Zewnętrzny Dysk Twardy (pod USB)

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 14:50

mateelv pisze:
Lord_ Juve pisze: Poza tym, masz pewnie jeszcze USB 1.1 a nie 2.0, prawda?
Nigdy się tym nie interesowałem, ale doszedłem na stronie producenta, że mam 2.0, także luz..
No to by ci nie przeszkadzalo nawet jakbys mial 1.1, tyle tylko, ze dysk nie wymieniałby z kompem danych na max predkości.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 22:09

Lord_ Juve pisze:
mateelv pisze:
Lord_ Juve pisze: Poza tym, masz pewnie jeszcze USB 1.1 a nie 2.0, prawda?
Nigdy się tym nie interesowałem, ale doszedłem na stronie producenta, że mam 2.0, także luz..
No to by ci nie przeszkadzalo nawet jakbys mial 1.1, tyle tylko, ze dysk nie wymieniałby z kompem danych na max predkości.
Nie ma przypadkiem takiego urządzenia, które rozgałęzia kabelek USB na dwa kabelki USB i np. 1.1 działało by jak 2.0 ? W celu zwiekszenia prędkości.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2008, 22:35

mateelv pisze: Nie ma przypadkiem takiego urządzenia, które rozgałęzia kabelek USB na dwa kabelki USB i np. 1.1 działało by jak 2.0 ? W celu zwiekszenia prędkości.
Nie, nie ma. Złącze jest wbudowane w płytę główną więc sam kabelek ci tu nic nie da. Oczywiście, większość urządzeń jest kompatybilnych wstecz, czyli mając złącze USB 2.0 pracują także z wolniejszym USB, oczywiście z mniejszą prędkością, jednak nie da się samym kabelkiem zwiększyć prędkości ponieważ płyta główna obsługuje inny standard.


ODPOWIEDZ