FIFA 15

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2014, 14:01

rirkko pisze:W Polsce jest dubbingowy niski poziom - Dragon Age był tragiczny
Przepraszam za post nie na temat, ale co proszę? Jak można powiedzieć, że w DA:O był tragiczny dubbing? Rozumiem subiektywna opinia, ale jesteś jedyną osobą, która tak twierdzi a rozmawiałem, czytałem wiele opinii fanów tej gry i nikt nic negatywnego na ten temat nie powiedział. To tak jakby powiedzieć, że C.Ronaldo jest tragiczny, możesz tak twierdzić ale jakie ma to odzwierciedlenie? Ależ się oburzyłem :D. Przepraszam jeszcze raz za malutki spam.
PS: Grałem również w DA po angielsku, Nasz dubbing jest o wiele lepszy.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 września 2014, 16:16

Ograłem demko Fifa15 i PES2015 na ps3.

Twarze (ja na to zwracam bardzo dużą uwagę - sry Lord, ale buduje to świetną atmosferę) znacznie lepsze są w PESie. Juventus rewelacyjnie wręcz.

Graficznie zdecydowanie lepiej Fifa. Widać, że rozdzielczość większa. Zapewne wyrównanie będzie w wersji PS4 czy PC.

Gameplay dużo bardziej realnie PES. Fifa ostatnio to typowy pingpong, w dodatku trochę zbyt szybki.

Ekran formacji - lepiej Fifa: klarownie i przejrzyście. W przypadku dzieła Konami trochę mało czytelnie (żeby zmienić formację trzeba wejść w trzecie pod-menu).

Strzały - tutaj znowu lepiej Fifa, tzn. bardziej realnie (a może po prostu się przyzwyczaiłem). W Pesie lecą z każdej pozycji mocne i celne petardy.

Animacje - lepiej PES. Każdy kontakt zawodników daje bardzo realne wrażenie. W Fifie znowu fikołki i zderzenia.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2014, 16:43

yanquez pisze:Ograłem demko Fifa15 i PES2015 na ps3.

Twarze (ja na to zwracam bardzo dużą uwagę - sry Lord, ale buduje to świetną atmosferę) znacznie lepsze są w PESie. Juventus rewelacyjnie wręcz.
Sorry, ale o ile w FIFA nie zawsze potrzebowałem modów z twarzami, tak PESa koniecznie trzeba "potraktować" takowymi.

Tyle tylko, że ja gram na pececie. Na konsoli raczej nie ma tej możliwości?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2014, 13:48

Twarze (ja na to zwracam bardzo dużą uwagę - sry Lord, ale buduje to świetną atmosferę) znacznie lepsze są w PESie. Juventus rewelacyjnie wręcz.
Nie porównuj FIFY z PS3 do PES15 bo tu należy porównać silnik Ignite, którego to na PS3 nie ma. W tym roku FIFY nie kupiłem, chociaż było już blisko. Czekam na pierwszą recenzję PES i jak będzie miał wysokie noty to pewnie sobie sprawię.


PawelP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2015
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 10:12

Gram w fifę z kumplami. Na PS4, jest to świetna zabawa na wiele godzin. W PESa przestałem grać po 2011 roku.


Krecio

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2015
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2015

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2015, 18:10

Siema , gram karierkę , jest lato 2015 , czy sprzedać Pirlo???
Czy sprzedać Pogbę?
Chce , zeby ta kariera była realna!


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2015, 20:45

Krecio pisze:Siema , gram karierkę , jest lato 2015 , czy sprzedać Pirlo???
Czy sprzedać Pogbę?
Chce , zeby ta kariera była realna!

Trafiłeś w dobre miejsce :smile: Poczytaj temat 'mercato' a uzyskasz wiele propozycji okienka :prochno:

Osobiście preferuję 4312 i 4321 z przecinakami, więc natychmiast pozbywam się Pirlo (trzecia FIFA z rzędu, w której nie pasuje mi Andrzyj). Pogby nie warto, ceny chodzą ok 25 baniek, a za to lepszego pomocnika nie ściągniesz. Najlepiej ściągnij z wypożyczenia Berardiego i buduj skład w oparciu o ofensywę Berardi-Morata-Tevez. Za Llorente można zgarnął kilkanaście baniek, co w połączeniu z domyślnym budżetem powinno starczyć na odpowiednie wzmocnienia ataku (zakochałem się w Dybale w trybie kariery, obok Lacazette'a ulubiony zawodnik ofensywny w FIFA15) oraz boków obrony (Danilo/Alex Sandro z porto/Gaya - dosyć tani mocni boczni obrońcy).


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2015, 11:04

Krecio pisze:Siema , gram karierkę , jest lato 2015 , czy sprzedać Pirlo???
Czy sprzedać Pogbę?
Chce , zeby ta kariera była realna!
Ja tam w FIFIE Pirlo nigdy nie sprzedaję, bo to jeden z moich ulubionych graczy.

Ale tak jak napisał kolega, przejrzyj wątek o Mercato, znajdziesz wielu ciekawych graczy łączonych z Juve. Sam często grając w FIFĘ kupuję zawodników o których się mówi w kontekście transferu do nas :prochno:
A potem Marotta robi mi psikusa i sprowadza innych graczy :smile:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2015, 00:06

Powiedzcie mi czy w Fifie można przywrócić składy jakie były przed aktualizacja ? W trakcie ostatnich aktualizacji składów zabrało już i Pirlo i Teveza natomiast tych nowych nadal nie ma czego nie rozumiem...co to więc za aktualizacja skoro zostaję z ogórkami pokroju Romulo, którego też nie ma w Juve ale w grze jest...bez Teveza ciężko się gra, przynajmniej Mandżu czy Dybala doszliby...

Oczywiście Ci, którzy są w naszym klubie już dalej figurują w swoich starych zespołach co jest irytujące...u nas sam szrot pozostał, których strach wpuścić na boisko...


Obrazek
lama1980

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 sierpnia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 06 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2015, 08:05

Denerwujące te składy jak z książki fantasy.
___________________
http://www.taniedruki.epn.pl/19-wizytow ... kowe-z-pcv


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2015, 08:11

W dalszym ciągu nic się nie zmieniło...nowych jak nie było tak nie ma a domyślam się, że i Vidala już wkrótce zabiorą...to chore !


Obrazek
ODPOWIEDZ