Gry na Play Station 2

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2010, 13:23

Witam mam takie pytanko, czy posiada ktos gierki na PS2?, moj młodszy brat ma niedlugo urodziny a ze jest wrecz zakochany w tej konsoli to postanowiłem zrobic mu mały prezent i kupic jakas gierke. Wiem ze uwielbia roznego rodzaju bijatyki, a ze ma juz gry typu Tekken to ostatnio w necie znalazłem gre Dragonball Z Budokai: Tenkaichi 3 z tego co pisza forumowicze jest to bardzo dobra bijatyka, problem jest tylko w tym ze jest duzo podobnych gier (Dragonball Z Budokai: Tenkaichi, Dragonball Z Budokai: Tenkaichi2, Dragonball Z: Budokai 3) i teraz nie wiem ktora z wymienionych bedzie najlepsza, gre chce kupic oryginalna i licze ze bede musial wydac około 120zł tylko moze ktos z was moglby mi doradzic w co konkretnie zainwestowac, ktora z tych gier bedzie najlepsza ja za bardzo sie w tym nie orientuje takze prosze o jakies rady :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2010, 13:29



kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2010, 14:15

A ile ma lat brat? Moze by mu kupić jakiegos slashera? Np obie części God of war, jednej z najlepszych gier na PS2, lub Devil May Cry 3.
Polecił bym Ci również Final Fanstasy X lub ewentualnie XII, tylko że te gry nie każdemu podejdą, ale są wybitne. To samo tyczy się serii Metal Gear Solid, nie każdy je lubi ale są świetne. Rownież ciekawe jest Okami, ICO, Shadow of the Collossus.
Jeśli chcesz bijatykę to polecam Soul Calibur III, w Dragon Balle nie grałem niestety.

Ale jeśli brat ma wystarczająco dużo lat, żeby grać w bardzo krwawą grę to polecam kupić obie części God of war. Fajna jest też trylogia prince of persia.

Cholera tyle dobrych gier na PS2 wyszło, że bym mógł tak wymieniać długo.


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2010, 14:54

Wszystkie serie DB znam bardzo dobrze, bo od lat jestem ich zagorzałym fanem (serial, gry itd...)

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 jest bez wątpienia najlepszą odsłoną DB na PS2. Polecam koniecznie!
Super Dragon Ball Z jest wg mnie słabe.
Dragon Ball Z: Trilogy to 3 gry: DBZ: Budikai Tenkaichi, DBZ: Budokai Tenkaichi 2 i Super DBZ. Nie polecam.

Jeśli nie połapałeś się w tym co napisałem, przedstawię to inaczej. Ogólnie seria sygnowana "Budokai Tenkaichi" ma się tak chronologicznie:

DBZ: Budokai
DBZ: Budokai 2
DBZ: Budokai 3
DBZ: Budokai Tenkaichi
DBZ: Budokai Tenkaichi 2
DBZ: Budokai Tenkaichi 3
Ta ostatnia jest po prostu najlepsza.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2010, 14:19

Włośnie chodzi o to, ze brat chce koniecznie cos z serii DB (ma 12 lat) juz mi kiedys to mówił, tylko problem jest w tym ze ciezko dostac gry z serii DB, ale dziekuje wszystkim za pomoc, zastanowie sie jeszcze nad Soul Calibur III, ale chyba jednak wybiore tak jak poleca PaulCone DBZ: Budokai Tenkaichi 3


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2010, 16:22

Brat ma tylko 12 lat więc wszystkie jakże WIELKIE tytuły które wymienił kornknot raczej by mu nie przypasowały chociaż kto wie ja w jego wieku ostro pocinałem na psx w Tenchu :P. Chyba najlepszą opcją którą wymienił kornknot to GoW. Mimo, że nie lubie tej serii wiem, iż gra to magia (hipokryzja :D )


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 13:32

a teraz mam inny problem... zakupiłem gre ale nie zwrocilem uwagi na to ze gra jest w formacie NTSC :!: a z tego co czytalem w internecie europejskie konsole odczytuja tylko plyty w formacie PAL, czy jest jakis sposob zeby to zmienic? MOZNA JAKOS PRZEROBIC KONSOLE ABY CZYTAŁA PLYTY W FORMACIE NTSC ?

Gra jest oczywiscie oryginalna!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 15:05



Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2010, 17:22

I to niby wystarczy? bo niechciałbym kupowac kolejnego kabla i wyrzucac następnych pieniedzy...


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
ODPOWIEDZ