XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 16:17

Rzeczywiście.. mowa była o PS3.
A Disgaea w ogóle jest strategią? To nie jest RPG z turową walką po prostu? (Mi strategie kojarzą się z grami pokroju Civilization, Europa Universalis, HoM&M).


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 17:34

Wiking pisze:Rzeczywiście.. mowa była o PS3.
A Disgaea w ogóle jest strategią? To nie jest RPG z turową walką po prostu? (Mi strategie kojarzą się z grami pokroju Civilization, Europa Universalis, HoM&M).
W sumie to masz chyba rację. Jest takie określenie do tej gry jak "strategia turowa". Hmmm. Dziwne jakieś, ale chyba pasuje.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 18:20

A jakie są objawy, że to strategia? Bo RPG z turową walką było w Falloucie i jakoś nikt tego strategią nie nazywał :think:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 07:56

Ehe, strategie, RTS, RPG, MMO, poważne FPS - czyli wszystkie gatunki o których konsole mogą zapomnieć.

Srry, ale do czasu powstania nowych interfejsów (głosowe czy myślowe) nic, w powyższych typach gier, nie pobije archaicznego duetu klawiatura + mysz.

Suma sumarum...jak ktoś nie wierzy to polecam przejrzeć wyniki sprzedaży, np. w USA, gier konsolowych i gier na PC - widać wyraźnie, że te pierwsze to głównie zręcznościowe gry akcji.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 23:10

Castiel pisze:
FalsoVero pisze: LBP platformówka która jest nudna(przeszedłem),
Nudna? W którym miejscu?
W każdym, nie jara mnie przebieranie swojej szamcianki
Castiel pisze:
FalsoVero pisze:Demon Soul's nie miało wcale takich świetnych wyników sprzedaży.
Czyli nie jest świetną grą bo się nie sprzedała w dziesiątkach milionów?
Źle ująłem niedopracowaną za to DS jest już mega produkcją.

Castiel pisze:
FalsoVero pisze:Co mi po 1000 samochodów w GT? Jeździ się może 20. Oczekując symulacji, mówiąc symulacja myślę o jeździe z widoku kokpitu.
W Forzie jeździsz wszystkimi? W GT5 teraz każdy samochód ma widok ze środka, a jeśli chodzi o warunki odwzorowania jazdy w GT5 to Forza może dorówna GT5 w następnej części.
Grałeś kiedyś na kierownicy? Nie wiem czy w ogóle wiesz co to fizyka jazdy
Castiel pisze:
FalsoVero pisze:Infamous 1 i 2 bez polotu fabularnego.
Może i bez polotu, ale historia o pisarzu nękanym przez demony brzmi dziwnie znajomo - kilka książek Kinga.
Wolę ciekawą fabułę niż jej brak.
Castiel pisze:
FalsoVero pisze: Strategie? Strategie to są na PCty.
Aha czyli, że na konsoli nie ma prawa być strategii?:angry:
Albo jesteś fanboyem Xboxa albo brakuje Ci forsy na gry - a nie masz dostęp do 500 gier za free :doh:
Mówisz, że nie jesteś casualem...sorry, ale takie argumenty i opinie na to wskazują.
1.Na konsole istnieją strategie które są bardzo uproszczone może dlatego mi nie leżą.
2. Nie, nie jestem fanboyem miałem PS3 sprzedałem bo zbierała kurz. Postawiłem na X360 ze względu na wygodniejszego pada i lepszą optymalizację gier gdzie nie trzeba czekać na patche. Ostatnie przykłady Skyrim, Call of Duty MW3. Dodam jeszcze crosschat.
3. O stan mojego portfela nie musisz się martwić. Kolekcja z każdym tygodniem się powiększa.
4. Nie jestem casualem nie bawią mnie Buzzy,Kinecty, PSMove, Singstary, djhero, rockbandy i inne wymysły, żeby bawić się ze znajomymi na imprezach.

Za to walczysz ze mną tak zaciekle jak dzieci z PS3site.
LordJuvel pisze:Ehe, strategie, RTS, RPG, MMO, poważne FPS - czyli wszystkie gatunki o których konsole mogą zapomnieć.

Srry, ale do czasu powstania nowych interfejsów (głosowe czy myślowe) nic, w powyższych typach gier, nie pobije archaicznego duetu klawiatura + mysz.

