Nowy komputer

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2016, 15:50

panlider pisze: płatności online można dokonać wyłącznie kartą kredytową
Bzdura :P Kartą debetową/przedpłaconą też można płacić (nie wszędzie). Ja do płatności na Steam używam karty debetowej MasterCard

@wagner - ewentualnie możesz jeszcze kupić sobie kod Paysafecard albo kod portfela Steam i w ten sposób doładować konto i dalej płacić z portfela Steam.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 01 listopada 2016, 00:49

Kiedyś faktycznie było tak, że kartą debetową nie można było płacić w Internecie jak kredytową. Ale potem banki (nie wiem czy wszystkie) umożliwiły taką opcję. Tylko w opcjach kontach trzeba sobie sprawdzić limit, bo domyślnie dla transakcji internetowych jest ustawiony na 0. Mówię to przez pryzmat mBanku. Ja na steamie bez problemu płaciłem ostatnio mbankowym debetowym mastercardem.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 listopada 2016, 12:31

No proszę, człowiek codziennie dowiaduje się czegoś nowego :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2016, 14:37

Po pierwsze wyprobowac gdzies gladzik, tutaj zdarzaja sie prawdziwe katastrofy.
Po drugie klawiature jesli duzo sie w nia stuka.
Po trzecie popytac jakiegos serwisanta o slabe strony danej marki/modelu. Ja po kupnie Lenovo uslyszalem, ze zawiasy za dlugo nie pozyja... i sie sprawdzilo. :)
Ze wgledu na gladzik i klawisze funkcyjne najmilej z budzetowki wspominam Samsunga. No i zawiasy nie zdechly.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2017, 22:48

Witam, czy są tu jacyś miłośnicy elektroniki którzy mogliby mi doradzić odnośnie nowego laptopa ?

Chce zdecydować się na zakup laptopa (myslalem o lenovo yoga) , który posłuży mi jakiś czas, i nie będzie problemu z zacinaniem się. fajnie jakby byla matryca full hd, ekran dotykowy niekoniecznie potrzebny. Pytanie odnośnie procesora, czy lepiej zdecydowac sie na i5 czy jednak i3 ? (wiem, że czasem i3 moze byc lepsze od i5), oraz czy w ogole rozważać opcję pamięci RAM na poziomie 4gb ? nastepnie dysk SSD czy HDD ?

koniecznie ekran 14 cali, wszystko do 2000zł. laptop będzie służył tylko do przeglądania stron internetowych oraz pracy.

Będę wdzięczny za pomoc ;)


serko2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2017
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2017

Nieprzeczytany post 26 lipca 2018, 13:11

Też mam pytanie odnośnie laptopa, a konkretnie chodzi mi o HP https://itnes.pl/notebooki-hp-zbook-15/ ... q94es.html sadzicie, ze jest wart swojej ceny? Tyle ile kosztuje takim budzetem dysponuje, ale nie do konca jestem przekonany czy kupic czy cos innego w tej cenie znalezc jak myslicie?


ODPOWIEDZ