Juventus FC Fantasy Manager

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Bieniu21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 20
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2012, 02:30

Manager utworzony na portalu Facebook. Dziś go odkryłem na profilu Antonio Conte.
Nie ogarniam jeszcze go do perfekcji,ale polecam,bardzo wciąga:P no i dla wielu plus,że na Facebooku.
To link:
http://apps.facebook.com/juventusfm/?ref=ts


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 20:12

Czy to jest ten sam co jest na ipoda/ iphone'a? Gra ktoś?
Jak tak to dawać znać to się partnerami zrobimy i awansujemy na liście wszechczasów. :C

Statsy pokazują, że z Polski ok 15 osob w to gra, a szkoda, bo gierka jest śmiechowa. Juventus Tycoon :)

Nówką ( przynajmniej dla mnie) jest skorelowanie aktualnych statsów zawodników z formą ostatniego spotkania w "da real world". szkoda, że nie wiedziałem o tym na początku i kupiłem Del Piero :smile:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 20:45

A Ty Sonicu grasz na iPhonie/iPadzie?
Pobrałem to właśnie z AppStore i zobaczę z czym to się je.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2012, 20:58

w domyśle jest to na iphone'a robione, natomiast na ipadzie można to sobie powiększyć do "ipadowego" rozmiaru ( ja na ipadzie).

Gra jest "z przymrużeniem oka" ale wkręca. Budujesz budki z hot dogami przed stadionem, kupujesz całej drużynie eternal fame of Del Piero, Matri's shots i nie zapominaj o napojach izotonicznych bo bez nich szybko się męczą wszyscy :smile: robisz trasfery lekko łątwo i przyjemnie, grywasz miniturnieje no i zdobywasz kolejne levele. Możesz też wpłacać prawdziwy hajs i ulepszać w ten sposób wszystko szybciej.

Jeżeli Ci się spodoba i dojdziesz do 5tego levelu ( 2 dni grania) to daj mi na pw znać, to dodamy się jako "partners" wtedy obaj wystrzelimy w górę. :prochno:


F-azan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2010
Posty: 72
Rejestracja: 24 listopada 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2013, 23:42

Moj partners code VpUFGlo2 22 level zapraszam


Obrazek
ODPOWIEDZ