Najlepszy manager piłkarski online.

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2012, 20:04

Morien pisze:Czytałem już to. Czekam na Wasze odpowiedzi.
ja gram w goalunited. pisałeś, że Ci się nie podoba, więc nie będę go przybliżał. w 2005 roku przez 2 sezony grałem w hattricka, ale jakoś mnie nie porwał. wiem, że luki1897 gra w niego, więc może uderz do niego, to nieco Ci opowie o nim.

ostatnio również zacząłem grać w trophymanager, ale również nie przypadł mi do gustu. no i jest jeszcze onlinefootballmanager. gram od 2 tygodni i dopiero poznają grę, ale przypuszczam, że pogram w to nieco dłużej.

dodam tylko, że nie gram i nie grałem nigdy w FMy ani nic podobnego i nie zamierzam. tylko managery online.


Nicolas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2008
Posty: 303
Rejestracja: 13 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 20:08

Chciałem zapytać co do typera JuvePoland ;) Typujemy na stronie głównej w zakładce po prawo - następny mecz?


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2012, 14:06

GoalUnited to beznadzieja. Rejestruję się z myślą, że bezstresowo sobie pogram... robie tutoriala i wszystko fajnie. Rozbudowywuję powoli stadion a tu co? Okazuje się, że żeby mieć siedzenia lepsze niż te z 1 poziomu muszę już mieć jakieś GWIAZDY za które trzeba oczywiście płacić. To ja dziękuję za taką grę, gdzie na samym początku muszę już robić przelewy :)


15Kowal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2012, 14:59

Nie jest tak. Jeżeli chcesz mieć trybuny lepsze (tzw. luksusowe) to musisz zapłacić gwiazdami ale każdy poziom ma swojego 'zwykłego' odpowiednika, którego kupujesz bez żadnych gwiazd. Widocznie nie osiągnąłeś odpowiedniego poziomu kariery i nie masz jeszcze dostępnych zwykłych trybun 2 poziomu.

EDIT:
Del pisze: Achaaa, czyli wcale nie muszę mieć gwiazdek żeby budować stadion dalej, wystarczy tylko odpowiedni poziom kariery i darmowe segmenty się udostępnią. To dużo lepiej.
Nie darmowe. Za pieniądze z biletów i od sponsora ale nie za gwizdki.
Ostatnio zmieniony 06 września 2012, 15:53 przez 15Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2012, 15:43

15Kowal pisze:Nie jest tak. Jeżeli chcesz mieć trybuny lepsze (tzw. luksusowe) to musisz zapłacić gwiazdami ale każdy poziom ma swojego 'zwykłego' odpowiednika, którego kupujesz bez żadnych gwiazd. Widocznie nie osiągnąłeś odpowiedniego poziomu kariery i nie masz jeszcze dostępnych zwykłych trybun 2 poziomu.
Achaaa, czyli wcale nie muszę mieć gwiazdek żeby budować stadion dalej, wystarczy tylko odpowiedni poziom kariery i darmowe segmenty się udostępnią. To dużo lepiej.


d4rK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 grudnia 2012
Posty: 1
Rejestracja: 16 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2012, 11:00

witam mógłby ktoś mi wypisać wszystkie menadżery godne polecenia w których jest widok 2d lub 3d i widać faktycznie kto co zawalił bo chciałbym posprawdzać

EDIT:
I jeszcze jedno zastanawiam się nad trophy i managezone mogłby mi ktoś kto grał przybliżyć chodzi mi głównie o poziom trudności i czy widać dlaczego się przegrało czy jest jak np w goalunited że można przegrać z dupy nie wiadomo dlaczego


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 21:26

jeśli ktoś interesuje się choć trochę ligą angielską polecam www.wgpmanager.pl dla cierpliwych...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
maryn93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2013
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2013

Nieprzeczytany post 28 marca 2013, 14:05

http://tracking.traviangames.com/044441 ... taf_email=


zalogujcie sie z linku, zostaniemy friendami i pomoge wam na starcie :D


piootrek86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2014
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 11:57

polecam www.sensiman.net

prawdziwi ludzie. Mecze rozgrywane na żywo w 1 ligach i pucharach. Prawdziwe kluby :) Liga co weekand rozgrywana jest :)


ODPOWIEDZ