Gangsters

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
torski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 lutego 2009, 18:57

gangsters.pl

To polska gra kryminalna w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia. Poznaj świat pełen przemocy, przekrętów oraz pięknych kobiet i hazardu. Co miesiąc rozdawane są ciekawe nagrody.

Dzisiaj jest premiera tej nowej gry. Myślę że wielu z wam się ona spodoba. Dla mnie przynajmniej grywalność stoi na wysokim poziomie :D


torski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 12:45

Ogólnie tego typu gier o podobnej fabule w necie jest 5. Gangsters ma tą zaletę, że nie jest zrobiona na rundy jak pozostałe gry, czyli nie kasują statystyk postaci co 2 miesiące co jest denerwujące bo to taka troche syzyfowa praca. Gra w miarę dobrze rozbudowana, chociaż brakuje w niej kilka opcji, ale właściwie co miesiąc pojawia się coś nowego a zapowiedzi kolejnych opcji są bardzo ciekawe. Obecnie np. wprowadzane są do Kasyna zakłady sportowe co dla fanów bukmacherów jest fajną sprawą. Jakby ktoś się rejestrował to proszę o wpisanie mojego nicku(z forum) jako osoba polecająca, w tym przypadku za gracza który osiągnie 10 poziom doświadczenia otrzymam 100 000 zł., a to zawsze kasa na jakiś samochód itp.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 13:01

wiesz co? skontaktuj sie z tym gościem:
http://forum.juvepoland.com/profile.php ... ile&u=3981
on bardzo by chcial zagrać w takie coś, spełnić swoje marzenia :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 13:06

Jestem w trakcie pisania gry o tej tematyce w trybie przeglądarkowym i zastanawiałem się nad nazwą, miało być właśnie gangsters, ale ostatecznie zmieniłem nazwę.
Przed chwilą wyłączyłem notatnik, żeby oderwać się na jakiś czas od pracy bo już trochę jestem zmęczony, włączam JP a tutaj taka niespodzianka :). Sporo się uśmiałem, jak przeczytałem o co chodzi :).

A co do gry, może kiedyś zajrzę i zobaczę czy jakieś pomysły moje się tam powtarzają :P


ODPOWIEDZ