FIFA 11

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 20:54

Witam, mam Fife 11 na PC .. wersja Reloaded czyli w wersji oryginalnej po angielsku a pozniej dogralem napisy PL i komentarz polski..

Mam pytanie co do transferów - bo przy nieudanym transferze powinienem miec informacje czemu nie doszedl do skutku transfer np. ze sie zawodnik nie zgodzil albo druzyna.. a ja nie mam ani slowa o tym
Czy wogole nie ma takich informacji??
Pytam bo wydaje mi sie ze w wersji angielskiej chyba widzialem ze pisalo cos takiego ze sie druzyna nie zgodzila


A 2 pytanie dotyczy kontuzji - gdzie mozna sprawdzic ile zostalo tygodni do konca kontuzji zawodnika??


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 18:56

cerb pisze:Witam, mam Fife 11 na PC .. wersja Reloaded czyli w wersji oryginalnej po angielsku a pozniej dogralem napisy PL i komentarz polski..

Mam pytanie co do transferów - bo przy nieudanym transferze powinienem miec informacje czemu nie doszedl do skutku transfer np. ze sie zawodnik nie zgodzil albo druzyna.. a ja nie mam ani slowa o tym
Czy wogole nie ma takich informacji??
Pytam bo wydaje mi sie ze w wersji angielskiej chyba widzialem ze pisalo cos takiego ze sie druzyna nie zgodzila


A 2 pytanie dotyczy kontuzji - gdzie mozna sprawdzic ile zostalo tygodni do konca kontuzji zawodnika??
Na pierwsze pytanie trudno odpowiedzieć. Gdy nie wypalił mi transfer Barreto do Juve to odesłało mnie do historii negocjacji, ale to był ostatni tydzień mercato, więc sprawdzić powodów nie mogłem...

Co do drugiego to z tego co wiem, można sprawdzić wybierając skład, najeżdżając na kontuzjowanego grajka, zrobić dane zawodnika i gdzieś tam powinno być. Ale teraz nie jestem pewien, bo na jakiś czas zrezygnowałem z trybu menedżerskiego...


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2010, 15:01

rafal-1897 pisze:
cerb pisze:Witam, mam Fife 11 na PC .. wersja Reloaded czyli w wersji oryginalnej po angielsku a pozniej dogralem napisy PL i komentarz polski..

Mam pytanie co do transferów - bo przy nieudanym transferze powinienem miec informacje czemu nie doszedl do skutku transfer np. ze sie zawodnik nie zgodzil albo druzyna.. a ja nie mam ani slowa o tym
Czy wogole nie ma takich informacji??
Pytam bo wydaje mi sie ze w wersji angielskiej chyba widzialem ze pisalo cos takiego ze sie druzyna nie zgodzila


A 2 pytanie dotyczy kontuzji - gdzie mozna sprawdzic ile zostalo tygodni do konca kontuzji zawodnika??
Na pierwsze pytanie trudno odpowiedzieć. Gdy nie wypalił mi transfer Barreto do Juve to odesłało mnie do historii negocjacji, ale to był ostatni tydzień mercato, więc sprawdzić powodów nie mogłem...

Co do drugiego to z tego co wiem, można sprawdzić wybierając skład, najeżdżając na kontuzjowanego grajka, zrobić dane zawodnika i gdzieś tam powinno być. Ale teraz nie jestem pewien, bo na jakiś czas zrezygnowałem z trybu menedżerskiego...
Co do drugiego to tak jest. Co do pierwszego - dostajesz informację na 'lapka' że nie przeszedł do Ciebie koleś, czytasz ją i przechodzisz do dalszych negocjacji i tam pisze na dole dlaczego nie przeszedł....


Obrazek
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 21:23

Co do drugiego to tak jest. Co do pierwszego - dostajesz informację na 'lapka' że nie przeszedł do Ciebie koleś, czytasz ją i przechodzisz do dalszych negocjacji i tam pisze na dole dlaczego nie przeszedł....
Jesli chodzi o moje drugie pytanie czyli kontuzje to jest w statusie zawodnika ale tylko widoczny w opcji "progres zawodnika" albo np. "lista transferowa klubu" bo jak wejde normalnie w zarzadzanie druzyna i sklad to nie ma tam tej opcji - glupota na maxa..

