Najlepszy manager piłkarski online.

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
EjsI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 83
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2009, 19:24

A tak szczerze, dużo czasu potrzeba na tego ManagerZone? Przez bodaj 10 miesięcy grałem we Freekicka (swoją drogą też dzięki zachęcie z forum) i bardzo mi się podobało, lecz niestety brakło mi dla niego czasu. Istnieje duża szansa, że z MZ będzie tak samo?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2009, 20:02

Ja na MZ poswiecam od 30-60min (czyli okolo godzine) dziennie :) Czasem bywa ze nawet 20min nie siedze.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2009, 19:26

EjsI pisze:A tak szczerze, dużo czasu potrzeba na tego ManagerZone? Przez bodaj 10 miesięcy grałem we Freekicka (swoją drogą też dzięki zachęcie z forum) i bardzo mi się podobało, lecz niestety brakło mi dla niego czasu. Istnieje duża szansa, że z MZ będzie tak samo?
Na pewno na początku trzeba by trochę więcej czasu, żeby poukładać jakoś drużynę, poczytać FAQ etc. Później to do zapewnienia dobrego funkcjonowania drużynie wystarczy niewiele - właściwie to ustawienie sparingpartnerów na dany tydzień, sprawdzenie raportów z treningu, ew. przejrzenie rynku transferowego, forum. To wszystko nie więcej niż 0,5h. Oczywiście da się nawet tylko 1-2 razy na tydzień wpaść, a drużynie forma nie spadnie, jeśli właśnie zorganizujemy 4 mecze towarzyskie na najbliższy tydzień.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2009, 20:00

paul636 pisze:
EjsI pisze:A tak szczerze, dużo czasu potrzeba na tego ManagerZone? Przez bodaj 10 miesięcy grałem we Freekicka (swoją drogą też dzięki zachęcie z forum) i bardzo mi się podobało, lecz niestety brakło mi dla niego czasu. Istnieje duża szansa, że z MZ będzie tak samo?
Na pewno na początku trzeba by trochę więcej czasu, żeby poukładać jakoś drużynę, poczytać FAQ etc. Później to do zapewnienia dobrego funkcjonowania drużynie wystarczy niewiele - właściwie to ustawienie sparingpartnerów na dany tydzień, sprawdzenie raportów z treningu, ew. przejrzenie rynku transferowego, forum. To wszystko nie więcej niż 0,5h. Oczywiście da się nawet tylko 1-2 razy na tydzień wpaść, a drużynie forma nie spadnie, jeśli właśnie zorganizujemy 4 mecze towarzyskie na najbliższy tydzień.
wszystko się zgadza, poza tym, że dłużej trzeba posiedzieć przy kupnie nowych zawodników, chyba, że z góry ustalimy ile chcemy dać za danego zawodnika. ja jednak wolę włączać się do aukcji w ostatniej chwili, bo wtedy można zaoszczędzić trochę grosza, zwłaszcza na początku gry.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2009, 23:41

Jeśli chodzi o czas to znacznie lepsze jest www.soccerproject.com! Na początku nie dość że dostajesz podpowiedzi od "mózgu" gry, to też na grę wystarczy poświęcać ok. 0,5 h (na początku przypominam), a teraz jako "wielki i potężny użytkownik" poświęcam ok. 0,25 h. dziennie, chyba że poszukuje "młodego gniewnego".


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
masakra145

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2010, 14:49

Najlepszy manager piłkarski online to Trophy Manager zapraszam wszystkich bardzo serdecznie naprawdę warto!!!!
Link do gry www.trophymanager.com/index.php?ref=566221
Zarejestrowanych managerów: 157865 z całego świata i cały czas rośnie.
Rozgrywki
Liga
Puchar Krajowy
Liga Mistrzów
Puchar UEFA
Ligi Towarzyskie
Ligi wirtualne
Każdy kraj posiada swoją reprezentacje.Selekcjoner wybierany jest przez graczy co 2 sezony.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2010, 01:09

Polecam - http://www.profurgol.com/new/15224/

Jeśli ktoś będzie miał zamiar się zarejestrować to można z mojego referencyjnego.
Menadżer piłkarski (Skład,taktyka,mecze ligowe/pucharowe,sparingi,treningi,przebudowa stadionów,szkółka młodzieżówki,rozmaite turnieje organizowane przez graczy i wiele wiele innych).


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
kubus00161

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2010, 10:08

Jeśli chodzi o ManagerZone to jest to najgorszy manager chyba z tych wszystkich, 2 razy zablokowali mi konto z niewiadomych przyczyn. Po drugim razie pisząc do nich z maila z którego założyłem MZ piszą mi żebym napisał z prawidłowego maila (a właśnie z niego pisałem). Obsługa jest kompletnie niemiła. Pisząc do nich najpierw odpisywali a potem pisali że piszę ze złego maila. ODRADZAM TEGO MANAGERA


Zapraszam na www.Juve24h.yoyo.pl
kadderax

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2011
Posty: 1
Rejestracja: 02 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 lutego 2011, 14:57

Zapraszam wszystkich wg mnie dwoch najlepszych managerów online. Pierwszy z nich to PPM a drugi ML.

