WE9LE - Winning Eleven 9 Liveware Evolution

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2010, 10:48

Jesli jest jakis stary wyjadacz, ktory z sentymentem podchodzi do klasyki gatunku Pro Evolution Soccer, byc moze bylby zainteresowany pograniem online w WE9LE (Winning Eleven 9 Liveware Evolution). Dla tych co nie wiedza, jest to poprawiona wersja PES5, ktora wydana zostala wylacznie w Korei Pld pol roku po wypuszczeniu PES5, i jest przez wielu uwazana do dzisiaj za najbardziej realistyczna pilke na PC'ta. A jesli dla kogos najwazniejszy jest realizm, a nie grafika (PES11, next geny itd...), to gre ta pokocha, tak jak wielu, ktorzy do dzis staraja sie by ta gra nie umarla.

Okolo rok temu pare osob sie postaralo, i sprawilo, ze mozna w nia grac online. A pare miesiecy temu scena z Rosji zrobila patcha - transfery, aktualne stroje, twarze, stadiony itd. itd.

Jesli bylby jakis chetny na jeden, dwa mecze, moze chcialby powspominac stare "dobre" ;) czasy, jesli ktos by mial jakies pytania, bardziej ogolne dotyczace gry itp. zapraszam na nasza grupe, utworzona tylko z mysla aby zebrac grajacych w WE9LE w jednym miejscu:

WEPLAYWE.PL

(to jest bez www z przodu)

Moj nick: Luk. Prosze nie zwazac, ze jest poki co malo czlonkow. Grupa dopiero co zostala zalozona ;)

Do gry nie potrzebna jest oryginalna wersja. No chyba, ze ktos by sie uparl, to zawsze moze szukac w antykwariatach w Korei Pld ;p

Mam nadzieje, ze kogos gra zaintryguje tak aby sprobowac w nia swoich sil. Jest to swietna gra.
Trzymajcie sie
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2011, 13:48 przez L u k, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Nedved11rulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2004
Posty: 561
Rejestracja: 05 września 2004

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 00:40

Jak Tylko mi sie zassie i zaharczy to sie odezwe :D


Obrazek
I’m gonna run away and never wonder why...
I’m gonna run away and open up my mind...
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2011, 03:34

Jak masz jakies problemy, pisz na Priva. Moge ci podrzucic gotowe linki, jesli idzie cos bardzo wolno.

A jak juz bedziesz mial wszystko, daj znac albo tu albo najlepiej na Hamachi. Wyjasnie ci dalej co trzeba do gry online.

Jesli sa jeszcze jacys chetni, piszcie smialo, albo tu, albo na Priva.


Obrazek
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2011, 09:10

Podbijam topic :D . Wczoraj twórca tematu wytłumaczył mi wszystko i... działa :happy: . Na prawdę można sobie spokojnie pograć przez internet w pesa :!: , a mimo tego, że wersja jest stara (WE 9), aktualizacja składów obejmuje poprzedni rok.
Szczerze polecam wszystkim granie na hamachi. Chętnych do gry odsyłam do PW, po południu mogę odpisać co i gdzie trzeba pobrać.
KAŻDY FAN PES MUSI SPRÓBOWAĆ !!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2011, 12:52

Zadnych innych chetnych ?

Ok, jesli ktos zmieni zdanie, lub w przyszlosci ktos trafi na ten watek po raz pierwszy, niech wysle do mnie wiadomosc na priva, zamiast tylko pisac tu lub na Hamachi. Nie bede sprawdzal forum regularnie, podobnie bedzie z Hamachi w najblizszej przyszlosci, natomiast w przypadku wiadomosci prywatnych na forum, bede otrzymywal powiadomienia na mojego mejla, ktorego stale sprawdzam. Wiec, tylko prywatne wiadomosci odtad.

Mam nadzieje, ze kogos gra zaintryguje tak aby sprobowac w nia swoich sil. Jest to swietna gra.


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2011, 13:22

jak ktoś gra to zapraszam do grupy na Facebooku -> WE9LE ONLINE

będziemy się tam umawiać na gierki ;)


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2011, 23:58

CzarnyZkultury poleca gre (kolejny zadowolony "klient" ;) )

...

Jedno wazne ogolne ogloszenie.

Siec Hamachi zostala przepelniona (max 16 osob), o czym sie niestety ostatnio dowiedzialem. Dobrze to swiadczy, poniewaz jest wiecej chetnych do gry niz sie spodziewalem, ale z drugiej strony jest zle bo nie nadaje sie na zebranie wszystkich grajacych w ta swietna gre w jednym miejscu. Po dluzszym poszukiwaniu wybor padl na Facebook, przynajmniej do czasu, az ktos nie zaproponuje czegos lepszego. Jednak oferuje to wszystko to co potrzeba: Mozliwosc dolaczenia do grupy, jednoczesnie widzac wszystkich aktualnych czlonkow, brak limitu na ilosc czlonkow w grupie, mozliwosc chatowania w grupie, mozliwosc chatowania pojedynczo, mozliwosc pisania wiadomosci do nieaktywnych czlonkow, no i pisanie ogolnych wiadomosci/problemow w glownym oknie.

