XBox 360

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2012, 12:17

No i jest opcja futsalu oczywiście gra 6v6. Nie ma czegoś takiego jak rożne i auty. Gra się ciekawie. Jest różnica pomiędzy graniem na ulicy a hali. Ja mam akurat problem bo w mojej drużynie nie ma graczy futsalowych tylko typowi streetowcy którzy mają problem w defensywie. SI zachowuje się inaczej, mało żongluje więcej wymienia piłki i częściej oddaje strzał na bramkę.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 marca 2012, 12:39

FalsoVero pisze:No i jest opcja futsalu oczywiście gra 6v6. Nie ma czegoś takiego jak rożne i auty. Gra się ciekawie.
Co ty gadasz? W opcji futsal są auty i rzuty rożne, ba! są nawet rzuty wolne.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2012, 17:31

I gra się 5 na 5... Rozumiem, że nie mam co liczyć na przedłużone rzuty wolne, albo ograniczenie z podaniami do bramkarza? 8)

edit.

@pablo1503
Czekaj, czekaj, Ty mówisz, że cos takiego jest w tej fifie? :D Chyba nie ogarnąłem na początku... Czyli co, dobrze odwzorowali futsal?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2012, 18:45

Jest futsal ale czy dobrze odwzorowany to się nie znam. Gra się do linii, bez bandy - są auty. Są faule a więc i rzuty wolne. Są rzuty rożne. Z ograniczeniem podań do bramkarza nie wiem o co biega.

Powiedzcie mi lepiej czy aby odblokować fajniejsze miejscówki czy też różne dodatkowe teamy trzeba grać i wygrywać te turnieje czy da się to zrobić jakoś inaczej?


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 marca 2012, 14:27

Tak są tez opcje z autami sorka ale wtedy nie zabrnąłem tak daleko. Mam jeszcze życie prywatne i nie przechodze z marszu.

Miejscówki Tabo odblokowujesz w miarę przechodzenia kariery tak samo jak nowych zawodników i teamy.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 marca 2012, 15:58

stahoo pisze:Czekaj, czekaj, Ty mówisz, że cos takiego jest w tej fifie? :D Chyba nie ogarnąłem na początku... Czyli co, dobrze odwzorowali futsal?
Gameplay jest taki sam jak w kazdym innym trybie, tylko, że tu masz zasady futsalu :)
Jak ktoś nie ma na co wydać 200zł, to polecam ową FIFĘ. Wieczorkiem, czekając na mecz Juventusu można fajnie zabić czas.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2012, 10:08

Jeżeli ktoś wydaje 200zł na grę to jest mi przykro :(

BTW. Piractwu mówię stanowczo NIE


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 16:24

Witajcie!

Mam pytanie do wszystkim ogarniętych w temacie gier na konsole a w szczególności X360. Otóż: pożyczyłem od kumpla xklocka na dłużej, chciałem oblecieć najważniejsze exlusiwy, gry typu "must have!" na tę właśnie konsolę. Niestety, ale jestem typowym "pcciarzem" i nie ogarniam najważniejszych i najlepszych tytułów z tej konsoli, niemniej chciałbym wykorzystać okazję z pożyczonym sprzętem.

Jedyna ograniczenie z mojej strony: proszę, nie sugerujcie mi tytułów, które ukazały się także na PC, tylko gry dostępne na X360.

Mam 1 grę, w którą muszę zagrać, to Red Dead Redemption, coś jeszcze?

Z góry dzięki za pomoc.:)


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 marca 2012, 16:39

LordJuve pisze: Mam 1 grę, w którą muszę zagrać, to Red Dead Redemption, coś jeszcze?
Z góry dzięki za pomoc.:)
Na Xbox'a nie ma zbyt wielu exów. Już lepiej spróbuj załatwić od kogoś PS3. Na Xboxa jest niewiele tytułów. Gears Of War 3, Forza Motorsport, Alan Wake, Halo...na tym się kończy moja wiedza jeśli chodzi o exy na tą konsolę.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 20:25

LordJuve pisze:Witajcie!

Mam pytanie do wszystkim ogarniętych w temacie gier na konsole a w szczególności X360. Otóż: pożyczyłem od kumpla xklocka na dłużej, chciałem oblecieć najważniejsze exlusiwy, gry typu "must have!" na tę właśnie konsolę. Niestety, ale jestem typowym "pcciarzem" i nie ogarniam najważniejszych i najlepszych tytułów z tej konsoli, niemniej chciałbym wykorzystać okazję z pożyczonym sprzętem.

Jedyna ograniczenie z mojej strony: proszę, nie sugerujcie mi tytułów, które ukazały się także na PC, tylko gry dostępne na X360.

Mam 1 grę, w którą muszę zagrać, to Red Dead Redemption, coś jeszcze?

Z góry dzięki za pomoc.:)
Gears of War 2 i 3 (1 była na kompie przy okazji pełen crap)
Halo 3, ODST, REACH (graficznie nie zachwyca ale fabułą nadrabia)
Fable II i III
Forza jeżeli lubisz symulacje
Alan Wake całkiem ciekawy dreszczowiec

Co do PS3 to prócz Uncharted 2 i 3, God of War to reszta gier ssie. Resistance jest takim exem, że Sony zamknęło studio, twórcy SOCOMA też stracili pracę. KZ 3 to jedna wielka szyna bez polotu. Gran Turismo miało być symulacją(szkoda, że w wielu samochodach nie uświadczymy widoku z kokpitu). Przy okazji większość gier ma kłopoty z optymalizacją.

