Sony PlayStation 3 - Gry

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2012, 12:13

Sprzedaję gry na PS3.
Dla osób z JP - PS3 Eye w gratisie.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2012, 10:32

Mam możliwość załatwienia najnowszego Maxa jeżeli ktoś byłby zainteresowany

Wersja z Polskiej dystrybucji to 195zł
Wersja z Angielskiej dystrybucji (nie wiadomo czy gra będzie po Polsku) to 180-185zł. Przesyłka według cennika PP, wysyłam 2x dziennie


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2012, 15:12

Nowy filmik i gameplay nowego Metal Gear Solid Ground Zero - grafika jest świetna. Gra działa na nowym silniku Konami.
http://www.ps3site.pl/mamy-pierwszy-mat ... oes/125564


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 16:05

Ma ktoś może na sprzedaż DUALSHOCKA 3 i Call of Duty MW 3? :P


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2012, 20:34

--Maq-- pisze:Ma ktoś może na sprzedaż DUALSHOCKA 3 i Call of Duty MW 3? :P
Sprawdź na PS3SITE.pl jest tam cały dział BLACK MARKET i dużo ofert zarówno kupna jak i sprzedaży.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 12:41

Wielkimi krokami zbliza sie premiera gta 5 . Pazdziernik, moze listopad, roznie moze byc z premiera. Najistotniejsze jest to, ze prawdopodobnie gta "fajf" bedzie w polskiej wersji jezykowej. Wreszcie. Zapowiada sie hicior. Podobne emocje towarzyszyly przed premiera god of war 3, crysis 2 i killzone 3.
Ciezkie dnie nadchodza dla mojego play station 3. Alez bede cie zazynal, do czerwonosci.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 08:53

juveman7 pisze:Wielkimi krokami zbliza sie premiera gta 5 . Pazdziernik, moze listopad, roznie moze byc z premiera. Najistotniejsze jest to, ze prawdopodobnie gta "fajf" bedzie w polskiej wersji jezykowej. Wreszcie. Zapowiada sie hicior. Podobne emocje towarzyszyly przed premiera god of war 3, crysis 2 i killzone 3.
Ciezkie dnie nadchodza dla mojego play station 3. Alez bede cie zazynal, do czerwonosci.
Póki co najbardziej wyczekuję Residenta Evil 6 oraz Call of Duty: Black Ops 2. Prawdopodobnie przez te gry nie będę miał czasu grać w coś innego, a szkoda bo wiele świetnych tytułów do ogrania na rynku.

Ograłem ostatnio demko FIFY 13. Miałem przerwę od wersji z 2011 roku i zastanawiam się lekko nad zakupem. Szkoda, że ta gra nie potrafi mnie przyciągnąć przed konsolę na dłużej niż kilkanaście godzin...


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 03:01

steru pisze:
juveman7 pisze:Wielkimi krokami zbliza sie premiera gta 5 . Pazdziernik, moze listopad, roznie moze byc z premiera. Najistotniejsze jest to, ze prawdopodobnie gta "fajf" bedzie w polskiej wersji jezykowej. Wreszcie. Zapowiada sie hicior. Podobne emocje towarzyszyly przed premiera god of war 3, crysis 2 i killzone 3.
Ciezkie dnie nadchodza dla mojego play station 3. Alez bede cie zazynal, do czerwonosci.
Póki co najbardziej wyczekuję Residenta Evil 6 oraz Call of Duty: Black Ops 2. Prawdopodobnie przez te gry nie będę miał czasu grać w coś innego, a szkoda bo wiele świetnych tytułów do ogrania na rynku.

Ograłem ostatnio demko FIFY 13. Miałem przerwę od wersji z 2011 roku i zastanawiam się lekko nad zakupem. Szkoda, że ta gra nie potrafi mnie przyciągnąć przed konsolę na dłużej niż kilkanaście godzin...
Resident Evil 6 wersja demo jest juz do sciagniecia na play station store.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 08:18

steru pisze: Ograłem ostatnio demko FIFY 13. Miałem przerwę od wersji z 2011 roku i zastanawiam się lekko nad zakupem. Szkoda, że ta gra nie potrafi mnie przyciągnąć przed konsolę na dłużej niż kilkanaście godzin...
Ja zdecydowanie od początku wybieram PES'a. Pamiętam jeszcze ISS z PSX. Fifa ma lepszy marketing, ale czy na pewno jest lepsza? Mi nie podchodzi.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 15:24

