Problem z moniotrem

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 10:43

Mam pytanie do ewentualnych informatyków/serwisantów z forum. Mam monitor Asus vw192s od dobrych czterech lat, jednak ostatnio występuje dziwny problem. Przy próbie włączenia monitora zamiast klasycznego ASUS->NO SIGNAL latają po ekranie paski, kreski, syczy jakoś tak dziwnie. Muszę go parę razy wyłączyć i włączyć (łącznie z listwą, bo czasem jest cały czarny ekran, ale nie da się go wyłączyć). Dzisiaj nie wiem ile razy próbowałem, ale piętnaście minimum. Ma ktoś jakiś pomysł ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 13:43

Nie jestem serwisantem, ani mega informatykiem, ale moim zdaniem twój monitor nadaje się do serwisu. Przez ostatnie 10 lat miałem problemy z monitorami(mam 2 PC) chyba z 5-6 razy i pamiętam podobne objawy- nie pamiętam co się zepsuło w podobnym wypadku, ale zawsze kończyło się serwisem. W skrajnych przypadkach w ramach gwarancji kończyło się wymianą na nową sztukę- chyba nieopłacało im się naprawiać.


ODPOWIEDZ