Soccer Star

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 21:30

Od niedawna (bodajże od początku Euro 2012) w sieci dostępna jest nowa gra piłkarska - SoccerStar. Bardzo fajna gra z dobrym humorem. Tworzymy postać piłkarza, rozwijamy swoje umiejętności, dokupujemy odzież lub odżywki, trenujemy i gramy w klubie.

Sam zacząłem grać w tą grę 3 dni temu. Idzie mi całkiem nieźle. Jest jednak mały problem - sam meczu nie wygram :) Do gry wraz ze mną dołączył LUCAS za co wielkie dzięki. Są również Viking, Baton, Gumis i Bobek oraz Ramirez (niestety nie wiem czy sa forumowiczami JP)

Razem prowadzimy klub - oczywiście JUVENTUS :). Obecnie gramy w 4 lidze. Zajmujemy 7 miejsce. Rozwijamy dopiero klub.

Gramy na serwerze 6. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt i/lub dołączenie do gry.

Więcej na temat gry tutaj: http://soccerstar.pl/

Chętnych zapraszam - pomóżcie stworzyć wirtualny Juventus :)
Wejdźcie na serwer 6, założcie postać i dołączcie do klubu :)


Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 22:47

Slim pisze:Od niedawna (bodajże od początku Euro 2012) w sieci dostępna jest nowa gra piłkarska - SoccerStar. Bardzo fajna gra z dobrym humorem. Tworzymy postać piłkarza, rozwijamy swoje umiejętności, dokupujemy odzież lub odżywki, trenujemy i gramy w klubie.

Sam zacząłem grać w tą grę 3 dni temu. Idzie mi całkiem nieźle. Jest jednak mały problem - sam meczu nie wygram :) Do gry wraz ze mną dołączył LUCAS za co wielkie dzięki. Są również Viking, Baton, Gumis i Bobek oraz Ramirez (niestety nie wiem czy sa forumowiczami JP)

Razem prowadzimy klub - oczywiście JUVENTUS :). Obecnie gramy w 4 lidze. Zajmujemy 7 miejsce. Rozwijamy dopiero klub.

Gramy na serwerze 6. Jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt i/lub dołączenie do gry.

Więcej na temat gry tutaj: http://soccerstar.pl/

Chętnych zapraszam - pomóżcie stworzyć wirtualny Juventus :)
Wejdźcie na serwer 6, założcie postać i dołączcie do klubu :)
Jak dołączyć do klubu jaką opcję nacisnąć? Bo znalazłem was Mój pseudo to Szmaichel.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 22:52

No, gra wygląda dość fajnie. Mógłbyś troszkę ją przybliżyć. Na czym polega rozgrywka itd...?


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 23:02

pablo1503 pisze:No, gra wygląda dość fajnie. Mógłbyś troszkę ją przybliżyć. Na czym polega rozgrywka itd...?
Rozgrywka? Mecze odbywaja sie o godzinie 11:00 i 20:00 kazdego dnia. Nie trzeba byc na nich obecnym. To i tak tylko ogladamy dzialanie komputera. Gra polega na rozwijaniu umiejentosci danej postaci w zaleznosci czy to bramkarz, obronca pomocnik czy napastnik. Za kazdy trening dostajemy punkty danej specjalizacji + pieniazki - kase wydajemy na odzywki, odziez lub wplacamy do kasy klubu. Za kase z klubu rozwijamy stadion, trenera i menadzera. Bardzo fajna gra, mozna powiedziec ze "turowa" chociaz nie do konca ;-)


@Piotr21 - wyslalem zaproszenie


toudie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2009
Posty: 42
Rejestracja: 11 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 23:16

ta gra dostępna jest już przynajmniej od roku :-)


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2012, 23:45

Login: kokon
Nie jestem zbyt wytrwały, ale spróbuje, można liczyć na zaproszenie? :)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 08:51

toudie pisze:ta gra dostępna jest już przynajmniej od roku :-)
No co ty? I takie słabe statystyki ludzie mają?


@K.M.
zaproszenie wysłane


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 12:07

Sesja jest więc coś trzeba robić:)
mb1897


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 15:42

mb_1897 pisze:Sesja jest więc coś trzeba robić:)
mb1897
Zaproszenie poszło :)



Szukamy jeszcze dwóch pomocników + zmienników do składu :)


toudie

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2009
Posty: 42
Rejestracja: 11 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 20:55

Slim pisze:
toudie pisze:ta gra dostępna jest już przynajmniej od roku :-)
No co ty? I takie słabe statystyki ludzie mają?


@K.M.
zaproszenie wysłane

a to nie znam przyczyny, ale wszedłem w podany link i wizualnie to samo... sam kiedyś miałem konto, ale się zmęczyłem i za grosze odsprzedałem.


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2012, 22:03

Takie słabe statystyki mają bo to serwer 6. Zobacz na serwerze 1 ;). Co jakiś czas jest otwierany nowy. Najgorsze są te płatności ale bez nich też się da. Płatności tzn trzeba zabulić trochę kasy za gwiazdki które są taką bonusową płatnością za którą można rozwijać stadion,trenera,menadżera w klubie lub kupić dobre itemki lub artefakty. Na początku dostaje się 30 gwiazdek przynajmniej kiedyś. Codziennie jedna gwiazdka z treningu. Ewentualnie jak jest weekend z gwiazdami czy coś w ten deseń to więcej ich spada. Tak samo z popularnością. Niestety tylko te gwiazdki które kupimy można inwestować w rozwój klubu przynajmniej zanim nie kupiłem pierwszy raz to nie mogłem. Teraz nie wiem czy sprawdzają ilość wykupionych czy się odblokowuje po pierwszym razie. Pomoc techniczna też jest jaka taka często występują/występowały problemy ze strony właścicieli czyli naszych niemieckich sąsiadów. Tam też zawsze najpierw wprowadzane nowości. Na Święta/wakacje są wprowadzane zniżki na gwiazdki 20%.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 10:22

Nie chcesz się dołączyć? Bo widze że kumaty w to jesteś :)


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 12:47

Można regenerować się bez użycia gwiazdek? I co ile następuje pełna regeneracja? 24 godziny? 12 godzin?


Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 20:42

ja też się chętnie dołączę, jeśli znajdzie się jeszcze miejsce :)


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2012, 21:34

Regeneracja 24 godziny. Można bez gwiazdek ;)


ODPOWIEDZ