A jesli chodzi o transfery to nadal nie wiem - wchodze w historie negocjacji i tam zaraz po zakupie zawodnika pisze w pozycji "wynik" ze (...) dołączyl do zespolu - ale przy zawodniku ktory nie podpisal transferu nic nie pisze jest pusto w tej opcji - i tak samo bezposrednio powyjsciu z meczu jak wychodzi okno z transferami to pisze ze jest niepowodzenie i ze wiecej w historii i od razu klikam na historie i tez nic nie pisze a jak wejde w opcje juz konkretnego zawodnika to sa tylko informacje na jakich warunkach chce podpisac kontrakt...

Moze ktos mi to wytlumaczy gdzie to mam znalezc???

Ps. Goscia od transferów mam na poziomie 10 wiec nie moze to od neigo zalezec.[/quote]


Wujt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2010, 17:24

ja wrzucić swoją muzykę do Fify 11 wersji PC?


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 17:58

Jest tutaj ktoś kto gra przez live w fife na xklocku? Proponuje sparing, albo jeśli będzie więcej osób coś większego :) .


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2010, 19:44

Widziałem, grałem, i zrobiło wrażenie. Gra zmieniła się sporo od poprzedniej wersji, która jak dla mnie była kompletnym nie wypałem. Kiedyś przy odrobinie czasu więcej się pogra, ale jak na razie zrobiła wrażenie. Oczywiście wiadomo że Fifa 11 na PS3 miażdży, ale i na komputerze wygląda bardzo dobrze.


PS3Del_Piero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2010
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 listopada 2010, 19:29

Wie ktoś czy w wersji angielskiej na PS3 jest język polski do wybrania?


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 13:07

Da się grać na 2 pady w tą wersje Fify na PC? Jak to zrobić?


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 13:23

Kamil_on pisze:Da się grać na 2 pady w tą wersje Fify na PC? Jak to zrobić?
da się.
podłączyć dwa pady na usb i włączyć fifę? brawo!


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 13:55

Sossar pisze:
Kamil_on pisze:Da się grać na 2 pady w tą wersje Fify na PC? Jak to zrobić?
da się.
podłączyć dwa pady na usb i włączyć fifę? brawo!
A co z ustawieniami tych padów :?: Bo przy włączaniu gry (klikasz na ikonkę --> wyskakuje okienko--> wchodzisz w ustawienia) wygląda na to, że można ustawić tylko jednego pada...


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2010, 15:57

Kamil_on pisze:
Sossar pisze:
Kamil_on pisze:Da się grać na 2 pady w tą wersje Fify na PC? Jak to zrobić?
da się.
podłączyć dwa pady na usb i włączyć fifę? brawo!
A co z ustawieniami tych padów :?: Bo przy włączaniu gry (klikasz na ikonkę --> wyskakuje okienko--> wchodzisz w ustawienia) wygląda na to, że można ustawić tylko jednego pada...


Masz podłączone dwa pady ... Gdy już grasz i zatrzymujesz grę padem nr 1 wchodzisz w sterowanie masz napisane, że edytujesz ustawienia "Kontroler 1" ... Gdy grę zatrzymasz drugim padem i wejdziesz w ustawienia zobaczysz "Kontroler 2" : )

Pozdrawiam


kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2010, 15:48

Witam,
Mam taki problem - gram 10 sezon kariery i czasami po meczu "wywala" mnie z fify :? Czy ktoś miał podobnie? wiecie jak to rozwiązać?

p.s. Przeinstalowanie nie pomogło :(


Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2010, 19:56

kangurekm pisze:Witam,
Mam taki problem - gram 10 sezon kariery i czasami po meczu "wywala" mnie z fify :? Czy ktoś miał podobnie? wiecie jak to rozwiązać?

p.s. Przeinstalowanie nie pomogło :(
należy zainstalować Patch 1.01.
mi pomogło

Pozdrawiam


kangurekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2010, 13:59

Sossar pisze:
kangurekm pisze:Witam,
Mam taki problem - gram 10 sezon kariery i czasami po meczu "wywala" mnie z fify :? Czy ktoś miał podobnie? wiecie jak to rozwiązać?

p.s. Przeinstalowanie nie pomogło :(
należy zainstalować Patch 1.01.
mi pomogło

Pozdrawiam
Zainstalowałem , gra chodzi płynniej lecz problem pojawia się ten sam , a mianowicie coś takiego wyskakuje mi po rozegraniu meczu w karierze:
Obrazek


ODPOWIEDZ