Silent Hunter IV: Wolves on the Pacific

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Juve for ever!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:42

Spory szmat czasu temu (bo w 2007r.) wyszedł Silent Hunter IV. Ja dopiero teraz postanowiłem się na niego przerzucić. A wy graliście w tę grę? A może ktoś grał w poprzednie części? Co o niej sądzicie?

Jeśli chodzi o mnie to chyba wole SH3. Po 1. U-Booty biły na głowę amerykańskie okręty, a po 2. to nawet mimo dodatku "U-Boot misions" to i tak nie jest to to samo co SH3, bo jak na niemieckim okręcie mogą mówić po angielsku. Mnie się bardziej podobało jak sobie "szprychali" po niemiecku. Czuło się ten klimat. Po za tym tam się zanurzałem na 210m, a tu to na 100m się boje, bo zapisane jest ze ma 76m max. zanurzenie.


cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:07

Grałem tylko w 2 i całkiem mi się podobała. Fakt, że był to jedyny symulator łodzi podwodnej w jaki zagrałem, ale oceniam go bardzo wysoko (może dlatego, że nie mam porównania). Z chęcią bym zagrał zarówno w 3 i 4, no ale brak czasu nie pozwala mi nawet na ściągnięcie, czy też pójście do sklepu... :prochno:


nitro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2007
Posty: 20
Rejestracja: 24 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 10:09

Sh 3 jest naprawdę wspaniała grą, co prawda w 4nie grałem ale po ocenach graczy można powiedzieć że nie jest aż tak dobra jak 3 :) Nie ma to jak uciekac przed 3-4niszcycielami i zabawa w nurkowanie do granic wytrzymałości + bomby głebinowe naprawdę super gierka. do gry polecam film Das Boot 8)


Juve for ever!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2008
Posty: 34
Rejestracja: 27 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 13:43

W 4 jest odrobinę lepsza grafika. Np. są wyrwy w kadłubie po torpedach czy skały i roślinność pod wodą. Czasem są też momenty, w których widać okręt płynący tuż pod powierzchnią wody. Tyle, że w 3 część lepiej mi się grało bo wole pływać Niemcami i zatapiać jankesów i innych niż pływać jankesami i zatapiać żółtków. A propo filmu "Das Boot" to polecam go wszystkim interesującym się okrętami czy też samą wojną. Według mnie jest jednym z najlepszych filmów tego typu. Ta muzyka, klimat...po prostu boskie. Polecam także książkę Lothara-Gunthera Buchheim'a o tym samym tytule. Świetna książka.


ODPOWIEDZ