Lineage 2

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
PitusJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 18
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2008, 19:38

Gra ktoś w Lineage 2 . . jeśli tak to w którą wersje i na jakim servie ?:)

www.lineage2-info.pl

Filmik L2

Polecam bardzo fajna gierka jak dla mnie jedna z najlepszych gier MMORPG jaka kiedykolwiek wyszła :)

piszcie . . .
:-D


.:Storia Di UN Grande Amore:.
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2008, 21:37

Ja swego czasu gralem. Wtedy była chyba CL 4. Oczywiście wg mnie jedynym słusznym, darmowym, polskim serwerem jest Allseron. Ciężko dostać u nich konto, ale przynajmniej grając tam czuje się ten klimat fantasy, jest porządek i w ogóle, nie to co na innych darmowych serwerach.

Miałem już jakiś poziom, należałem nawet przez jakiś czas do klanu, ale moja fascynacja tą grą minęła, początkowo wydaje się wspaniała, z czasem coraz bardziej mi się nudziła, nawet pomimo tego, że grając na Allseronie grało się prawie tak samo jak na oficjalnych serwerach.

Duży atut tej gry to przede wszystkim piękna grafika(szczególnie woda, zachód Słońca, pięknie się płynie statkiem, choć też długo... :wink: ), niestety, aby nacieszyć się wizualnym walorami tej produkcji trzeba mieć mocniejszą maszynkę.


ODPOWIEDZ