Suma sumarum...jak ktoś nie wierzy to polecam przejrzeć wyniki sprzedaży, np. w USA, gier konsolowych i gier na PC - widać wyraźnie, że te pierwsze to głównie zręcznościowe gry akcji.
RTS i MMO się zgodzę ale do RPG i FPS'ów nie do końca.

Call of Duty największe wyniki sprzedaży osiąga na x360, co innego Battlefield 3 gdzie wiadome od początku było, że IP kierowane jest na platformę PC.
Co do gier RPG może to tylko wyjątek ale warto przytoczyć przykład gdzie najnowsze dzieło Bethesdy czyt. Skyrim największą sprzedaż osiągnęło na x360 potem pc a na końcu ps3.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 23:25

Mam pytanko...

Sprawa dotyczy: X-Box360 bez wyjścia HDMI, z wyjściem AV - Component i kablem AV-HD. Kolega twierdzi, że jakość obrazu na Telewizorze z FULL HD będzie gorsza niż przez kabel HDMI, natomiast w aukcji która dotyczy w/w Xboxa jest napisane, że ten kabel zapewnie full HD 1080p.

Może mi ktoś potwierdzić którąś z wersji?


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 05:03

Nie wiem konkretnie jak to się ma do konsoli bez wyjścia HDMI, ale z pewnością czy to komponent, czy kabel HD to większej różnicy w wyświetlanym obrazie nie robi. No chyba że ja tego nie widzę, bo miałem komponent, a obecnie już na kablu gram.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2012, 08:31

Dzięki :) Jak ktoś miałby jeszcze jakąś uwagę, to bardzo proszę o napisanie.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2012, 21:33

stahoo pisze:Mam pytanko...

Sprawa dotyczy: X-Box360 bez wyjścia HDMI, z wyjściem AV - Component i kablem AV-HD. Kolega twierdzi, że jakość obrazu na Telewizorze z FULL HD będzie gorsza niż przez kabel HDMI, natomiast w aukcji która dotyczy w/w Xboxa jest napisane, że ten kabel zapewnie full HD 1080p.

Może mi ktoś potwierdzić którąś z wersji?

Odradzam kupowanie(jeżeli to masz zrobić) x360 najstarszej generacji. One wraz z następnym modelem(falcon) były bardzo wadliwe. Jeżeli już coś brać to tylko w technologi Jasper.

Co do kabla nie powinno być aż takiej różnicy, choć ręki nie dam


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2012, 22:08

Na component maksymalnie uzyskasz 720p (ew.1080i). Kabel HDMI puści nawet 1080p tyle tylko, że gier chodzących w FullHD praktycznie nie ma (większość to 720p) - nie licząc "popierdółek" z dystrybucji cyfrowej. No i menu główne konsoli jest w FullHD. :) Różnicy w wyświetlaniu zapewne nie zauważysz. Co innego PS3, które jeszcze może odpalać filmy BD i wtedy możemy mówić o różnicy w jakości wyświetlania Avatar 720p vs. Avatar 1080p.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 15:38

A ja mam pytanie! Ma ktoś przerobke RGH i popyla przez neta na LINKU??


lip_maj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2013

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 12:23

Nie polecam Xboxa lepiej zainwestować w Playstation . Mam ps3 i grałem u kolegi na xbox 360 i stwierdzam że ps3 jest lepszy
ponieważ w ps3 jest blu-ray przez co jakość wyświetlanych filmów jest świetna.
Kolega który miał ps3 a zmienił na xbox 360 tez twierdzi ze ps3 jest lepszy.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 14:33

Dzisiaj idę do koleżki grać w PESa online, jak ktoś chce się zmierzyć to jego nick BEDNARA1994 ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 września 2013, 12:29

Dla osób co kupiły preoredery GTA V, bądź planują kupić po premierze to jedno słowo - warto! Gra jest przekozacka, sam się zastanawiam, czy nie kupić dodatkowo oryginału, bo naprawdę zasłużyli, dodatkowo tak dobrej fabuły to jeszcze w historii gta nie było;d


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2013, 14:38

GTA V zmusiło mnie do zakupu nowej konsoli (starą dawno sprzedałem) dlatego jakby ktoś chciał pograć to zapraszać drozdii ;) mam jeszcze AC III, Forzę 4 i Halo 4 ;P


Obrazek
ODPOWIEDZ