Fantasy Football Euro 2008 - popularne Piłkarzyki na ME

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2008, 14:38

No to 1 dzień zmagań już za nami. W naszej lidze aktualnie znajduje się 20 zespołów. Czyli nie jest najgorzej.

Po pierwszym dniu najbardziej skorzystali Ci którzy zainwestowali w piłkarzy Czech i Portugalii. Wychodzi na to, że te zespoły są faworytami wielu z nas bo aż 14 zespołów zdobyło punkty.

Dziś nadszedł czas na Polaków, Niemców i Chorwatów ( bo Austriacy to rzadko obstawiani piłkarze ). Kto na tym najwięcej skorzysta? Okaże się już niebawem, a tabela ulegnie na pewno dużym zmianom.

Do zobaczenia wieczorem

:-D


Max89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 11:15

steru pisze: P.S Ma ktoś problemy z tą stronką pod Firefoxem? Od wczoraj nie mogłem na nią wbić i teraz udało mi się jedynie na IE...
Też mam problem z zalogowaniem się. Napisane jest, że łączy się z serverem, ale połączyć się nie chce...


dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:07

całkiem sympatyczna ta gra, gdyby ta strona jeszcze chodziła normalnie to już w ogóle byłoby super ;]

Dołączam do ligi jeśli jeszcze można ;]


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2008, 16:19

Nie wiem co jest grane, ale nie da się wbić na ligę.
Liga nie została skasowana więc nie rozumiem co się dzieje :roll:

Myślę, że gdyby było coś nie tak przyszedł by do mnie email. Póki co nie wiem o co kaman :|


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2008, 17:54

Żeby odświeżyć temat.

Stronka już działa. Dodałem wszystkie zespoły które się wcześniej zgłosiły a nie zdążyły być zatwierdzone przez awarią.Powinny być do 2 godzin zapisane do ligi. Teraz powinno być okej.


ODPOWIEDZ