W piewszym z nich są aktualnie dwa dostepne sporty: hokej i piłka nożna. Hokej jest pierwszym sportem, dostępnym w pełnej wersji od kwietnia 2009, piłka nożna jest drugim dostępnym sportem w pełnej wersji od czerwca 2010 (więc stosunkowo krótko w porównaniu z innymi menagerami). Krótko o PPM, budujemy własną infrstrukturę, jest siedem poziomów, które możemy rozbudować: zaplecze treningowe, centum odnowy biologicznej, dział ekonomi i zasobów ludzkich, centrum konserwacyjne, centrum edukacji, akademia sportowa i centrum medyczne - wszystkie można rozbudować do 15 poziomu im wyższy poziom obiektu tym większa jego efektywność :) Po rejestracji skontaktują się z wami "helperzy" którzy pomogą się wam zapoznać z gra i odpowiedzieć na wszelkie pytania, można się również z nimi skontaktować poprzez wejście w zakładkę Informacja --> Pomocnicy, na pewno wam pomogą od tego są :P W przygotowaniu sa kolejne sporty: Formuła 1, koszykówka, tenis, piłka ręczna, siatkówka, biathlon i baseball. Społeczność PPM cały czas rośnie i w tej chwili ilość zarejestrowanych użytkowników to 366 243, polskich managerów 35583. Jestesmy na trzeciej pozycji na świecie a więc zapraszam wszystkich do wspolnej gry.

Rejestracja

Drugim managerem jest ML. Jest to całkowicie inny manager niż wszystkie pozostałe. Sezon trwa tylko miesiąc i w tym czasie budujemy swoja infrastrukturę oraz trenujemy graczy poprzez granie sparingów. Duża ilośc managerów więc jest z kim powalczyć o najlepsze miejsca.
Żeby się zarejestrować klikamy na join.

Rejestracja


Woody

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 31
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 17:17

Ball Manager to gra Football Manager, gdzie jesteś managerem piłki nożnej możesz kupować i sprzedawać graczy, taktyki, ustawienia, trenować drużynę, zarządzanie klubu gospodarki i wiele innych. Akcja jest wyświetlany w postaci 2-D i izometryczne mecze i zawody odbędą się w lidze świata, jak również w małych turniejach między przyjaciółmi,

Menedżer Ball cechy pełnoprawnego systemu szkoleń, możliwości rozbudowy, system transferu, ekonomicznej strony klubu, jak również wiele możliwości interakcji między zarządcami.

szkoda ze narazie nie ma jeszcze jezyku polskiego a tak to polecam tego menadzera od kad sie zarejestrowalem wciagnol mnie polecam

http://www.ballmanager.abola.pt


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 19:30

Jak dla mnie najlepszym managerem online jest www.sokker.org .
Największym plusem tej gry online jest to ,że jest przedstawiony mecz .
Co prawda grafika nie jest boska ,no ale jak na managera jest ok :D


thomithomass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 19:55

Absolutnie najlepszy jest soccermanager.com (rzeczywiste składy, uaktualniane oceny, możliwośc sparingów / transferów/ przedłużania kontraktów, grania ze znajomymi) Absolutnie najlepszy ! Jedyny minus jaki można zauważyć to to, że meczów się nie ogląda ,a sprawdza po prostu wynik (liga systemem środa/sobota) Ja gram z 6 ziomkami jedną ligę od 2 lat (lecimy od 4 w górę) i emocje są meeeeega ! Interfejs przejrzysty, polski język - nic tylko grać
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2011, 19:30 przez thomithomass, łącznie zmieniany 1 raz.


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2011, 22:16

thomithomass pisze:Absolutnie najlepszy jest soccermanager.com (rzeczywiste składy, uaktualniane oceny, możliwośc sparingów / transferów/ przedłużania kontraktów, grania ze znajomymi) Absolutnie najlepszy ! Jedyny minus jaki można zauważyć to to, że meczów się nie ogląda ,a sprawdza po prostu wynik (liga systemem środa/sobota) Ja gram z 5 ziomkami jedną ligę od 2 lat (lecimy od 4 w górę) i emocje są meeeeega ! Interfejs przejrzysty, polski język - nic tylko grać
Kiedyś założyłem sobie na tej stronce konto, ale długo nie pograłem. Czytałem sporo na forum (nie naszym oczywiście :P), że oszukiwanie jest tam na porządku dziennym, więc z wiadomych powodów zrezygnowałem. Racja, nie wszystkie oszustwa wychodzą na jaw, ale myślę, że dla maniaków tego managera posiadanie 2 kont to standard (nie mam na myśli Ciebie :)). Może do niego kiedyś powrócę, bo naprawdę pozytywnie mnie zakoczył, jeśli chodzi o rozbudowany interfejs gry :bravo:


In Marotta I trust...
thomithomass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 19:22

Fakt, jest problem z posiadaniem kilku kont i to widac czesto w czasie sezonu. Wiem też jednak ze staraja sie to (ostatnio coraz mocniej) ukrócić, sprawdzają IP z których składane są oferty i je po prostu blokują.Poza tym jest możliwość zgłoszenia podejrzenia przez nas ustawienia meczu jednym kliknięciem. Szczególnie polecam tego managera do skrzyknięcia się w 5-6 znajomych (my gramy w 7) Wtedy zaczyna się jakiś sezon od 0 (trzeba wyszukać możliwie nowy "swiat gry" i buduje drużynę od podstaw [ na bazie realnie aktualego składu wybranej przez nas drużyny) My zaczeliśmy wszyscy od IV ligi i teraz dwóch gra w I (w tym nieskromnie mówiąc ja), trzech w II i trzech w III :) wkręca max zwłaszcza to oczekiwanie w środę/sobotę na wynik


pablo26

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lutego 2010
Posty: 4
Rejestracja: 15 lutego 2010

Nieprzeczytany post 09 września 2011, 08:33

ja polecam http://www.menadzerpilkarski.pl/ może nie jest zbytnio zaawansowany i rozbudowany ale da się pograć


https://www.moneybookers.com/app/?rid=24973381 konto internetowe płacące za transakcje i poleconych
ODPOWIEDZ