FIFA13

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 16:05

Wojtek pisze:
The_Sickness pisze:Przyłączam się do pytania. Gra juz leży na półkach? Ktoś wie, widział, dotknął, pomacał?
W Polsce premiera w piątek 28 września;)
W Czwartek - 27 września, czyli jutro


endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 22:36

Taaa.
Kupiłem w poniedziałek w MM wersje na PS3, czyli dwa dni temu :D


JUVENTUS #LE6END
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 07:49

Ja wczoraj w media więc z tą premierą to ciekawie sie dzieje.

Pytanie do tych co już grają, czy jest tryb gry w którym prowadząc jedną drużyną gra się na 3 frontach ? Weźmy chociażby Juventus. W trybie gry "turnieje" gdy wybieram serie a nie ma ani LM ani PW, sama liga. Od razu zaznacze, ze nie mam połączenia z internetem w konsoli więc zakładki "Sezony" nie moge odpalić.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 09:24

Wybaczcie głupie pytanie ale jakie są obecnie korzyści z posiadania legalnej fify? :prochno:


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 09:36

Pan Mietek pisze:Wybaczcie głupie pytanie ale jakie są obecnie korzyści z posiadania legalnej fify? :prochno:
Gra przez internet i wiele fajnych rzeczy związanych z połączeniem z internetem, dlatego Fifa to jedyna gra jaką kupuje a nie ściągam :-D


Forza Juve!
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 16:20

The_Sickness pisze: Pytanie do tych co już grają, czy jest tryb gry w którym prowadząc jedną drużyną gra się na 3 frontach ? Weźmy chociażby Juventus. W trybie gry "turnieje" gdy wybieram serie a nie ma ani LM ani PW, sama liga. Od razu zaznacze, ze nie mam połączenia z internetem w konsoli więc zakładki "Sezony" nie moge odpalić.
Oczywiście, że się da :) Wybierasz KARIERA i potem piłkarz lub manager. Wybierasz Juve (lub inny klub ale zgaduję że Juve), nazywasz managera itp.
Zaznacz sobie koniecznie aby rozgrywki Europejskie były dostępne już od pierwszego sezonu. Potem losujesz kluby (losuj jeszcze raz z rozstawionymi drużynami bo będą tam same słabiaki i może nie być Twojego klubu) Masz w tym trybie ligę, puchar Włoch/innej ligi, puchary europejskie, transfery itp. Miłej gry 8)

Pan Mietek pisze: Wybaczcie głupie pytanie ale jakie są obecnie korzyści z posiadania legalnej fify?
Mecze online bo pokonanie żywego gracza jest czasem bardziej satysfakcjonujące oraz Ultimate Team- bardzo polecam, zawsze lubiłem ten tryb. No i czyste sumienie :C


Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 16:53

Właśnie zainstalowałem FIFE i wszystko działa OK poza komentarzem którego nie ma. Mam napisane przy wyborze języka undefinded i nie da się tego zmienić. Zna ktoś jakieś logiczne wytłumaczenie?


Mocarny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 15 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 19:45

Od Siebie chciałbym tylko dodać, że pomimo hucznych apeli i ostrzeżeń, że nie będzie obsługiwać Windowsa XP - oficjalnie to dementuje. Szczerze mówiąc przeraziłem się troche, bo usłyszałem o tym dopiero po kupnie gry, ale działa i wszystko jest ok :)


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 19:48

Mozna pisze:Właśnie zainstalowałem FIFE i wszystko działa OK poza komentarzem którego nie ma. Mam napisane przy wyborze języka undefinded i nie da się tego zmienić. Zna ktoś jakieś logiczne wytłumaczenie?
Ten błąd oraz wywalanie do pulpitu tuż po naciśnięciu "Graj" przy szybkim meczu(mnie dotknął akurat ten) jest "Elektronikom" znanym problemem, nad którym pracują i ponoć mają dać do tego jakieś łatki. Przeglądając fora to zgaduję, że co najmniej połowa posiadaczy FIFY ma takie problemy :roll:

Że też akurat jak jestem chory... :angry:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2012, 20:18



Kilka "błędów" które pojawiają się w Fifie 2013. ;)


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 10:54

Też przy komentarzu mam undefinded, ale da się bez tego grać. Jednak czekam bo bez komentarza to nie to samo.


Forza Juve!
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 12:58

Dzisiaj o 21.30 na kanale Hyper+ jest program o Fifie 2013.
http://www.cyfraplus.pl/39448,program,f ... fa_13.html
Tak jakby ktoś był zainteresowany.


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 21:37

Ja uderzę z jeszcze innej beczki: czy ktoś byłby zainteresowany kodem na pełną wersję Fify 13 do ściągnięcia przez Origin? Wygrałem ją w konkursie społeczności EA na facebooku a chętniej kupię sobie opakowanie w sklepie niż mam bawić się w ściąganie przez program, którego - przyznam się bez bicia - średnio ogarniam... Tak więc zainteresowanych zapraszam na priv


Mocarny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 15 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2012, 23:08

W tej kwestii akurat nie ma nic do ogarniania :) Przy włączonym programie w lewym górnym rogu klikasz Origin i podaj kod produktu po czym zaczyna pobieranie gry :) Licz się również z tym, że nikt Ci nie zapłaci za sam kod tyle co za wersję pudełkową.


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 01:03

[/quote]Licz się również z tym, że nikt Ci nie zapłaci za sam kod tyle co za wersję pudełkową.[/quote]

Uwierz mi przyjacielu, że liczę się z wartością tego kodu i zdecydowanie nie zawołam za niego 120 czy więcej pln'ów. Co do ogarniania - jestem staroświecki i wersja pudełkowa byłaby dla mnie łatwiejsza w obsłudze:) Pozdrawiam


ODPOWIEDZ