Opera

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2010, 22:24

Mam problem, ponieważ nie mogę się zalogować na niektóre strony (m.in. Gmail, Youtube, nk czy facebook). Wygląda to tak, że gmail mi w ogóle nie wchodzi, bo wsykakuje "Wewnętrzny błąd komunikacji. Próbujesz odwiedzić adres(link), który jest w tej chwili niedostępny", a z pozostałych stron otwiera się strona główna i gdy się chce zalogować to pojawia się ten sam problem. Dodatkowo nie mogę oglądać filmów na youtube, wrzucie itd.
Najdziwniejsze jest to, że na przeglądarkach, z których korzystają inni użytkownicy komputera wszystko działa... teraz zauważyłem, że nie mogę dodawać żadnych emotów i bawić sie z tekstem np. pogrubiać.
Ktoś wie w czym problem?


!!! Juventus Per Sempre !!!
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2010, 22:32

Może tutaj znajdziesz coś pomocnego --> http://my.opera.com/polski/forums/topic ... ent5151312


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 września 2010, 13:54

U mnie w obsludze sa trzy przegladarki bo zawsze znajdzie sie jakas strona czy konkretny element, ktory poprawnie dziala tylko na jednej :evil:.
Ale twoje problemy to sie raczej kwalifikuja na odinstalowanie, wyczyszczenie tego co zostalow "Danych aplikacji" i ponowna instalacja.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 października 2010, 15:20

No i wlaśnie ofiarą jednej z tych trzech durnot padło Juvepoland. Konkretnie skórkę classic szlag trafił. Mowie o fajafoksie, ocywiscie na innych działa. Pliki tymczasowe i cookies usuniete a ta dalej swoje. :angry:


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2011, 12:06

Mam jakiś problem z moją przeglądarką google chrome.
Sprawa wygląda tak, że na wszystkich stronach nie działają poprawnie ankiety, na poczcie nie da się zaznaczyć wiadomości, na allegro obserwowanych przedmiotów itd..

Dla przykładu:
Obrazek
Obrazek

pierwszy raz sie z czymś takim spotkałem, orientuje się ktoś o co biega i jak to zwalczyć??
jeszcze wczoraj wszystko działało normalnie


CIAO IL CAPITANO
ODPOWIEDZ