Najlepszy manager piłkarski online.

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2009, 19:23

Witam,

Mam pewne pytanko do bardziej doświadczonych userów. Mianowicie, jako że mam trochę więcej czasu chciałem pobawić się w jakiegoś managera piłkarskiego online, jednak dziś wybór jest tak duży, że łatwo wybrać coś nieodpowiedniego dla siebie.

Wiadomo, najpopularniejsze są Hattrick i Sokker Manager, jednak nie zależy mi na popularnności a raczej na ilości dostępnych opcji oraz możliwości dla gracza za darmo - nie zamierzam płacić za gre. Po prostu szukam kompletnego managera online, który pozwoli na zabawę nie tylko w trenera, ale i managera klubu, co polecacie?


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 15:47

Polecam www.soccerproject.com

Ponieważ:
- decydujesz o wyglądzie składu
- zwalniasz zawodników
- przedłużasz kontrakty z zawodnikami
- masz możliwość przeprowadzania transferów
- możesz umawiać się z innymi użytkownikami na mecze towarzyskie
- możesz decydować o udziale w turniejach towarzyskich
- jesteś odpowiedzialny za zatrudnianie pracowników (trener, opiekun boiska itp.)
- masz możliwość zwolnienia pracowników
- jak również przedłużenia kontraktów z pracownikami
- jesteś odpowiedzialny za stadion (liczba miejsc, stan murawy itp.)

A to wszystko po Polsku z użytkownikami z całego świata :D


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 16:25

kopniak pisze:Polecam www.soccerproject.com

Ponieważ:
- decydujesz o wyglądzie składu
- zwalniasz zawodników
- przedłużasz kontrakty z zawodnikami
- masz możliwość przeprowadzania transferów
- możesz umawiać się z innymi użytkownikami na mecze towarzyskie
- możesz decydować o udziale w turniejach towarzyskich
- jesteś odpowiedzialny za zatrudnianie pracowników (trener, opiekun boiska itp.)
- masz możliwość zwolnienia pracowników
- jak również przedłużenia kontraktów z pracownikami
- jesteś odpowiedzialny za stadion (liczba miejsc, stan murawy itp.)

A to wszystko po Polsku z użytkownikami z całego świata :D
ja w takim razie polecę goalunited.org

wcześniej grałem w hattricka, ale jakoś nie mogłem tam się ogarnąć. goalunited.org ma znacznie lepszy interfejs, coś na przykładzie gier spod znaku CM/FM, co dla takiego laika jak ja, jeśli chodzi o tego typu gry, ma duże znaczenie. gram już drugi sezon i idzie mi całkiem nieźle. niedawno znowu utworzyłem drużynę w hattricku, ale nie przemawia do mnie ta gra. natomiast spróbuję sił w ww. grach.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 16:45

Hmm, spróbuje na razie gualunited, podoba mi sie oprawa i nawet niezle mozliwosci jak na bezplatne konto.

Brakuje mi tylko mozliwosci bezposrednich transferow zawodnikow - gwarantuje to jakis manager online za darmo czy nie?


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 18:18

Ja polecam Sokker manager. Według mnie podane jest tam wszystko w idealnych dawkach. Ustawienia taktyki, trening zawodników, wszystko według przejrzystego schematu, przez co gra jest świetnie wyważona. Na największą pochwałę zasługuje oczywiście sam pokaz meczu. Jak na flashową projekcje, jest to świetne.

@LordJuve - co rozumiesz przez "bezpośrednie transfery"?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 18:45

Railis pisze: @LordJuve - co rozumiesz przez "bezpośrednie transfery"?
Nie wiem czy dobrze rozumiem to wszystko, ale w większości managerów online zawodników sprzedaję się na aukcjach itp. Pamiętam, że szukając jakiegoś dobrego dla siebie natrafiłem na jakiś stary (z 2002 roku), mało popularny manager, w którym transfery mogły się odbywać bezpośrednio między 2 graczami, sami oni ustalali dla siebie ceny, negocjowali itp.


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2009, 19:19

W grze internetowej, gdzie są dziesiątki tysięcy użytkowników takie rozwiązanie nie ma prawa bytu. Licytacje to jest jedyny sposób, aby zawodnicy byli sprzedawani za faktyczną ich wartość. W przypadku bezpośrednich umów pomiędzy klubami, doszło by do zakładania mniejszych lub większych ugrupowań, które by sobie "pomagały", przez co rozgrywka nie była by sprawiedliwa dla wszystkich graczy.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2009, 17:12

@LordJuve, rozpocząłeś przygodę z goaulunited? bo znalazłem 5 osób z takim nickiem, z czego 4 w Niemczech :D jeśli tym ostatnim jesteś Ty (a prowadzi drużynę w polskiej lidze), to jak pierwszy sezon? jak sięgra podoba i jakie plany na obecny? bo ja w poprzednim miałem okazję awansowac, ale odpuściłem mecz z liderem, bo uznałem, że mam za słabą kadrę, żeby walczyc w wyższej lidze. w obecnym sezonie zamierzam się wzmocnic i wygrywac co się da, może poza pucharem (pewnie dojdę do 2-3 rundy) :wink:


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 17:29

Ja polecam Hattricka - może na początku wydawać się zbyt złożony, ale później to już poezja. Na uznanie zasługuje również otoczka- jedno z największych for internetowych.


