lockerz.com

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
dejvis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 stycznia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 02 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 12:56

LOCKERZ.COM

Chciałbym zaproponować wam nową stronę na której można wygrać fajne nagrody całkowicie za darmo.Codziennie możemy uzbierać daną ilość punktów. Które możemy wymienić na fajne nagrody.

Istnieje taka strona jaka jest lockerz.com. W skrócie jest to strona na której w łatwy sposób zdobywacie punkty i zamieniacie je na różny stuff .

Samo zbieranie PTZ jest bardzo proste jest na to parę sposobów:
1. Za codzienne zalogowanie się Dostajemy 2ptz
2. Za zaproszenie kogoś 2 ptz
3. Za grę (do 60 pkt, gra się tylko raz, po rejestracji)
4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) od 2 do 10 PTZ

Dodatkowo posiadając konto VIP (potrzeba 20 zaproszonych osób ) wszystkie punkty które zdobyliśmy dziennie nalicza x2

Ponieważ strona dopiero startuje od rejestracji potrzebne jest zaproszenie. W przyszłości możliwe będzie oglądanie filmów, granie w gry, słuchanie muzyki itp.
Nagrody takie jak konsola Wii to tylko 250 PTZ jednak jeżeli nie jest się obywatelem USA to tej sumy trzeba doliczyć 20 punktów za wysyłkę
Strona jest prawdziwa ponieważ jej fundatorem jest Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

Jeżeli ktos chciałby zaproszenie to napiszcie mi na GG

Aby się zarejestrować potrzebne jest ci zaproszenie, w tym celu napisz na mój numer GG:3210988 podając mi przy tym swój email.

FAQ: http://www.lockerz.com/faq


AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2009, 21:06

Nie wiem dlaczego ale zawsze takie strony wydają mi się podejrzane.
Przecież nie ma nic za darmo. Musi być jakiś haczyk. No i te logowanie tylko z zaproszeniami.... też dziwne.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2009, 18:13

AdrianJuventin pisze:Nie wiem dlaczego ale zawsze takie strony wydają mi się podejrzane.
Przecież nie ma nic za darmo. Musi być jakiś haczyk. No i te logowanie tylko z zaproszeniami.... też dziwne.
Akurat ta strona wydaje się być zupełnie w porządku, sam niedawno nawet założyłem tam konto. Sęk jednak w tym, że chętnych do wymiany punktów na nagrody jest tak dużo, że nowe dostawy towarów rozchodzą się w mig i trzeba mieć po prostu nieco szczęścia ;)


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2009, 21:09

A jak to jest z tymi grami ? Trzeba grać w nie codziennie czy niekoniecznie ?


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 października 2009, 16:56

Codziennie to odpowiadasz na tzw. dailies, czyli takie proste pytanka. A z tymi grami to wiem że jest dostępna zaraz po rejestracji, a czy później jakieś są to nie wiem. Mi bynajmniej nie pojawiła się żadna opcja grania oprócz tej jednej ;)


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
F1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2008
Posty: 1
Rejestracja: 07 października 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2009, 17:38

jeżeli ktoś chce zaproszenia to tutaj jest automatyczny skrypt wysyłający zaproszenia na Lockerz.com:
http://arekdriver.50gigs.net/

Od siebie moge dodac że udało mi sie tam wygrać gre NBA 2010 i pendriva, jak na poczatek to moim zdaniem nie jest źle


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2009, 16:58

Również jak ktoś chce zaproszenie ode mnie to niech napisze na gg albo pw. Narazie mam 80 punktów.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2010, 22:02

Rozdam zaproszenia do Lockerz. Jeśli chcesz otrzymać owe zaproszenie wyślij mi wiadomość na maila - mariusz.kar@o2.pl.


matti26209

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 01 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2010, 14:28

Jak ktoś jeszcze chce zaproszenie to niech mi napisze swojego maila na pw. :wink:


ODPOWIEDZ