Fifa Online

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 12:54

LordJuve pisze:
szczypek pisze:
Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery
Jest to zrozumiałe. Gra dostępna za darmo nie może być równa tej, którą można kupić.
No a co to ma wspólnego z dziwnymi składami wyjściowymi, w których brakuje kilku piłkarzy z pudełkowej wersji FIFA 10, ale za to występują kopacze kompletnie mało znani, którzy w zwykłej FIFIE nie występują? :prochno:
Prawdopodobnie to, że gdyby zrobili internetową wersję nieokrojoną w żaden sposób to nikt normalny nie kupiłby ich gry w sklepie. To tak jakby Microsoft udostępnił Ci za darmo pakiet Office do pobrania w Internecie, a w sklepie mógłbyś ten pakiet kupić za 150 zł. Pewnie pobiegłbyś do sklepu. Dlatego najpewniej gdyby go udostępnili to w bardzo okrojonej wersji.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 13:22

szczypek pisze: No a co to ma wspólnego z dziwnymi składami wyjściowymi, w których brakuje kilku piłkarzy z pudełkowej wersji FIFA 10, ale za to występują kopacze kompletnie mało znani, którzy w zwykłej FIFIE nie występują? :prochno:
Prawdopodobnie to, że gdyby zrobili internetową wersję nieokrojoną w żaden sposób to nikt normalny nie kupiłby ich gry w sklepie. To tak jakby Microsoft udostępnił Ci za darmo pakiet Office do pobrania w Internecie, a w sklepie mógłbyś ten pakiet kupić za 150 zł. Pewnie pobiegłbyś do sklepu. Dlatego najpewniej gdyby go udostępnili to w bardzo okrojonej wersji.[/quote]

No dobra, ale co to ma wspólnego ze składami, skoro np. reprezentacje mają pełne składy a zawodnicy, których w Juve brakuje (ja tak miałem np. z Pepe), mogą zostać znalezieni w gifcie po każdym mecz? :-D
To żadne okrojenie wg mnie.

Okrojeniem jest np. brak trybu treningu, trybu menagerskiego itp. brak możliwości odtwarzania/zapisywania powtórek. Z drugiej strony, wydaje mi się, że FIFA Online ma kilka usprawnień (mimo tego, że to wciąż wersja BETA) względem oryginalnej FIFY 2010 (np. zachowanie sędziów czy też bramkarzy), mam rację czy mi się wydaje? W FIFE 2010 mało grałem. ;)


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 13:52

Gandalf8 pisze:
gawron pisze:
Gandalf8 pisze:Wkurzające w tej grze jest to, że zaczynamy z połową składu Juve i połową Primavery a w pierwszym składzie interu gra nasz Motta :/
No bo w interze gra Motta... nie nasz Motta... Thiago Motta.
No właśnie, że jest ten i ten :P
To chyba musiałeś grać z jakimś innym graczem, który po prostu kupił Marco Mottę do swojej drużyny, bo przecież inter nigdy nie był w jego posiadaniu. A jeżeli grałeś w lidze, to nie rozumiem. Jak ja z interem grałem to nie mieli Marco w składzie.
Natomiast w Juve go nie ma, bo podczas lepienia FIFY 2010 jeszcze nie był nawet blisko drużyny z Turynu.

Zastanawiam się, czy będą wprowadzać jakieś uaktualnienia składów, tj. czy jak ktoś zacznie grać za miesiąc, czy tam pół roku to czy będzie miał w składzie m.in. właśnie Mottę, Bonucciego, Pepe i całą resztę świeżaków.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 14:03

LordJuve pisze:No dobra, ale co to ma wspólnego ze składami, skoro np. reprezentacje mają pełne składy a zawodnicy, których w Juve brakuje (ja tak miałem np. z Pepe), mogą zostać znalezieni w gifcie po każdym mecz? :-D
To żadne okrojenie wg mnie.
Składy reprezentacji nie mogłyby być okrojone, bo to zwyczajnie niemożliwe. Jest to zresztą tryb World Cup więc okrojenie polega na przykład na tym, że nie można zagrać sobie reprezentacją Polski. Zawodników owszem, można znaleźć w bonusie, ale ja po rozegraniu tych spotkań 200 trafiłem 3 czy 4 zawodników (Pepe nie był uznany jeszcze za zawodnika Juventusu).
LordJuve pisze:Okrojeniem jest np. brak trybu treningu, trybu menagerskiego itp. brak możliwości odtwarzania/zapisywania powtórek.
Nie jest powiedziane, że z czasem nie dołożą tych udziwnień.


tylko juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 14:30

Powie mi ktos czy po skonczemniu sezonu moge znowu zatrudnic jakis zawodników np Camoranesiego?


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2010, 20:21

tylko juve pisze:Powie mi ktos czy po skonczemniu sezonu moge znowu zatrudnic jakis zawodników np Camoranesiego?
Cały czas możesz zatrudniać zawodników - tych, których karty posiadasz w inwentarzu oraz młodzików z "działu" Youth Scout - TYLKO tych.


tylko juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 12:55

Czy wy tez tak macie trezeguet ma 17 i zawodnik zatrudniony tez da sie jakos numery zmnieniac bo to droche irytujące jest ja 2 obok siebie ma takie same numery i saobaj czarni xd


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 12:59

czy ktos wie kiedy aktualizacja składów do fify10 bedzie po okienku transferowym czy szybciej


tylko juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 kwietnia 2009
Posty: 65
Rejestracja: 21 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2010, 13:06

Szkoda,ze nie ma dobrego DM od razu bo marrone jest slaby :(


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 18 września 2010, 21:44

tylko juve pisze:Czy wy tez tak macie trezeguet ma 17 i zawodnik zatrudniony tez da sie jakos numery zmnieniac bo to droche irytujące jest ja 2 obok siebie ma takie same numery i saobaj czarni xd
nie da się tego zmienić, niestety. Ja np mam trzech zawodników z nr 10 i dwóch z 8. Nie zapominajmy że to dopiero wersja beta.

28 września wraz ze światową premierą FIFY 11 mają się pojawić również zapowiadane dodatki do FIFY Online. Myślę, że właśnie wtedy możemy się spodziewać wszystkich aktualizacji.


ODPOWIEDZ