Nowa polska strona o Juve

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 19:21

Od niedawna działa nowa strona pod adresem http://juventus.xaa.pl/#

Co o niej sądzicie ?


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 19:37

Nie wiadomo jak dobra by nie była nie ma szans na przetrwanie. Są dwa duże serwisy o Juve w Polsce. To wystarcza nie ma zapotrzebowania na trzeci. Nie ma szans, żeby przyciągnąć dużą ilość kibiców.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 19:50

Szaq pisze:Nie wiadomo jak dobra by nie była nie ma szans na przetrwanie. Są dwa duże serwisy o Juve w Polsce. To wystarcza nie ma zapotrzebowania na trzeci. Nie ma szans, żeby przyciągnąć dużą ilość kibiców.
To zależy jak bardzo zaangażuje się w swoją stronę, jeśli będzie bombardował masą newsów, tłumaczeniem różnych artykułów dotyczących Juve to myśle, że ma szanse. W innym przypadku będzie ciężko.

Niech próbuje, nie zniechęcaj go! :)


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 19:57

Kiedyś pojawiła się trzecia strona o Juve i ona mi się nie podobała, były tam bardzo słabo napisane artykuły i kiepskiej jakości zapowiedzi spotkań. Jeśli ta strona tego nie powtórzy to ma szanse przetrwać, choć to trudne zadanie. Powodzenia


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 20:01

Widać, że zaczynacie. Życzę powodzenia.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 20:18

filippo pisze:
Szaq pisze:Nie wiadomo jak dobra by nie była nie ma szans na przetrwanie. Są dwa duże serwisy o Juve w Polsce. To wystarcza nie ma zapotrzebowania na trzeci. Nie ma szans, żeby przyciągnąć dużą ilość kibiców.
To zależy jak bardzo zaangażuje się w swoją stronę, jeśli będzie bombardował masą newsów, tłumaczeniem różnych artykułów dotyczących Juve to myśle, że ma szanse. W innym przypadku będzie ciężko.

Niech próbuje, nie zniechęcaj go! :)
Pewnie niech próbuje i wygląda to całkiem spoko. Aczkolwiek jak już napisałem są dwie strony i większa część newsów się pokrywa. Trzecia strona pisząca tak na prawdę to samo. Myślę, że zamiast tego warto spróbować połączyć siły z JP lub SJ. Przebić się będzie bardzo trudno.


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 20:30

Ja tylko dodam że twórca i jego pomocnik są z rocznika 97, a jak na ten rocznik kibicowanie Juventusowi jest czymś awangardowym, a co dopiero własna strona, która jest całkiem fajna - gratulacje dla twórców, im więcej stron o Juve, tym lepiej, bo większa konkurencja :D


Forza Juve!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 21:37

wygląda dość, newsy aktualne, dużo, niech działają, to może zrobi się większa konkurencja ;)


ps. a co z nowym layoutem JP? bo coś słuch o tym zaginął, a patrząc na ta nową stronę, to chyba warto, nie mówiąc o SJ, przy czym merytoryka to zupełnie inna kwestia ;)


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2013, 23:35

Zajrzę od czasu do czasu. Podoba mnie się.

Oby starczyło zapału!


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2013, 15:41

Wygląda całkiem nieźle :) zobaczymy czy się utrzyma i jak się bedzie rozwijać


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
zet_em

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 20
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2013, 00:12

Skoro już twórcy strony mają tyle lat ile moja miłość do Juve to aż nie wypada nie zaglądać :) powodzenia


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2013, 09:09

Bardzo ładna szata graficzna :ok:

Strona przypadła mi do gustu, ale nie widzę za bardzo, żebyście wpasowywali się w jakąś niszę. Wydaje mi się, że JP ma zbyt oddanych użytkowników, a SJ po prostu lepsze zaplecze i ciężko będzie Wam z nimi konkurować ilością zamieszczanych wiadomości.

Szkoda, że nie powstało coś w rodzaju http://redlog.pl/, czyli platforma gdzie fani Juve mogliby publikować swoje artykuły. Na początku pewnie nie byłyby one zbyt górnolotne, ale z czasem na pewno by się wyrobiły.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 września 2013, 09:33

evilboy pisze:
Szkoda, że nie powstało coś w rodzaju http://redlog.pl/, czyli platforma gdzie fani Juve mogliby publikować swoje artykuły. Na początku pewnie nie byłyby one zbyt górnolotne, ale z czasem na pewno by się wyrobiły.
Jeśli ktoś ma jakiś artykuł to śmiało może podsyłać do Redakcji. Można bezpośrednio do mnie na PW czy maila. Jesteśmy otwarci na publikację tekstów, wszystko zależy już tylko od userów i ich chęci działania.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 06 września 2013, 11:32

Szczerze mówiąc solidna robota choć całość nieco sztampowa. Ciekawe na ile starczy im zapału?


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2013, 11:48

tabo89 pisze:
evilboy pisze:
Szkoda, że nie powstało coś w rodzaju http://redlog.pl/, czyli platforma gdzie fani Juve mogliby publikować swoje artykuły. Na początku pewnie nie byłyby one zbyt górnolotne, ale z czasem na pewno by się wyrobiły.
Jeśli ktoś ma jakiś artykuł to śmiało może podsyłać do Redakcji. Można bezpośrednio do mnie na PW czy maila. Jesteśmy otwarci na publikację tekstów, wszystko zależy już tylko od userów i ich chęci działania.
Evilboy na tej stronce masz w zakladce Strona Główna wyślij newsa. Wieć jak chcesz możesz wysyłać.

Tabo89 może warto by było u nas zrobić taką opcję żeby nie bawić się w PW? Swego czasu przesylalem linki do tlumaczenia, teraz tez mozna to robic wysylajac na PW do Ciebie?


Obrazek
ODPOWIEDZ