Hattrick

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 17:50

Jasne, że Ci oddam :D Pisz na gadu 6425300, podam hasło i login


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 18:37

matej pisze:jakby co i ja służę pomocą

FC Matej (260129)

gram już parę lat obecnie 6 liga
Moze zasparujemy ? Najchetniej mlodzikami (tylko ze to moge dopiero w przyszly tyg).


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:08

ja dalej gram w pucharze ale pewnie w następnej rundzie odpadnę to za 2 tygodnie możemy :)

a młodzików nie trenuję bo nie mam na to czasu :) dalej mam tradycyjną szkółkę z losowaniem juniora :)


Obrazek
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2009, 22:57

MajosJuventino pisze:Jasne, że Ci oddam :D Pisz na gadu 6425300, podam hasło i login
Jak jestem na gg to Cie MajosJuventino nigdy nie ma ;) Może napisz Ty do mnie ja wtedy odbiorę wiadomość i nie będzie problemu . Jakby co napiszę PW jak nie będę się orientował co do tej gry.
Pozdrawiam.


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2009, 14:24

Hasełko wysłałem ci na gadu-gadu. Życzę miłej gry i samych sukcesów w Hattricku.


bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2009, 12:55

MajosJuventino pisze:Hasełko wysłałem ci na gadu-gadu. Życzę miłej gry i samych sukcesów w Hattricku.
No właśnie mam mecz ligowy ,który przegrywam 2:0 i czegoś nie rozumiem ,dosyć ,że nie mogę oglądać tego meczu ,to jeszcze nie wiem jak tutaj wprowadzać zmiany :angry:


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2009, 13:07

bianConrado pisze:
MajosJuventino pisze:Hasełko wysłałem ci na gadu-gadu. Życzę miłej gry i samych sukcesów w Hattricku.
No właśnie mam mecz ligowy ,który przegrywam 2:0 i czegoś nie rozumiem ,dosyć ,że nie mogę oglądać tego meczu ,to jeszcze nie wiem jak tutaj wprowadzać zmiany :angry:
:lol: :lol:


Ja jakos sie trzymam w tej VI. 3 mecze - 2 remisy i jeden w plecy. Na razie ostatnie miejsce przed strefa spadkowa.Zaczynaja dojezdzac mnei kontuzje..za tydzien mecz z teoretycznie slabszym przeciwnikiem wiec mam nadzieje 3 pkty i spokojne miejsce nad strefa spadkowa.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2009, 13:49

Ja póki co komplet punktów i drugie miejsce w VI lidze, a w pucharku dalej walczę. Teraz trafiłem mocnego rywala, ale w moim zasięgu.


BianConrado, obawiam się, że gra może Ci nie przypaść do gustu ;]


bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2009, 14:01

Mati pisze:Ja póki co komplet punktów i drugie miejsce w VI lidze, a w pucharku dalej walczę. Teraz trafiłem mocnego rywala, ale w moim zasięgu.


BianConrado, obawiam się, że gra może Ci nie przypaść do gustu ;]
Mati troszeczkę nie podoba mi się to ,że nie można wprowadzać zmian w trakcie meczu,ale z jednej strony jest to sprawiedliwe ,bo nie każdy ma na to czas. Nie masz racji.. gra już mi przypadła do gustu :wink:


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2009, 14:46

Zmiany w trakcie meczu mogą byś dokonane, jednak trzeba je ustawić przed meczem. Są to tak zwane zmiany warunkowe, na przykład przed meczem ustalasz, że w 70 minucie wchodzi jeden napastnik z drugiego, albo przy dwubramkowym prowadzeniu automatycznie schodzi napastnik a wchodzi obrońca.

Tylko sporo kombinowania jest przed meczem, dlatego nie zawsze chce mi się zmiany ustawiać ;)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2009, 19:08

bianConrado pisze:
Mati pisze:Ja póki co komplet punktów i drugie miejsce w VI lidze, a w pucharku dalej walczę. Teraz trafiłem mocnego rywala, ale w moim zasięgu.


BianConrado, obawiam się, że gra może Ci nie przypaść do gustu ;]
Mati troszeczkę nie podoba mi się to ,że nie można wprowadzać zmian w trakcie meczu,ale z jednej strony jest to sprawiedliwe ,bo nie każdy ma na to czas. Nie masz racji.. gra już mi przypadła do gustu :wink:

Cieszę się niezmiernie, że już zaczynasz się wciągać, mam nadzieję, że nie zaniedbałem zbytnio tego konta.


nedved013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2009, 22:12

ja jestem w VIII lidze i narazie mam 4 miejsce po 3 kolejkach.. porazka i dwa zwyciestwa. szczerze mowiac to skreslilem siebie z gory no ale jak widac idzie mi duzo lepiej niz sie spodziewalem :P


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2009, 22:17

Wczoraj wreszcie wyciagnalem perelke z akademi :

15 lat.Po treningu ma byc znakomity w Defensywie i minimum Przecietny w Skrzydlowym.

Mam nadzieje ze wpadnie za niego dobry $$ jak go juz podszkole. Pozwoliloby mi to na pokrycie lwiej czesci strat z akademii (8 baniek).

Wogole ostatnio okazalo sie ze przez jakies 2 sezony co tydzien oddawalem za frajer 80k na stara szkolke ( z ktorej jak mi sie wydawalo juz zrezygnowalem). Jakos dopiero teraz zdalem sobie sprawe ze place podwojnie.. ehh a bylem pewien ze kiedys tam kliknalem ze chce tylko nowa szkolke miec..


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2009, 01:10

a umnie początek sezonu tragiczny prawie co mecz to jakaś kontuzja ... w lidze 5 miejsce choc skład mam spokojnie na 1-2 :/ chociaż w pucharze dalej gram ale pewnie przez te kontuzje w środę odpadnę ...


Obrazek
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2009, 23:32

Jak na razie drużyna przejęta po Majosie nie jest taka zła. Początki nigdy nie są aż tak fascynujące. Na razie rozegrałem 2 mecze , 1 remis (ligowy) i 1 porażka ,ale na szczęście to tylko towarzyski ;) Niestety jestem na mjsc spadkowym :think: Ale mam nadzieję ,że wyjdę z tego ,czeka mnie mecz ,który powinienem wygrać. Jeszcze tylko mam mały problem z transferami i tymi szkółkami ,ale to da się nadrobić


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
ODPOWIEDZ