Kierownica do PC

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2011, 10:03

Witam,
Sprawa wygląda tak, kupuję kierownicę dla chrześniaka, ale że nie mam w tym temacie obycia (jaka firma produkuje obecnie porządne kierownice) to proszę o wasze opinie. Jeżeli ma ktoś kierownicę/miał styczność z jakąś konkretną kierownicą i jest/był z niej zadowolony/niezadowolony to prosiłbym o wypowiedź. Kwota do 200 złotych więc wybór całkiem spory przez internet, ale jak to w przypadku zakupów przez internet, nie da się ocenić materiałów i jakości wykonania, stąd ma prośba do Was
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 23:03

Do 200zł dobrej kierownicy nie kupisz. Wiem ponieważ jestem w tym obyty. Jeżeli możesz dołożyć trochę więcej gotówki to proponuję

http://allegro.pl/kierownica-logitech-d ... 75844.html

Przy okazji mogę taką używaną załatwić za 350zł+ koszt wysyłki. Zaznaczę, że kierownica nie była "katowana".

Jeżeli już mamy zmieścić się w 200zł bądź lekko przekroczyć budżet

http://allegro.pl/kierownica-logitech-m ... 52250.html

(najlepsza kierownica w tej klasie cenowej).

Wiem co piszę ponieważ przez moje łapy przeszły kierownice w/w oraz Logitech DriveFX, Logitech G25 aż zatrzymałem się na Fanatecu za 2tysiące. Najlepszy wybór byłaby Drive Force GT w stosunku jakości do ceny. Odda największy realizm do tego jest kompatybilna z PS3.


http://allegro.pl/thrustmaster-force-fe ... 18179.html

Możesz jeszcze pomyśleć nad tą ale zapomnij o 900 stopniowym obrocie.


Kieruj się tym by w kierownicy był Forcefeedback


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 19:25

FalsoVero przede wszystkim podziękowania za zainteresowanie i podrzucenie linków, nie każdemu się chce więc graty dla Ciebie.
Druga sprawa, to od momentu wystawienia postu, trochę się w temat zagłębiłem i już wiem że do 200 złotych to będzie imitacja kierownicy, ale niestety na takiej mi zależy z prostego powodu - chrześniak jest trochę za młody jeszcze na coś z 'wyżeszj półki'- raz żeby tego nie docenił i kompletnie nie zauważył róznicy, dwa że będzie z niej korzystał sporadycznie - rodzice wychowują go w kanonie anty TV/komp/konsola, traktując to jedynie jako dodatkowa forma rozrywki dla niego. Jeszcze inna sprawa że sam się trochę nakręciłem grzebiąc w info o tych kierach i przyznam szczerze że ta Momo przez Ciebie podrzucona jest kusząca (choć kompletnie nie myślałem wcześniej nad zakupem kierownicy - przypomniało mi się moje dzieciństwo i kierownica Microsoftu Sidewinder z force feedbackiem :))
Dlatego jeszcze raz wielkie dzięki, ale muszę, idąc na kompromis, znaleźć coś najlepszego z tego najgorszego :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2011, 10:19

To Momo choć kierownice ze stajni thrustmaster nie odbiegają. A dla Ciebie coś lepszego. Gdybyś miał jakieś wątpliwości daj znać na PW.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