FIFA12

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 16:10

Ale chodzi mi o aktualizacje składu, czyli że jak będą powołania na euro i np. Prandelli powoła Matriego to Matri pojawi się w składzie reprezentacji Włoch.


Forza Juve!
15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 11:05

Są już zapowiedzi nowej Fify jak i pierwsza recenzja: gram.pl; ea.com.
Jeżeli udało Wam się odpalić FIFĘ 12 na swoim komputerze, nie powinniście mieć problemów również z tegoroczną odsłoną piłkarskiej serii EA Sports. Poniższe wymagania to konfiguracja zalecana, więc FIFA 13 powinna ruszyć w niższych ustawieniach nawet na słabszym sprzęcie.

-Procesor: dwurdzeniowy (Core duo 2 lub lepszy); Intel Core2Duo 2,4 Ghz -System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
-Pamięć: 2 GB RAM
-DirectX: 9.0c
-Karta wideo: 256 MB, musi wspierać Shader Model 3.0; ATI RADEON HD 2900 lub NVIDIA GEFORCE 8800 GT
Osobiście mam nadzieję, że w nowej odsłonie znikną różnice pomiędzy zawodnikami "na topie". Odniosłem wrażenie, że w 12 niektórzy piłkarze byli za bardzo podrasowani.
No i oczywiście mam nadzieję, że bardziej poważnie podejdą do sprawy Juventusu:
-koszulki i spodenki będą takie jak w rzeczywistości (chodzi mi o to, że jeśli będą 3 gwiazdki,a raczej zarząd nie zmięknie w tej sprawie, to żeby te 3 gwiazdki były w grze)
-skład będzie taki jak w rzeczywistości bo odpalam 12 w listopadzie a tam Ziegler :shock:.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 13:31

Jeżeli udało Wam się odpalić FIFĘ 12 na swoim komputerze, nie powinniście mieć problemów również z tegoroczną odsłoną piłkarskiej serii EA Sports. Poniższe wymagania to konfiguracja zalecana, więc FIFA 13 powinna ruszyć w niższych ustawieniach nawet na słabszym sprzęcie.

-Procesor: dwurdzeniowy (Core duo 2 lub lepszy); Intel Core2Duo 2,4 Ghz -System operacyjny: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
-Pamięć: 2 GB RAM
-DirectX: 9.0c
-Karta wideo: 256 MB, musi wspierać Shader Model 3.0; ATI RADEON HD 2900 lub NVIDIA GEFORCE 8800 GT


Bardzo dziwne. Mi nieraz 11 się tnie, a 12 to była pikseloza w żółwim tempie :D mimo że posiadam dwurdzeniówkę, 2 GB RamU i GeForca 8800 GT.
Zalecane? Chyba do samego odpalenia menu :D


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 13:31

np ps3 nie ma z tym większego problemu, są chyba z dwie aktualizacje składów w trakcie sezonów.

Pod rasowany jest oczywiście Real banda cyborgów i denerwujące jest też City w obronie. Ogólnie grając prawie zawsze Juve, byłem w tej pierwszej lidze parę razy i gdyby Juve tak jak i w życiu miało skuteczniejszych napadziorów to było by super.

Swoją drogą trochę liczę na poprawę wrzutek i zwłaszcza rzutów rożnych. O ile w ataku nie sprawiają one za dużo problemu. To gra w obronie przy rożnych jest lekką loterią.

Drugi mankamentem strasznie denerwującym jest bezwładność piłkarzy po upadku. mianowicie zbierają się godzinę, ale stoją machają rękami a piłka leży koło nich. JEszcze dosyć zabawną opcją jest, gdy jeden leży po upadku, natomiast nasz zawodnik biegnący musi na niego wpaść i się jeszcze przewrócić :)

To chyba dwa najbardziej denerwujące czynniki. a jeszcze by mogli dopracować żeby w tej fifowskiej lidze można było zapisać swoje ustawienie. Bo z tego co się orientuje to chyba tylko na tym defulat da się jechać. ew. trzeba przed każdym meczem zmieniać


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 19:12

Mam problem. Po aktualizacji Orgina do Fifa 12 nie chce mi uruchomić, tej planszy na której jest Graj itd. Jak mi się uda doprowadzić do tego,że ta plansza się pojawi, to nie chce mi przejść do gry, a w profilu mam,że gram właśnie w fifa 12. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Proszę o pomoc.


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 19:15

Gigi Buffon pisze:Mam problem. Po aktualizacji Orgina do Fifa 12 nie chce mi uruchomić, tej planszy na której jest Graj itd. Jak mi się uda doprowadzić do tego,że ta plansza się pojawi, to nie chce mi przejść do gry, a w profilu mam,że gram właśnie w fifa 12. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Proszę o pomoc.
Odinstaluj origin i fife, wyrzuć z rejestru i będzie ok


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2012, 19:38

Zrobiłem,ale co to kurde znaczy zaloguj się jako administrator
:angry:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 12:22

ustaw w origin aktualizuj do wersji przedpremierowej i jeszcze daj zawsze aktualizuj origin mi to pomoglo


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 24 listopada 2012, 11:57

http://www.fotoszok.pl/show.php/1333255_fifa.jpg.html

z takimi wynikami w grze FIFA 12 można spokojnie przejść do 13 :-)


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2012, 00:07

sprzedam FIFE 12. jak ktoś chętny to pisać na priv.

http://allegro.pl/show_item.php?item=2828287567


ODPOWIEDZ