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
maciek_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2007
Posty: 161
Rejestracja: 08 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 18:48

ja od 2 lat gram na managerzone.com
dla mnie fajne i mile w obsludze;) polecam :ok:


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 19:23

maciek_11 pisze:ja od 2 lat gram na managerzone.com
dla mnie fajne i mile w obsludze;) polecam :ok:
JA dokładnie tak samo :) managerzone.com rządzi :) Gram od 3lat (z przerwami które kosztowały mnie spadek z 6 do 8ligi) i sobie chwale:) Świetny interfejs, po polsku, łatwy w obsłudze :)

POLECAM:)


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 19:45

maciek_11 pisze:ja od 2 lat gram na managerzone.com
dla mnie fajne i mile w obsludze;) polecam OK
Może coś więcej, zalety, wady?


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
maciek_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2007
Posty: 161
Rejestracja: 08 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 13:15

HubsonJUVE pisze:
Świetny interfejs, po polsku, łatwy w obsłudze :)

POLECAM:)
ponadto to to co mi przychodzi do glowy to przejrzyste i proste w obsludze menu, mecze towarzyskie wplywajace na forme druzyny (ja mam 2 druzyny wiec nie mam problemow z tym ze przeciwnik nie przyjmie wyzwania), stadion i jego otoczka wplywajace na finanse (mam tu na mysli sklepiki itp), ciekawe transfery i dla mnie super szkolka juniorska (wiesz przygladanie sie narodzinom nowych gwiazd^-^)


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 14:30

maciek_11 pisze:
HubsonJUVE pisze:
Świetny interfejs, po polsku, łatwy w obsłudze :)

POLECAM:)
ponadto to to co mi przychodzi do glowy to przejrzyste i proste w obsludze menu, mecze towarzyskie wplywajace na forme druzyny (ja mam 2 druzyny wiec nie mam problemow z tym ze przeciwnik nie przyjmie wyzwania), stadion i jego otoczka wplywajace na finanse (mam tu na mysli sklepiki itp), ciekawe transfery i dla mnie super szkolka juniorska (wiesz przygladanie sie narodzinom nowych gwiazd^-^)
Z tego co wiem to mozna miec tylko 1druzyne xD Nie no luzik tez kiedys mialem dwie ale mi jedną wywalili bo sie skapneli xD
P.S. jakbys chciał pograc spara to moj nick hubson7 :) poznasz mnie po nazwie druzyny xD


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 16:16

Przez 1,5 roku grałem w ManagerZone, ale obecnie jestem na etapie wyprzedaży składu (powodem głównie brak czasu, żeby w miarę regularnie doglądać drużyny). Być może za jakiś czas powrócę jeszcze do grania na serio, ale to się zobaczy.
Co do samej gry:
- decydujesz o wyborze 11stki meczowej, ustawienia taktycznego (tutaj trzeba szukać niekonwencjonalnych rozwiązań), stylu gry drużyny (krótkie, długie podania, skrzydła), zmianach w trakcie meczu - wszystko na co najmniej 2h przed meczem.
- bardzo fajna sprawa transferów, w każdym dniu pojawiają się tysiące ofert od menedżerów z całego świata, można przed dokonaniem zakupu z nim sie potargować, upewnić się co do bloków. Oczywiście wszystko na podstawie licytacji.
- szkółka juniorska - coś co sprawia chyba najwiekszą frajdę. Otrzymujesz 16-latków, którzy przez 3 lata trenują u ciebie(z seniorami już robisz co chcesz), możesz wysyłać ich na odpowiednie obozy treningowe, no i liczyć na to, że trafi ci się jakiś reprezentant Polski, choćby u-21. Wówczas duma niesamowita, a i oferty za tych graczy gigantyczne.
- możesz budować infrastrukturę wokółstadionową, wszelkie bary, hotele etc. Na tym zarabiasz, oprócz oczywiście sprzedaży graczy.
- spora społeczność fanatyków tej gry. Regularnie wydawana jest w kilkudziesięciu językach The Zone, pismo internetowe traktujące o tej grze.
- jeśli doszukiwac się minusów, to można się przyczepić do symulatora, bo czasem wyniki trafiaja się z kosmosu.

Ogólnie to raczej polecam tego menedżera, ale w inne nie grałem, więc ciężko mi to do nich odnieść..
maciek_11 pisze:ja mam 2 druzyny wiec nie mam problemow z tym ze przeciwnik nie przyjmie wyzwania
Oczywiście jest to zwykłe oszustwo. No przynajmniej daje podstawy do nieuczciwej gry. W ten sposób niekontrolowani Chińczycy zdobyli przewagę w tej grze nad resztą świata.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
ODPOWIEDZ