BTW. Nie wyskakujcie mi tu o exach typu Jak&Dexter :)


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 22:03

FalsoVero pisze: Co do PS3 to prócz Uncharted 2 i 3, God of War to reszta gier ssie. Resistance jest takim exem, że Sony zamknęło studio, twórcy SOCOMA też stracili pracę. KZ 3 to jedna wielka szyna bez polotu. Gran Turismo miało być symulacją(szkoda, że w wielu samochodach nie uświadczymy widoku z kokpitu). Przy okazji większość gier ma kłopoty z optymalizacją.

BTW. Nie wyskakujcie mi tu o exach typu Jak&Dexter :)
Chyba sobie żartujesz...??
Na PS3 jest dużo exów, które dobrze się sprzedają i są świetnymi produkcjami. 3 części Uncharted są świetne, God Of War miażdzy, Little Big Planet, Demon's Souls, części Ratchet & Clank, Killzone ssie? Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy tną w multi bez opamiętania. Gran Turismo ma ponad 1000 samochodów, a Ty narzekasz na widok z kokpitu? Teraz już jest co prawda uproszczony, ale jest. Zapomniałeś o takiej grze jak Metal Gear Solid 4. Przygodowe sandboxy jak Infamous 1 & 2 są świetne, strategie turowe - Disgaea, gry wieloosobowe na jakaś małą imprezkę jak Buzz...
Pod względem exów Xbox przy PS3 wypada bardzo słabo.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2012, 10:15

Castiel pisze:Chyba sobie żartujesz...??
Na PS3 jest dużo exów, które dobrze się sprzedają i są świetnymi produkcjami. 3 części Uncharted są świetne, God Of War miażdzy, Little Big Planet, Demon's Souls, części Ratchet & Clank, Killzone ssie? Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy tną w multi bez opamiętania. Gran Turismo ma ponad 1000 samochodów, a Ty narzekasz na widok z kokpitu? Teraz już jest co prawda uproszczony, ale jest. Zapomniałeś o takiej grze jak Metal Gear Solid 4. Przygodowe sandboxy jak Infamous 1 & 2 są świetne, strategie turowe - Disgaea, gry wieloosobowe na jakaś małą imprezkę jak Buzz...
Pod względem exów Xbox przy PS3 wypada bardzo słabo.
Napisałem U3 i GoW nie dodałem Heavy Rain tylko to mnie zainteresowało. LBP platformówka która jest nudna(przeszedłem), Demon Soul's nie miało wcale takich świetnych wyników sprzedaży. Co mi po 1000 samochodów w GT? Jeździ się może 20. Oczekując symulacji, mówiąc symulacja myślę o jeździe z widoku kokpitu. Infamous 1 i 2 bez polotu fabularnego. Strategie? Strategie to są na PCty. Nie podpieraj się Buzzami ponieważ nie jestem casualem :). Co do KZ3 uważam, że ssie ponieważ poziom multi to śmiech na sali. Była to moja pierwsza gra na PS3 i do tej pory nie mogę zrozumieć jej fenomenu. 3 pierwsze mecze pada od PS trzymałem pierwszy raz od 3-4 lat nie znając konfiguracji przycisków udało mi się być x3 MVP na TDM. Wiem co mówię mam dostęp do 500 tytułów na PS3 mogę je brać bez opłaty i ogrywać potem oddawać. PS3 sprzedałem kurzyło się. Kupuje dla The last of us potem znowu sprzedam.

Pisałem, by nie podpierać się exami typu Rachet&Clank :). Chciałem tytuły gore, które miażdżą i tutaj jest remis


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 13:43

FalsoVero pisze: LBP platformówka która jest nudna(przeszedłem),
Nudna? W którym miejscu?
FalsoVero pisze:Demon Soul's nie miało wcale takich świetnych wyników sprzedaży.
Czyli nie jest świetną grą bo się nie sprzedała w dziesiątkach milionów?
FalsoVero pisze:Co mi po 1000 samochodów w GT? Jeździ się może 20. Oczekując symulacji, mówiąc symulacja myślę o jeździe z widoku kokpitu.
W Forzie jeździsz wszystkimi? W GT5 teraz każdy samochód ma widok ze środka, a jeśli chodzi o warunki odwzorowania jazdy w GT5 to Forza może dorówna GT5 w następnej części.
FalsoVero pisze:Infamous 1 i 2 bez polotu fabularnego.
Może i bez polotu, ale historia o pisarzu nękanym przez demony brzmi dziwnie znajomo - kilka książek Kinga.
FalsoVero pisze: Strategie? Strategie to są na PCty.
Aha czyli, że na konsoli nie ma prawa być strategii?:angry:
Albo jesteś fanboyem Xboxa albo brakuje Ci forsy na gry - a nie masz dostęp do 500 gier za free :doh:
Mówisz, że nie jesteś casualem...sorry, ale takie argumenty i opinie na to wskazują.


Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 15:02

@Castiel

Zaintrygowałeś mnie... Możesz wskazać te strategie na Xboxa? Z chęcią kupię jakąś chrześniakowi :think:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2012, 16:04

Wiking pisze:@Castiel

Zaintrygowałeś mnie... Możesz wskazać te strategie na Xboxa? Z chęcią kupię jakąś chrześniakowi :think:
Miałem na myśli strategie na PS3 jak Disgaea.


ODPOWIEDZ