Pes 2014

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 21 listopada 2013, 13:07

Widzę, że taki temat jeszcze nie powstał.
w Pes'a gram od ISS na PSX, i dla mnie najlepsza część to PES 5. od Pest 2007 seria zaczeła spadac imo po rowni pochyłej. Zaopatrzyłem się w Xklockakilka lat temu i zakupilem fife 10 i szok grywalnosc animacje itp i tak z ta fifa przygoda trwła do 13, w tym roku skorzystalem z dobrodziejstwa wersji demonstracyjnych i zamiast Fify wybrałem Pesa, czemu ?
Przeciez nie ma Licencji na wszystkie ligi i piłkarzy, liczba trybow jest biedna jak Sląsk Wrocław, nie zminiaja sie warunki pogodowe itp itd. Ale gameplay i animacje w tej grze to majstersztyk, sa bledy ktore raza ( koszmarna gra bramkarzy ) ale uwazam ze ta czesc Pesa CHYBA zapoczatkuje dobry kierunek w, ktorym ta seria sie posunie. Kupilem Pes i nie załuje :)
Nie jestem Ani fanboyem Ani hejterem jednej czy drugiej frakcji. w Tym roku wybralem opcje ktora daje mi wiecej radosci z gry :)


Juve, storia di un grande amore
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2013, 13:45

Grałem zaraz po premierze i odniosłem wrażenie, że gra jest bardzo nierówna - niektóre elementy genialne, inne poniżej krytyki. Fifa rzadko (czy też w ogóle) nie wprawia w zachwyt, ale jest równiejsza. Widzę, że wyszła jakaś spora łatka, więc pewnie spróbuję jeszcze raz podejść do tej gry.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 21 listopada 2013, 13:52

bendzamin pisze: Widzę, że wyszła jakaś spora łatka, więc pewnie spróbuję jeszcze raz podejść do tej gry.
łatka troszke zmienia gameplay, i dodaje 800 twarzy, plus pare butow. Zgodze sie z Toba ze Pes jest bardzo nierowny, zmiana enginu wyszla na dobre.


Juve, storia di un grande amore
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2013, 15:02

W tym roku, na PC, imho zdecydowanie PES. Dlaczego? Bo...


ODPOWIEDZ