World of Tanks

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 października 2013, 14:25

Gram jeszcze od bety ( wszedłem zaraz po pierwszym softwipe ).
W garażu mam: E-100, St1, T34 Premium, T28 Prototype, AT15, Hellcat, Volverine i S35CA. Do tego MS-1 i PzII, ale to raczej do ubijania niższych tierów, dla odznaki expert.
Idę obecnie w 3 linie TD ( Francja, UK i USA ), z czego niebawem odkryje T30 ale nie zamierzam kupować ( może w przyszłości ).
A tak to doszedlem jeszcze do 10 tiera amerykańskich ciężkich ( M103 wpadł za darmo + przejscie T34 na czolg premium ). T110 świetna maszyna, ale już sprzedałem. IS-7 też odkryty, ale na razie nie zamierzam kupować. IS4 na 10 tierze miałem, ale nie przypadł mi do gustu. Ogolnie chyba jestem za slaby na 10 tiery. O wiele lepiej gram na 9 :wink:
Jagdpanzer E-100 tez odkryty, ale raczej nie kupie w najbliższej przyszłości. , Z bryytoli grałem do Black Prince'a, 8 tier odkryty, ale nie podobaja mi się te najwyższe tiery w tym drzewku, więc nie zamierzam iść dalej.
Z kacapskich szedłem w tą druga linie TD, ale na 8 tierze dałem sobie spokój. SU i ISU nigdy mnie nie rajcowały.
U Francuzów doszedłem tez do BDR, ale również dałem sobie spokój.
Po wyjściu drzewka chińskiego chciałem iść w ciężkie, ale bardzo szybko zrezygnowałem. Ostatnio z powodu jednej misji użyłem free expa do odkrycia Type-34. Jak juz mialem w garażu, to odkryłem następny tier, ale też nie przewiduje dalszego grindu w najbliższej przyszłości.
Mozna wiedzieć, jaki nick w grze ma kolega juventino? Ja mam - o dziwo - Marat :prochno:
Strona całkiem fajna, będę zaglądał. XVM-y wrzucasz szybko po premierze nowych wersji?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2013, 17:34

Taaa... zwłaszcza te serie porażek w drużynach pełnych ameb...
Dziś na Tortoise 8 porażek pod rząd!
Na osłodę za dziewiątym razem wbiłem długo wyczekiwanego asa ( choć już zwątpiłem, czy mi się uda na tym czołgu ).

Obrazek


ODPOWIEDZ