FIFA12

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 22:09

Mate.G pisze:Ty chyba nie widziałeś FIFY na PC ? !!!

Twierdzisz, że wersja na konsole jest lepsza graficznie?
W jakim ty świecie żyjesz ???
Obecnie Konsole spowalniają rozwój grafiki
np Taki Crysis 1 (na pc) i Crysis 2 pc i konsole

Pierwsza część była lepsza graficznie bo 2 była również na konsole i Pecetowa wersja musiała być poucinana :)

Mimo tego gra na PS3 wyglądała jak low na PC

Po oglądaj sobie screeny/filmy z fify i nie kłuć się z mną bo nie masz racji ...
Przykładowy

Widać tutaj jak konsola odstaje :) :)
Ty nie spinaj się bo pękniesz, jeszcze chwila i byś w majty popuścił ze złości. Zapewne oplułeś monitor.

BTW. Nie ppodoba mi sie wybieranie meczów. Bez sensu, że nie widzę co przeciwnik wybiera.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 22:18

Hubson pisze:Czy ktoś już ogarnął bronienie i strzelanie karnych w tej fifie ? xD
O ile strzelać co nieco wiem jak (trzeba wymierzyć w to zielone żeby karny był dokładny i cuś tam jeszcze...), o tyle ni chuchu nie wiem jak bronić XD Wciskam strzałkę w lewo prawo potem wciskam strzał - NIC, lob - NIC, - podanie - NIC !! Łotafak ?!
Dodam że gram na klawiaturze :-)
Juras_Senat pisze:@Hubson
To nie wiedziałeś?! Wersja PC jest w tym roku uboższa o bronienie karnych.
Wszystko przez producentów klawiatur, którzy nie dogadali się z EA co do licencji na kluczowe przyciski. Musisz kupić konsole jeśli chcesz się cieszyć w pełni tym co oferuje gra. 8)

Hehe uśmiałem się...
oczywiscie ze sie da bronic karne i wrecz jest to duzo łatwiejsze niz w poprzednich FIFACH..

Jak bronić???

Po pierwsze strzałki które w meczu służa do poruszania sie graczami podczas bronienia umowliwiaja chodze bramkarza po linii - jeszcze przed oddaniem strzalu.. taki DUDEKDANCE...

A jezeli pilkarz oddaje strzal to wystarczy nacisnac kierunek w ktory ma sie rzucic bramkarz.. nie wciska sie dodatkowo juz nic typu strzal (D) czy podanie (S).

Ale do wyboru kierunku nie sluza strzalki ktorymi sie gra podczas meczu a te klawisze ktore sa przypisane bodajze do prawej gałki od pada.. symbol "R"... domyslnie są chyba tam Numy przypisane - czyli z klawiatury numerycznej.. wiec trzeba wejsc w opcje i sprawdzic klawisze jak sa przypisane... beda 4 dla 4 kierunkow.. R lewo R prawo R gora i R doł...

Troche to chaotycznie napisałem ale mysle ze sobie poradzisz:)


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 22:58

FalsoVero pisze:
Ty nie spinaj się bo pękniesz, jeszcze chwila i byś w majty popuścił ze złości. Zapewne oplułeś monitor.
Ale wkurza mnie to jak ktoś wmawia innym nie prawdę tak czy siak masz racje trochę za bardzo się spiąłem :) :)

Liczy się to że w nowej fifie jest nasz stadion Który prezentuje się znakomicie :D

Forza JUVE !


*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 30 września 2011, 23:16

Czy grając na PC padem xbox-owym, są wszystkie wibracje w ten sam sposób co na xie? Tzn, np. po uderzeniu w słupek? Bo okazje miałem przetestować to na rumblepadzie 2 - i tam niestety wibra milczy.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 08:11

Tak wszystko działa :) są wibracje :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 09:03

Nie wiem czy zwróciliście uwagę grając w 12, że na banerach wokół murawy co jakiś czas pojawia się reklama FIFA STREET. Zaciekawiło mnie to i okazuje się, że to zapowiedź nowej części ulicznej FIFY. Premiera już w marcu, ja się nie mogę doczekać.

Info na przykład tutaj: http://www.cdaction.pl/news-22362/fifa- ... marcu.html


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 13:17

Jeszcze takie jedno małe pytanko :
Czy posiada ktoś włoski komentarz do tej FIFY ^^ Jakoś głosy Szpakowskiego i Szaranowicza bardzo mnie "bolą", wiem że można zmienić na angielski, rosyjski czy tam inny, ale nie ma włoskiego :(


Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 13:29

witam chcialem zaprezentowac moj sklad w Fifa 12 Ultimate Team dopiero co zaczolem. Jak ktos jeszcze posiada sklad w tym trybie to tez nie wkleja

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ulti ... 4YQwBbby1q


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 13:35

Czy dobrze mi się wydaje, że nie ma trybu trening w Fifce? Jeżeli jest to gdzie go szukać.. chciałbym potrenować stałe fragmenty itp. a nie mam takiej możliwości.


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 01 października 2011, 13:46

Na arenie naciskasz przycisk "back" i masz trening możesz grać, ćwiczyć stałe fragmenty gry


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 19:33

ehh ta Fifa - w 11 zaczołem grać 2 miesiące temu (kupiłem konsole i fife w NL), troche pograłem z zioomkami:) i zaczeła się gra w sieci!! konkret wygrywałem ze wszystkimi (prawie).

Fifa 12 zmienili na jakąś "obrone taktyczną"!!!:( za nic niepotrafie tego ogarnąć moje staty to 7-2-11 ehh

ale i tak to dalej najlepsza gra piłkarska na świecie!!!

więc kupcie oryginalną gre bo bez zabawy w sieci tracicie 60% przyjemności pozdro

FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!!


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
Cyriuss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2011
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 15:10

Szukam ludzi do pogrania wspólnego w nową fife. Jakby co to mój nick w grze Cyrioss. :)


Noi siamo come la nostra fede...
Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2011, 18:03

Panowie mam problem!

Chciałem dziś sobie pograć w fifkę i na nagle od tak nie działa (nie odpowiada, nie reaguje na polecenie) mi klawisz A-dośrodkowanie, wślizg.
Wiecie może na czym polega problem? Bo jeżeli chce przestawić na inny klawisz również nie działa.

OK już znalazłem powód. Działa.


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 06 października 2011, 17:29

Zakupiłem fifkę właśnie, zainstalowałem Origin, zarejestrowałem się tam, po czym wpisuję swój login i hasło i lipa - coś takiego:

http://imageshack.us/f/35/beztytuu1xiw.jpg/

Dałem oczywiście na przywracanie rzekomo zapomnianego hasła, wpisuję nowe, które dostałem na maila i wyświetla coś takiego:

http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... uu2kz.jpg/

Macie jakieś pomysły? Też tak mieliście?

EDIT. rozwiązane:
Miałem już konto z gry Battlefield Bad Company™ 2 :P


Obrazek
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 października 2011, 20:13

Ja jak na razie uczę się gry nową obroną. Gra jest dobra, błędy ma wyeliminować duży patch za 2 tygodnie, ja jestem zadowolony ale nie ukrywam że dostaje większości baty od kumpli którzy grają starą obroną. Ja jednak konsekwentnie uczę się aby później nie przegrywać online.

Ps. jakby co gram na Xboxie 360, jak na razie nie mam jak live grać, będę mógł grać za jakieś 2 tyg (mój nick Alexis93 (póki co nie wysyłać bo konto jeszcze nie na live jest).


Juventus na zawsze!
ODPOWIEDZ