Projekt strony z dotacją dla Juventusu

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 10:49

Zastanów się na jakim świecie żyjemy i w jakim kraju i pomyśl nad powodzeniem takiej akcji.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 17:27

dejvis pisze:Dlatego w założeniach było o pełnej wiarygodności. Widzę jednak, że nie ma co dyskutować nad takimi rzeczami bo mimo tego, że istnieją podobne projekty to tu na forum poziom dyskusji zatrzymał się na kpinach i amber goldzie.
Z czystej ciekawości poprosiłbym o konkrety tych projektów.

A pod nazwiskiem zawodnika później jest małymi literkami - zakupiony dzięki funduszom kibiców?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 17:47

Po co w ogóle ciągniecie ten absurdalny temat? Myślicie, że nasz faszystowski minister finansów, który dąży do totalnej inwigilacji społeczeństwa poprzez dostęp do transakcji na kontach bankowych i wysyłanie kontrolerów, którzy będą sprawdzać, co macie w domach zgodzi się na transfer środków za granicę do klubu piłkarskiego bez obłożenia tego jakimś horrendalnym podatkiem? Ktoś tu wspomniał o Amber Gold, wiecie, że teraz prokuratura ściga nie tych, którzy stali za założycielem tej piramidy finansowej, tylko ludzi, którzy utopili tam kasę i żąda, żeby udowodnili skąd mieli pieniądze, które wpłacili do Amber Gold? Zrozumcie, że żyjemy w chorym państwie i taka akcja nie ma żadnych szans powodzenia.


Obrazek
dejvis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 24 lipca 2013, 21:54

@tabo89 - choćby kickstarter

@Vimes - ja nie wiem o czym ty w ogóle piszesz? jaki nasz minister finansów? Nie wiem, może przeczytaj temat jeszcze raz... Co ma nasz minister i i nasze państwo do ogólnoświatowego projektu?


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 19:38

dejvis pisze:Witam.

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad projektem takiej oto strony:

Strona z możliwością zrobienia dotacji dla ukachanego klubu (załóżmy www.donateforjuve.com). Na stronie numer konta na które chętni składają dotacje.
Jak chcesz wesprzeć klub to kup coś z JuveStore. Tyle na temat.


ODPOWIEDZ