Mafia 2

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2010, 18:42

w tym roku gry na takim poziomie juz nie bedzie, 2 dni 11 godzin gry to nawet mi zdaza sie raz na 5 lat :) Polecam kazdemu, jak wasze wrazenia ?


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 21:36

Taszen pisze:w tym roku gry na takim poziomie juz nie bedzie, 2 dni 11 godzin gry to nawet mi zdaza sie raz na 5 lat :) Polecam kazdemu, jak wasze wrazenia ?
Zgadzam się z twoją opinią gra ma swój klimat, niepowtarzalny. Naprawdę gra godna polecenia.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 15:16

Gra bardzo fajna, jeszcze nie przeszedlem, ale mi sie podoba.


P.S

Na czym gracie? Ja na xboxie 360.


Forza Juve!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 15:37

szczerze to pierwsza część zrobiła na mnie większe wrażenie. Dużo samochodów, genialna policja ( mandaty itd. xd ) a tu? na czerwonym jedziesz, po chodnikach itd.


gra ciekawa, ale:
KRÓTKA

Ps. ja gram na xklocku 360 xd


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 16:05

Jeszcze chwilkę będę musiał poczekać z tym tytułem ze względu na Halo:Reach które zamówiłem w preorderze( wersja kolekcjonerska), potem zakupie RDR i Alana Wake'a. Następnie wezmę się za "czeskie GTA" jeżeli tytuł trzyma poziom swojego poprzednika to jest w co grać. Jestem bardzo do tyłu a przede mną jeszcze CoD: Black OPS, MoH, i Assassin's Creed Brotherhood... Nie wiem skąd wezmę pieniądze ale zdobędę je !

Także x360


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 16:57

FalsoVero ja bym zmienił kolejność i najpierw zagrał w Mafię a dopiero potem zabrał się za RDR. Mnie RDR szybko znudziło :P


Juve per sempre sara...!!!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 17:43

jurson09 pisze:FalsoVero ja bym zmienił kolejność i najpierw zagrał w Mafię a dopiero potem zabrał się za RDR. Mnie RDR szybko znudziło :P
Zależy kto co lubi, fakt w RDR grałem jakąś godzinę i polegało to na jeździe konno i zabijaniu przypadkowych ludzi co mnie bardzo nakręciło na ten tytuł. Jeżeli chodzi o Mafię to jestem bardzo nakręcony ze względów na naoglądanie się trailerów, gameplayów które oglądam od roku czasu. Cóż najpierw hajs potem wybór.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 22:59

Właśnie dlatego RDR mnie stosunkowo szybko znudziło ponieważ jest w skrócie zrobiona "na jedno kopyto". Mafia moim zdaniem ma lepszą fabułę po za tym jeśli grałeś w jedynkę to jest do niej wiele nawiązań co tworzy niesamowity klimat:) RDR jest bardzo dobrą grą ale jest za bardzo podobna do GTA tylko takiego na dzikim zachodzie. Nie ma w niej tego "czegoś" przynajmniej ja mam takie wrażenie. Mafie skończyłem w jeden dzień (15 h) bo nie byłem w stanie się oderwać.


Juve per sempre sara...!!!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 15:24

To, że Mafia II jest krótka jest pierwszym DUŻYM minusem, druga sprawa prócz misji w grze Czechów nie ma nic ciekawego. Kolejna sprawa 2KCech obiecywało, że 98% budynków będzie dostępne dla gracza i co z tego wyszło? Nic ciekawego. Gra jeżeli chodzi o fabułę jest ok ale reszta hmmm...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 15:52

Gra jest zdecydowanie za krótka. Gra się w nią przyjemnie ale całość psuje straszna liniowość(nigdzie się niechodni jeśli nie wymaga tego scenariusz), brak misji pobocznych i słabe zakończenie. Okazało się jeszcze że w kodzie jest dużo znaków świadczących o tym że dużo elementów z gry zostało usuniętych np. multiplayer. I już 7 września wychodzi pierwsze DLC :? .Jak widać ktoś chce szybko zarobić. W DLC ma być 30 misji i inny bohater nie wiem jak długie są te misje ale wydaje mi się iż w podstawce 30 misji nie ma.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 16:17

Zastanawiam się tylko jak przez 6lat :!: nie można puścić na rynek w pełni gotowego kodu? Nie dość, że w tym roku przekładali termin premiery 3 razy to jeszcze taki crap jeżeli biorąc pod uwagę huczne zapowiedzi.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 20:15

Moim zdaniem 15 h gry (poziom hard) to nie jest mało, są krótsze gry np. Alan Wake który zajął mi ok 10 h. Może faktycznie brakuje trochę misji pobocznych, ale free play wcale nie jest czymś co mogłoby przedłużyć grę o więcej niż 3 godziny bo jeżdżenie bez celu po mieście szybko się nudzi. Fabuła jest liniowa ale nie powiedziałbym że jest to minus. Zakończenie podobnie jak w Alanie Wake'u sugeruje, że DLC jest nieuniknione cóż ekonomia robi swoje. Ja chętnie zagram w DLC do Mafii. Jeśli to prawda że będzie już 7 września to jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.


Juve per sempre sara...!!!!
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2010, 13:27

IMO gra jest typowym średniakiem. Pierwsza część stała przede wszystkim fabułą, a w tym przypadku fabuła jest słaba, mało tego nawet nie wciągająca. Tytuł to Mafia, a czy ktoś poczuł się jak mafiozo? Zdecydowanie za mało otrzymaliśmy klimatu dotyczącego rodzin mafijnych. Jeszcze teraz zakończenie i wiążąca się z nim zachłanność 2K. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale zamiast 15 rozdziałów przygotowane było 24. Gra została wykastrowana. Zawartość którą wycięto dostaniemy w dodatku DLC. Kpiny. Po za tym przepięknie zrobione miasto, które tętni życiem ma ogrom detali. I brak rozgrywki sandboxowej. Strzał w stopę...

Tak więc Mafia 2 to gra, która nie wykorzystała swojego ogromnego potencjału.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 13:52

Przeszedłem Mafie II wczoraj i muszę stwierdzić, że gra jest bardzo dobra, ale jednak twórcy trochę zawiedli.

Część pierwsza Mafii miała o dziwo znacznie ciekawsze zadania do wykonania i jak by to powiedzieć bardziej mafijne, bo w Mafii II czułem się jak głupi murzyński gangster, który najpierw strzela a potem myśli.

Muzyka również mniej klimatyczna niż w pierwszej części i mi osobiście zabrakło jakiegoś wątki z kobietą.

Każdy sprzedawca broni, ciuchów czy na stacji benzynowej wygląda tak samo i jest to irytujące, podobnie jak brak psów, rowerów na ulicach.

w GTA IV grałem krótko, ale wystarczy żeby powiedzieć że Mafia II nie dorasta do pięt grze firmy Rockstar.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 20:37

Super gra... bardzo wciaga i wkreca gracza w swoje wnetrze ;d mianowicie.. gracz wiaze sie z glownymi bohaterami przez cala gre... bardzo mi sie podobala. Kazda misja jest inna.. ciagle cos sie dzieje... takich gier teraz brakuje. Polecam kazdemu, kto chce spedzic smutny, dzeszowy weekend w ciekawy sposob.


ODPOWIEDZ