Hattrick

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2009, 18:03

W niedziele chwila prawdy.

W mojej lidze niesamowicie ciekawa sytuacja (troche z mojej winy bo zaimprezowalem ostatnio i nie ustawilem taktyki na mecz w ktorym powinienem byl przypieczetowac awans). Szanse na VI lige ma az piec zespolow. Bedzie naprawde ciekawie.
W sumie na poczatku sezonu nie sadzilem ze stac mnie na awans, tym bardziej ze pierwszy mecz przegralem dosyc wysoko z obecnym wiceliderem. Pozniej zaliczylem jeszcze jedna wpadke przegrywajac z outsiderem jednakze ostatecznie lideruje tabeli ale przewaga jest minimalna.
Ciekawe co z tego wyjdzie.

Moja liga to VII.667 (59271)


Zagra ktos sparing mlodymi ?


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2009, 14:27

Musi być to naprawdę wyrównana liga. To jest Twój pierwszy sezon w tej lidze ?


Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2009, 17:33

Gram w hattricka drugi sezon, aktualnie jestem pierwszy w IX lidze, mam pewny awans, serie wygranych 18 spotkan ligowych (po niedzieli bedzie to 19 spotkan) i prawie pewnego króla strzelców (4 bramki przewagi nad reszta z ligi). Niestety ten moj kandydat na krola strzelcow nie zagra w niedziele z powodu kartek.
Niestety mam bardzo słaby zespol jak na VIII lige, wiec licze, ze trafie do ligi z dwoma botami. Ale mam trenera Włocha i optymistycznie patrze na przyszly sezon ;)


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 19:00

MajosJuventino pisze:Musi być to naprawdę wyrównana liga. To jest Twój pierwszy sezon w tej lidze ?
Nie, juz trzeci. Wczesniej awans byl nierealny glownie z tego powodu ze nie za bardzo sie do gry przykladalem.

Najbardziej boli fakt ze olewalem Akademie rownoczesnie dajac na nia maksa kasy (bo biedy w klubie nigdy nie bylo). Po imporcie danych do http://www.hattrick-youthclub.org/ wyszlo ze jestem osiem duzych baniek w plecy 8)

Jutro wielki mecz.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 21:35

white_wolv pisze:Jutro wielki mecz.
Ja mam to samo :). Już nawet plan dnia mam pod mecz ułożony, będzie historyczny mecz walki o zwycięstwo w VI lidze, a mecz z nie byle kim, bo vice-liderem. Niestety kontuzja bramkarza (rezerwowy jest... solidny), kontuzja obrońcy (błyskotliwy, do tego wykonawca stałych fragmentów - aż 14 goli w tym sezonie) oraz słaba forma u dwóch pozostałych obrońców (fantastyczny i nadprzyrodzony) nie daje mi jakichś ogromnych szans i możliwości. No nic, postawiłem na atak, do tego załączyłem MOTSa i zobaczymy co będzie.
Mimo wszystko bez defensywy raczej i tak nie przejdę barażu, ale będę walczył dopóki będę miał okazję.

Zgadzam się jednak, jutro wielki mecz.


Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 21:58

To moze powinienes postawic totalnie na atak i w obronie postawic pomocnikow dając im zadania ofensywne, czyli po prostu zagrać norwegią. Do tego mozesz tez ustawic sobie w zmianach meczowych, ze jak bedziesz wygrywal jednym lub dwoma golami wszystkim dajesz zadania defensywne, robisz zmiany na obroncow i catenaccio ;) powodzenia w meczu


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 22:48

Myślałem o tym, ale wydaje mi sie, że przy tak dobrze dysponowanym przeciwniku to jednak nie zda egzaminu, tym bardziej, że moja pomoc jest osłabiona również (błyskotliwy pomocnik z czerwoną kartką, o ironio... )

Postanowiłem wystawić jako-taką obronę, a zaatakować skrzydłami. Na szczęście mam dobrego skrzydłowego i niezłych napastników, więc coś powinno wpaść, a że przeciwnik ataku nie ma przecudnego (chyba że zorientuje się w mojej sytuacji i zwiększy siłe rażenia kosztem defensywy)

Generalnie boję się grać Norwegią nie mając pewności czy zdobędę przewagę w pomocy, więc zagrałem zachowawczo.

Aha, no i zmian meczowych nie dałem wcale, bo przy moim stanie kadry (kontuzje, kartka, brak formy) po prostu nie mam kogo wpuścić, a wcale nie mam jakiejś wąskiej kadry.

Dziękuję bardzo za rady :)


Edit: Udało mi się wygrać 2:1 i zostałem mistrzem szóstej ligi :)
Niedługo baraż, jednak najważniejszy był sam fakt wygranej ligi.


Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2009, 19:19

Gratulacje :D

Wygralem lige a moj skrzydlowy zostal królem strzelców. Najwazniejsze jest jednak, ze mam dodatni bilans finansowy. Teraz bede zmieniał nazwe swojego klubu to troche kibiców odejdzie, ale krótko gram, wiec nie jest ich zbyt wiele.
Powodzenia w nowej lidze ;) Bo baraze musisz wygrac


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2009, 20:55

Mi tez sie udalo.

Gola na wage remisu i awansu zdobylem na 16minut przed koncem. Bylo nerwowo ale uratowal mnie chyba system zmian.

Witaj VI ligo 8)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2009, 19:44

Ja zakończyłem rozgrywki ligi VIII na miejscu 4. To był mój pierwszy sezon, lecz trochę zaniedbałem grę. Obiecuję, że to się w najbliższym sezonie zmieni.


bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2009, 22:44

Może ktoś mi wytłumaczyć jak tam w ogóle zacząć grać ? Zarejestrowałem się i nie wiem za bardzo co dalej .. Tam nazwe klubu dałem ..

Są tylko nowości sklep itp. ale nic związanego z drużyną i rozgrywkami nie ma .. nie wiem :?


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 04 maja 2009, 23:30

Musisz poczekac pare dni, góra tydzien, az dadza Ci druzyne. Pozniej musisz przejsc meczaca licencje trenera, ale uwierz mi - warto, super gra, czasami moze niezle wciagnac. Korzystaj z podrecznika, ktory jest na stronie, bardzo przydatny. no i pytaj sie tutaj to ci kazdy pomoze ;)


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2009, 22:01

No to i ja się pochwalę, ja gram już w HT, ładny czas ;) Obecnie jestem w 6 lidze, ten sezon dla mnie będzie ciężko, ale liczę na środek tabeli.

Mój klub to KS BLOKOWI MELINIARZE JAWORZNO ;)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 18:32

Zaczynamy już w niedzielę nowy sezon, miejmy nadzieję, że w tym roku awansuję. Będzie ciężko, ale przy dobrym układzie gier jest to bardzo prawdopodobne !!!


De Celinaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 07 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 18:47

Ktoś chętny na sparing za tydzien lub po odpadnięciu z pucharu? Moglibyśmy urządzic sobie małą juvepolandową ligę sparingową, co Wy na to?


ODPOWIEDZ