza przecież w ogóle nie strzela. Pamiętam sezon, w którym każdy z naszych miał bramkę. Ostatni mecz w sezonie, karny i dali Andrei, żeby też miał trafienie :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 23:02

Alex Sandro z ovr 86, kozacko:)


Miichał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 września 2012
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2012

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 12:21

Dybala 88, Buffon i Chiellini 89. :)
Higuain pewnie będzie 90.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 12:38

Miichał pisze:Dybala 88, Buffon i Chiellini 89. :)
Higuain pewnie będzie 90.
... chociaż tak naprawdę tylko Kielon kozacki.

Dybala słabsze strzały i szybkość niż rok temu.
Buffon słabiutki reflex - De Gea i Neuer go miażdżą.
Igła PHY niższe niż u Suareza!!! no i PAC standardowo bez szału.

Oj... trzeba będzie chłopaków smarować kartami stylu...


Miichał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 września 2012
Posty: 6
Rejestracja: 20 września 2012

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 12:46

Osobiście nie gram w FUT, tylko męczę sezony. Spoko się gra Juve z 17, w 18 ofensywa też będzie spoko, strach tylko trochę o obronę. Jakby ktoś chciał popykać online zapraszam na origin:

IZ0amyL


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 14:01

Dzisiaj ma wyjść demo w którym jest Juve także będzie można przetestować nowych graczy:)


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 14:21

Skorzystał już ktoś z Webappa :)? Ja niestety jestem w gronie tych pechowców, którzy nie mają dostępu do transferowego rynku na razie. Jednak paczki ładnie mi obrodziły i tym sposobem, bez żadnego handlu mam już połowę składu z Serie A - Gomez, Dzeko, Radu, Rugani i Strootman, plus Allegri.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:10

Jest jakaś możliwość zagrania w demo bez potrzeby posiadania klienta origin?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:22

Poulinho pisze:Skorzystał już ktoś z Webappa :)? Ja niestety jestem w gronie tych pechowców, którzy nie mają dostępu do transferowego rynku na razie. Jednak paczki ładnie mi obrodziły i tym sposobem, bez żadnego handlu mam już połowę składu z Serie A - Gomez, Dzeko, Radu, Rugani i Strootman, plus Allegri.
Mi działa, z paczek poleciał Eriksen, od razu pogoniłem by mieć kasę na handelek i startowy składzik:)


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2017, 13:40

AdiJuve pisze:
Poulinho pisze:Skorzystał już ktoś z Webappa :)? Ja niestety jestem w gronie tych pechowców, którzy nie mają dostępu do transferowego rynku na razie. Jednak paczki ładnie mi obrodziły i tym sposobem, bez żadnego handlu mam już połowę składu z Serie A - Gomez, Dzeko, Radu, Rugani i Strootman, plus Allegri.
Mi działa, z paczek poleciał Eriksen, od razu pogoniłem by mieć kasę na handelek i startowy składzik:)
Zazdroszczę Wam...
U mnie tylko Suso i same ogórki...
Trochę porobiłem SBC i Mam ponad ponad połowę składu startowego (Belotti, Rugani, MDS, Sturaro, Bentancur, Pjaca, Szczęsny, Suso)


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 26 września 2017, 19:43

Pierwsza FIFA od 5 lat, którą kupiłem. Na szczęście konto z FIFY 13 'przeszło' i mogłem rozpocząć budowę nowego klubu od kupna 'legendarnych strojów' Juve i włączenia bonusów z monetami.

Rozegrałem jak na razie kilkanaście meczy, znowu zmiany są drobne, ale i tak potrzeba czasu, by się nauczyć.

Już na dzień dobry wylosowałem Sturaro, który był w moim planie na pierwszy skład (jakiś GK, jakaś obrona, w pomocy Sturaro (H/H) - Diawara (M/H) - Linetty (H/H), w ataku jakieś skrzydła i Schick). W tym momencie wrzuciłem za Polaka SMS'a, myślę o DDR i Hamsiku w przyszłości (może jeszcze Naingollan w miejsce Serba).

Zawiodłem się na Czechu, kupiłęm Mandzura (na skrzydłach Niang _ Callejon) i muszę wam powiedzieć, że gra się nim idealnie (ale weźcie pod uwagę, że gram nim jako odgrywający); sporo goli Sturaro z wejść w pole karne, SMS jest zbyt krótko by oceniać w tej kwestii.

Liczby Mandzura: 14 meczów, 19 bramek, 5 asyst.

Przyjemnie się też grało Berną (miałem go na 10 meczy w ramach wypożyczenia).

W obronie planuję parę Musacchio-Caceres, dosyć szybka, ale ocenę wystawię po kilku meczach razem, Argentyńczyka dopiero muszę kupić (na razie tylko jest Urus).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to gram na PC (kontakt przez PW).


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 14:08

Witajcie. Po kilkuletniej przerwie postanowiłem powrócić do spędzania wolnego czasu z Fifą. Zamierzam kupić wersję standardową przez Origin na PC (bo chyba tam najkorzystniejsza cena). Odnośnie z zakupem chciałem zapytać czy procedura zakupu na tej platformie jest identyczna jak w przypadku Steama?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 17:58

wagner pisze:Witajcie. Po kilkuletniej przerwie postanowiłem powrócić do spędzania wolnego czasu z Fifą. Zamierzam kupić wersję standardową przez Origin na PC (bo chyba tam najkorzystniejsza cena). Odnośnie z zakupem chciałem zapytać czy procedura zakupu na tej platformie jest identyczna jak w przypadku Steama?
podajesz karte i z niej ściągają należność:)


juveentino1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2014
Posty: 22
Rejestracja: 28 listopada 2014

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2017, 19:25



Ktoś coś już tym temacie wie więcej ?? :lol:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2017, 21:37

Ja dostałem :D

Obrazek


ODPOWIEDZ