Castiel pisze:
steru pisze: Ograłem ostatnio demko FIFY 13. Miałem przerwę od wersji z 2011 roku i zastanawiam się lekko nad zakupem. Szkoda, że ta gra nie potrafi mnie przyciągnąć przed konsolę na dłużej niż kilkanaście godzin...
Ja zdecydowanie od początku wybieram PES'a. Pamiętam jeszcze ISS z PSX. Fifa ma lepszy marketing, ale czy na pewno jest lepsza? Mi nie podchodzi.
No marketingowo napewno jest lepsza. Teraz jednak to nie tylko marketing, ale i grafika gry, a przede wszystkim fizyka gry. W tym ostatnim aspekcie Fifa bije PES'a na głowę.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2012, 15:27

juveman7 pisze:Resident Evil 6 wersja demo jest juz do sciagniecia na play station store.
Ograłem już scenariusz Leona. To mi wystarczy, nie chcę sobie za bardzo spoilerować przed pełną wersją gry. Kupuję :D
Castiel pisze:zdecydowanie od początku wybieram PES'a. Pamiętam jeszcze ISS z PSX. Fifa ma lepszy marketing, ale czy na pewno jest lepsza? Mi nie podchodzi.
ISS był jednym z tytułów na którym przegrałem większość swojej przygody z PSX. Później jednak jakoś stracił w moich oczach swoją magię i przesiadłem się na FIFĘ. Pozostało tak do dziś.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2012, 08:40

Jakby ktoś nie wiedział to można zgarnąć za darmo na miesiąc subskrypcję Playstation Plus. Akcja jest na stronie FB naszego oddziału Sony. Na kod który tam wygenerujecie trzeba czekać nawet do tygodnia i trzeba mieć jakąś kartę zarejestrowaną w PS Store. Generalnie na ten moment za darmoszkę mamy Infamous 2, LBP 2, Borderlans, RE5 czy Bulletstorm. Fajna sprawa, polecam.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2012, 21:03

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=17483

Drugi oficjalny trailer gta 5. Widac ze swiat w piatce bedzie bardziej rozbudowany niz w czworce. Niezle sie zapowiada niezle


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 20:05

Kilka dni temu zakupiłem na promocji risena 2 na ps3 za 39,90 w empiku. Stworzyła go piranha bytes, czyli Ci od gothica, legendarnego rpg. Na początku trochę zanudzał ale z czasem wciągnoł, mało tego, widać podobieństwo do wczesniej wymienionego gothica. Polecam każdemu.

Co tam jeszcze było. Ano obydwie częsci infamousa. Gdy już rozwiniemy umiejętnośći naszego ziomka robi się niezła rozpierdówa. Muszę przyznać, że w niektórych misjach walki z przeciwnikami robiły wrażenie na mnie, a sporo gier już na ps3 ukończyłęm, sporo. Chociaż pod koniec grałem tylko po to żeby ukonczyć wątek fabularny to grę oceniam na 7/10.
Jeśli komuś coś ciekawego wpadło ostatnio w ręce to proszę pisać.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2013, 14:42

Kilka dni temu ukonczylem Batmana arkham city. Nie nudzilem sie. Ladna grafika, mroczne miasto, fajne gadzety w posiadaniu batmana i wporzo sposoby eliminowania wrogow. Sprzedalem i od razu kupilem w empiku na promocji need for speed Run. Po prostu zachcialo mi sie poscigac bo juz dwano nie grałem w zadne tego typu gry.
Glosniki kina domowego ustawilem wokol wlasnego fotela, glos podkrecam dosc wysoko i jazda. Ryk silnikow wgniata w fotel jak i wszystko co sie dzieje wokól. Stłuczki, pisk opon naprawdę robi wrażenie, tylko podkreślam trzeba mieć odpowiedni sprzęt żeby nam to wcisnął w uszy.
Świetna sprawa na kilka godzin zabawy, jedziemy 250 km/h na oblodzonej drodze, przed nami zakret 90 stopni, mozna powiedziec ze dzwon gwarantowany, ale nie w nfs. Lekko noga z gazu, zakręt pokonany na drifcie i ogien dalej :prochno: NFS i inne tego typu gry nie dorastaja do pięt gran turismo 5 ale kupując tę gre wiedziałem czego sie spodziewac.
Ładna grafa, świetny dzwięk i świetne odczucie prędkości sprawia że nie żałuije tych 80zł.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
ODPOWIEDZ