W dalszym ciagu prosze innych chetnych o kontakt na priva. Tak teraz, jak i w przyszlosci. Jesli jednak by byly problemy z powiadomieniami na emaila (a takie cos juz zauazylem na niejednym forum) nie bede mial swiadomosci ze ktos do mnie cos pisze. W takim razie, gdybym przez dluzszy czas nie odpisywal, prosze mnie szukac bezposrednio na naszej grupie na Facebooku:

Winning Eleven 9 Liveware Evolution (WE9LE PC)
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 72899&ap=1

Moje konto: Luk Luka. Prosze nie zwazac, ze jest poki co malo czlonkow. Grupa dopiero co zostala zalozona ;)

pozdrawiam


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2011, 22:57

gra z was ktos? bo ja chetnie zagram meczyk ;) piszcie na priv


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2011, 01:47

Maly Update...

Udalo nam sie zalozyc nasz wlasny server ktory chodzi 24/7, ktory sprawia ze przygotowanie do grania online jest znacznie uproszczone, i przyspieszone, i ktory zbiera wszystkich graczy w jednym miejscu. Rowniez naprawilismy pare malych problemow z patchem 2010/2011. Liczba osob w naszej grupie zbliza sie powoli do 100, a pewnie bedzie rosla jeszcze bardziej, bo kazda nowa osoba zaprasza 2 kolejne ;). Jak na grupe, ktora zalozona zostala przeze mnie troche ponad miesiac temu, calkiem niezly wynik ;)

Tutaj jest cos dla tych, ktorzy lubia youtube. Jest to zapis pelnego meczu, ktory pokazuje ze WE9LE jest w istocie najbardziej realistyczna gra, ktora mozna dostac. Sam rozgrywka, "miodnosc" tej gry, satysfakcja ze strzelonej brami(ktore to nie jest takie latwe jak w innych grach - ponownie, cos bardziej zblizone realizmowi ;)) jest fantastyczna. Filmy nigdy nie oddadza tego, jak sie gra samemu, ale mozecie mi wierzyc na slowo. Jest ona na pewno warta sprobowania.









I jeszcze cos ze "splendorem" ;), abyscie nie mysleli, ze nie mozna tu zdobywac kapiralnych goli, lub, ze nie mozna tu robic swietnych zagran. Wszystko to jest w grze, wiec spokojnie ;)

Defensywna + Ofensywa, najbardziej zblizona do realizmu, najlepsza rownowaga jaka zobaczycie w jakiejkolwiek grze o pilce noznej... WE9LE!






Obrazek
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2011, 23:33

Jesli ktos bylby zainteresowany dolaczeniem do projektu WE9LE 2011/12(nie musisz miec doswiadczenia w edytowaniu PES'a/WE, tylko miec troche czasu co tydzien/co 2 tygodnie), aby sprawic, ze gra bedzie jeszcze lepsza, jeszcze bardziej popularna, prosze o kontakt ze mna na priva, lub najlepiej poprzez grupe na FB:
Winning Eleven 9 Liveware Evolution (WE9LE PC) - WEplayWE
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 72899&ap=1

Obrazek


...

Tytulowy screen do przyszlego patcha...

pelny ekran:
http://img24.imageshack.us/img24/4760/title2f.png

Obrazek



Ekran Main menu...

Pelny ekran:
http://img41.imageshack.us/img41/7765/menu7.png

Obrazek

credits:
Logo artwork - _anderson
Title/Main menu screen artwork - ezosk


Obrazek
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 16:27



Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2011, 18:47

jakby ktoś był zainteresowany to powstało dziś oficjalne forum gry
http://weplaywe.pl/index.php


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 18:28

Wazna informacja.

Przenieslismy sie z Facebooka na nasze wlasne forum, pod tym adresem:

weplaywe.pl

Znajdziecie tam informacje o grze, o tym jak grac online, rozwiazania problemow z gra, filmy ukazujace piekno WE9LE, lige w ktora gramy i do ktorej mozna sie zapisac, patche uaktualniajace gre oraz co najwazniejsze graczy, ktorzy pokochali te gre od pierwszego wejrzenia ;)

Mam nadzieje was tam spotkac, tak abysmy wszyscy mogli od czasu do czasu cieszyc sie najbardziej realistyczna pilka jaka kiedykolwiek zostala wydana :)

WEplayWE.PL - Where The Legend of WE9LE Lives On...

Obrazek


Obrazek
Prz3m3k717

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2011
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2011, 12:47

Wideo promujące we9le

Zapraszam do oglądania


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 13:38

Rozpoczelismy zapisy do drugiego sezonu naszej ligi. Zapisy beda trwac jeszcze 2 tygodnie.

Sezon bedzie trwac 10 tygodni, jeden (20 minutowy) mecz w tygodniu, dzien i godzina spotkania ustalana miedzy toba i twoim przeciwnikiem. Mecze mozna rozgrywac z wyprzedzeniem czasowym(czyli np mecz z 8'mej rundy mozna zagrac 5 tygodni wczesniej), jesli sie zgodzi na to przeciwnik, wiec ktos z tego moze skorzystac jesli go nie bedzie w pozniejszym czasie przez pare tygodni na skutek urlopu/wakacji. To najwazniejsze informacje wam potrzebne, chociaz jest tego oczywiscie znacznie wiecej(reguly/zasady ligi).

Wszystko jest tak zoorganizowane, aby kazdy mogl w lidze wziasc udzial. Suma sumarum, jedyne co trzeba to 30minut tygodniowo na jeden mecz, czyli praktycznie nic.

Jesli ktos jest zainteresowany, zapraszam do lektury oraz zapisania sie:
http://weplaywe.pl/viewtopic.php?t=98


Obrazek
ODPOWIEDZ